دانشمند جوان توسعه دکمه وحشت برای مقابله با خشونت خانگی

کارگران مهاجر در هند به رشته هزاران مایل دور از خانواده و خانه. WIkimedia Commonsتوسط Muskan <url>هند در

توسط ABDOOSNEWS در 14 خرداد 1399
India
کارگران مهاجر در هند به رشته هزاران مایل دور از خانواده و خانه. WIkimedia Commons

توسط Muskan <url>

هند در حال رفتن را از طریق یک وضعیت بحران از تمام جنبه های. از این ویروس به ملی مرز تنش از ضرر و زیان مالی به افزایش مرگ و عوارض. نه تنها هند بلکه کل جهان است و در حالت اضطراری است. بحران بزرگ است که ما تمایل به فراموش کردن مشکلات در چمن-root سطح. در حالی که جهان مشغول مبارزه با Coronavirus اعتراض به بی عدالتی هایی که مرگ و میر ناشی از مشاهیر بیایید نگاهی به کارگران مهاجر در هند ایم که مبارزه با این بیماری همه گیر در مجموع راه های مختلف.

از آن شده است بیش از شش ماه از وقوع این رمان Coronavirus. مورد اول در هند تایید شد و در تاریخ 30 ژانویه. از آن پس این کشور دیده می شود ثابت افزایش در تعداد موارد نیز به عنوان عوارض مرگ. تحمیل مستند قرار داده بود ممتاز در خانه های خود را در حالی که کارگران مهاجر تا به حال خیلی بیشتر به نگرانی در مورد. هیچ پولی پس انداز بدون سرپناه و بدون منابع به بازگشت به خانه های خود.

حتی اگر ما سعی می کنیم ما هنوز قادر به درک یا احساس درد و رنج آنها قرار داده شده است از طریق. وجود دارد هزاران نفر از کارگران سراسر کشور که مجبور به پیاده روی صدها مایل به بومی جای خود را با خانواده ها و کودکان و نوجوانان به عنوان وجود نداشت و حمل و نقل در دسترس با توجه به این مستند که تحمیل شد در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

خود داستان هنوز تمام نشده. گزارش های اخیر نشان می دهد که 198 کارگران مهاجر کشته شدند در طول 1,461 حوادث که صورت گرفت بیش از این دوره از سراسر کشور مستند – از مارس 25 مارس 31. این حوادث کشته شدن حداقل 750 نفر از جمله 198 کارگران مهاجر. کارگران مهاجر که قرار دادن تمام تلاش خود را برای رفتن به صفحه اصلی شامل 26.4 درصد از مرگ و میر کلی در طول مستند ناشی از تصادفات جاده ای.

نه فقط در تصادفات جاده اما کارگران مهاجر را نیز از دست داده و زندگی خود را به دلیل گرسنگی و گرما و بیماری. تصویر پیاده روی هزاران مایل شرایط آب و فصل تابستان با جیوه تیراندازی به 45 درجه سانتیگراد حمل تمام وسایل خود را در میان یک جریان جهانی همه گیر. چه بدتر می تواند به شما اتفاق می افتد به آنها را?

کارگران مهاجر در سراسر هند از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به علل مختلف. Pixabay

ماه گذشته یک قطار در ماهاراشترا زد بیش از 16 کارگران مهاجر که در خواب بودند بر روی آهنگ. کارگران راه رفتن بودند به بهوسول از جالنا به هیئت مدیره "Shramik ویژه" قطار برای بازگشت به, Madhya Pradesh میان مستند. 14 از 20 در نقطه درگذشت و 2 از دست داده و زندگی خود را در بیمارستان. این حادثه زمانی صورت گرفت که آنها تصمیم به استراحت و خواب در خطوط راه آهن.

همچنین بخوانید: شناسایی واقعی مشروب مانند یک حرفه ای با این نکات

اگر شما شروع به مطالعه و تحقیق بیشتر در مورد این داستان از کارگران مهاجر در هند شما خواهد آمد در سراسر حوادث است که شکستن قلب خود را و حرکت شما را به اشک. زنان و کودکان و مشترک خانواده ها و سالمندان و هر کس به رنج و گرسنگی در جاده ها در طول این جهانی اضطراری است.

به جای بحث و عزادار تلفات در هند مورد توجه قرار داده است دیگر در سراسر جهان مسائل به راحتی مشرف به مشکلات مردم ما است. چرا ما سوگواری از دست دادن یک هنرمند مشهور ، یک پاسخ ساده خواهد بود چرا که آنها افسانه ها در این زمینه است. درست است. اما ما احساس می کنیم devasted چرا که آنها می میرند و نه به این دلیل که آنها افسانه است. آن است که یک ماده از دست دادن زندگی است. به طور مشابه هنگامی که چنین مقدار عظیمی از مردم در خیابان ها ما تمایل به چشم پوشی است. در هر دو مورد کسی که می میرد.

این کارگران مهاجر در هند در حال از دست دادن زندگی خود را هر روز و آن را احتمالا فقط یک اخبار قطعه ای برای همه ما است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن