چگونه در رویال پس پیشرفت کنم؟

برای باز کردن قفل پاداش‌های جدید با استفاده از رویال پس، باید کرون کسب کنید. برای پیشرفت در یک ردیف 10 کر

توسط ABDOOSNEWS در 23 آبان 1400

برای باز کردن قفل پاداش‌های جدید با استفاده از رویال پس، باید کرون کسب کنید. برای پیشرفت در یک ردیف 10 کرون هزینه دارد. هنگامی که یک ردیف جدید را باز کردید، یک جایزه رویال پس دریافت خواهید کرد. هیچ محدودیتی برای تعداد سطوحی که می توانید در روز پیشرفت کنید وجود ندارد. همچنین هر 24 ساعت یک بار قفل یک ردیف را به‌طور خودکار باز می‌کنید، به جز آخر هفته‌ها که در هر 24 ساعت دو ردیف کسب می‌کنید.

برای دریافت ردیف‌ها و سینه‌های تاج نیز نیازی به ورود به سیستم ندارید – می‌توانید به سادگی در دفعه بعد که دوباره وارد سیستم شدید، تمام ردیف‌هایی را که از آن‌ها خارج شده‌اید جمع‌آوری کنید. اگر بتوانید به آخرین ردیف پاداش برسید، یک سینه افسانه ای کسب خواهید کرد.

هنگام خرید رویال پس موارد زیر را فوراً به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد، نام طلایی انحصاری رویال پس نامحدود دوباره وارد می‌شود و برای چالش‌های ویژه ادامه می‌یابد در صف سینه بعدی خود قرار دهید تا شروع به باز کردن خودکار برای همه صندوق‌های رویال پس کنید. هیچ محدودیتی برای تعداد سطوحی که می توانید در روز پیشرفت کنید وجود ندارد. همچنین هر 24 ساعت یک بار قفل یک ردیف را به‌طور خودکار باز می‌کنید، به جز آخر هفته‌ها که در هر 24 ساعت دو ردیف کسب می‌کنید.

آیا رویال پس دارای یک ردیف رایگان است؟

در واقع این کار را می کند! بازیکنان رویال پس رایگان تنها زمانی که یک ردیف را افزایش دهند را دریافت می کنند، زیرا جوایز اضافی فقط برای پرداخت به مشتریان است. بازیکنان رویال پس رایگان همچنین هر 24 ساعت یک بار و در آخر هفته‌ها دو ردیف را باز می‌کنند و Legendary Chest را از آخرین ردیف پاداش دریافت می‌کنند.

چگونه پس رویال را دریافت می کنید؟

 

به سادگی کلش رویال را بوت کنید، روی فرمان رویال پس ضربه بزنید یا از فروشگاه دیدن کنید و آن را خریداری کنید. به همین سادگی.

آخرین مطالب