2020 جف Sommer یادبود مربی سال جایزه نهایی اعلام

جف Sommer طولانی مورد احترام استروئ دبیرستان صلیب کشور, مربی, مسیر, مربی و مدیر ورزشی زندگی می کردند توسط 3Ds — نظم و انضباط تمایل و تعهد. خود عبور ناگهانی در مارس 2015 برای چندمین بار در سراسر جامعه ما به دلیل آنچه که او به بازگشت به نه فقط ورزشکاران خود را, اما در جنوب غربی فلوریدا در حال اجرا در جامعه و لی در مدارس شهرستان.

به افتخار خود را میراث, اخبار مطبوعات ایجاد یک مربی جایزه سال را به نام او می شود سالانه جنوب غربی فلوریدا جوایز ورزشی به تشخیص مربیان که نشان می دهد یک شبیه شور و شوق خود را, ورزشکاران, ورزش, مدرسه و جامعه است.

بیشتر: 2018 جف Sommer یادبود مربی تیم فینالیست سال

بیشتر: 2019 جف Sommer یادبود مربی سال فینالیست جایزه

هر منطقه دبیرستان خواسته شد تا به معرفی یک مربی که بهترین نمونه Sommer 3D سرود. قضات رفت و از طریق نامزد برای انتخاب فینالیست برای جایزه.

برندگان گذشته بودند Sommer 2015 در دانبار بسکتبال, مربی, Dwayne Donnell در سال 2016 کیپ کرال مربی تیم فوتبال آلدو Nardiello در سال 2017, Fort Myers مربی تیم فوتبال سام Sirianni جونیور در سال 2018 و ریوردیل مربی تیم کشتی کریس هیوارد سال گذشته است.

2020 جف Sommer یادبود مربی تیم فینالیست سال هستند SFCA صلیب کشور مربی کتی ابوت مارینر, مربی تیم فوتبال مارتین Cardenas و استروئ دختران فوتبال مربی مت الماس.

برنده اعلام خواهد شد در طول تمام منطقه ستاره جوایز نشان می دهد یک ستاره نکردم روی تقاضا پخش این برنامه شامل برخی از بزرگترین نامها در ورزش حرفه ای است که در دسترس خواهد بود با شروع از 6 بعد از ظهر پنج شنبه در news-press.com.

کتی ابوت

مدرسه: SFCA

ورزش: دختران و پسران صلیب کشور

نکات برجسته: ابوت شده است مربیگری دختران و پسران صلیب کشور و پیگیری در SFCA برای شش فصل است. ابوت شروع با کمتر از 10 کشور عبور دوندگان اما تا به حال بیش از 25 دونده دو فصل گذشته. در سال 2018 پسران برنده منطقه ای و منطقه ای مسابقات و دختران نیز برنده این منطقه عنوان و در زمان نفر دوم در منطقه است. در سال 2019 پسران در زمان منطقه runner-up و دختران در زمان سوم در منطقه است. پسر تیم قرار می گیرد هفتم در دولت است. او همچنین به ارث برده پیگیری تیم کمتر از 20 ورزشکاران است. در این سال میان وسط تیم مدرسه و دبیرستان و تیم او تا به حال 66 ورزشکاران است.

“کتی سه سال پیش آغاز شده در حال اجرا یک باشگاه در طول تابستان که او را افزایش می دهد پول برای پس متقابل کشور تیم می تواند به تنسی و کارولینای شمالی به اردوگاه” SFCA مدیر ورزشی مایک Marciano نوشت: در یک ایمیل. “تیم صرف یک هفته وجود دارد نه تنها کار بر روی مهارت های خود را, اما همچنین صرف مقدار زیادی از زمان پیوند دعا و عمیق تر شدن به کتاب است.

“کتی مثبت است مدل نقش است که هر چیزی را برای او و تیم است. او به ارمغان می آورد شکلات شیر برای ورزشکاران حداقل یک بار در هفته برای “حمام یخ زمان” و بازیابی. در پایان فصل او در مراسم اهدای جوایز می رود بیش از هر کس دیگری را به عنوان او می سازد یک فرد اسلاید پاورپوینت برای هر ورزشکار با اجراهای خود بهترینها شخصی و سوابق تحصیلی نمایش داده می شود.”

مارتین Cardenas

مدرسه: مارینر

ورزش: فوتبال پسران

نکات برجسته: کارناس تعریف شده است Tritons’ پسران مربی برای 20 سال گذشته تدوین 417-165 رکورد کلی با 10 منطقه عنوان. او شناخته شده به عنوان FACA مربی سال پنج بار مربی است در FACA all-star game هفت سال اجرا شده است و نام اخبار مطبوعات مربی سال چهار بار. در این فصل او به رهبری Tritons به 25-5-1 ضبط و کلاس 4A قهرمانی کشور بازی که در آن آنها کاهش یافت و 4-3 در وقت اضافه به گالیور دبستان.

“هر چند که در درجه اول یک مربی فوتبال, مربی Cardenas پر کرده است در هر زمان و هر کجا که مورد نیاز” مارینر مدیر ورزشی استیو Larsen نوشت: در یک ایمیل. “او مربی بولینگ, تنیس, گلف, بیس بال و فوتبال در زمان او در طول 27 سال در اینجا در مدرسه. او شده است یک کالا به عنوان یک مربی در این و شهرستانهای اطراف و زمانی که مدارس جدید و بیشتر تاسیس مدارس آمده اند تماس او را در این دوره باقی ماند و تنها اختصاص داده شده به جامعه مدرسه ما.

“من شناخته شده اند مارتین پس از روز او پا در پردیس در سال 1993. من نمی توانم فکر می کنم از یک مرد که با من کار نزدیک است که بهتر مظهر روح چه جف Sommer ایستاده بود. دانستن جف من فکر می کنم او می تواند افتخار از افرادی مانند مارتین قرار داده است که تلاش در این درس و در این زمینه در طول سال و در جامعه.”

مت الماس

مدرسه: استروئ

ورزش: فوتبال دختران

خلاصه بازی: الماس که در زمان بیش از این تیم پس از یک co-سرمربی سه فصل گذشته رهبری Wildcats به 22-2-3 ضبط و به یک اسکله در حالت نیمه نهایی که در آن آنها کاهش یافت 2-1 به اسقف اعظم مک کارتی. او نام LCAC و اخبار مطبوعات دختران و مربی فوتبال از سال است.

“این امر می تواند آسان به رسمیت شناختن هر گونه مشخصات بالا مربی در دانشگاه ما به دلیل خود موفقیت” استروئ مدیر ورزشی Gary سفید نوشت: در یک ایمیل. “من می توانم بگویم بدون تردید مت توانایی برای اجرای این برنامه در حالی که نگه داشتن دختران با تمرکز بر جنبه های زندگی خود است که چرا او که نامزد شده است. مت حفظ بالاترین درجه از صداقت در طول زمان خود را در اینجا و من معتقدم که این بازیکنان در تیم او را به یاد فداکاری های طولانی پس از آنها فارغ التحصیل شده اند.

“من باور دارم او را به جای از دست دادن با حق کودکان و نوجوانان از پیروزی با آنهایی که اشتباه است. غنائم زنگ شکستن یا گم شدن در حرکت است. ساختمان شخصیت و تبدیل کردن موفق بانوان جوان است چه مت موعظه و او انجام حق!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net