با یک چشم و در آب و ناسا و اسپیس ایکس هنوز اقدام نسبت به راه اندازی فضانوردان

Emre کلی فلوریدا امروزمنتشر شده 12:16 PM EDT 29 مه سال 2020جمع شده در زیر باران آسمان در مرکز فضایی کندی در رو

توسط ABDOOSNEWS در 9 خرداد 1399

جمع شده در زیر باران آسمان در مرکز فضایی کندی در روز جمعه مقامات ناسا گفت: دومین تلاش برای راه اندازی فضانوردان آخر این هفته ادامه دارد به عنوان برنامه ریزی شده – تا زمانی که آب و همکاری است.

به عنوان آن می ایستد ناسا و اسپیس ایکس تیم در حال هدف قرار دادن دقیقا 45 ثانیه پس از اعتصاب در ساعت 3:22 بعد از ظهر شنبه برای راه اندازی فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley از پد 39A به ایستگاه فضایی بین المللی. آن را علامت دوم تلاش برای ماموریت شناخته شده به عنوان خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 برای اولین بار بود که پاک روز شنبه با توجه به آب و هوا.

"از چند روز پیش ما تا به حال بیش از حد برق در فضای" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: یک بیماری است که می تواند موشک باعث رعد و برق. "اما ما در حال رفتن به راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا و ما آن را کاملا با اولویت بودن ایمنی فضانوردان ما."

همچنین روز جمعه در فضا نیروی 45 آب و هوا اسکادران گفت: شرایط حدود 50% "برو" برای روز شنبه یک تعجب آور هوا با توجه به آب و هوا دلتنگ کننده که درنگ بیش از این فضای ساحل برای بیش از یک هفته.

"اولیه آب و نگرانی برای شنبه در حال پرواز را از طریق آسمانی و همچنین به عنوان سندان و ابر کومولوس قوانین" پیش بینی گفت.

اگر این ماموریت به تاخیر به پشتیبان گیری تاریخ یکشنبه, شرایط آب و هوا بهبود کمی به 60% "برو." تیم نیز به دنبال در ژوئن 2 و 3 و همچنین ژوئن 7 و 8 به عنوان پشتیبان فرصت اما هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند.

متاسفانه تیم نمی تواند گسترش یک پنجره و منتظر آب و هوا را بهبود بخشد. نیاز برای فالکون 9 به راه اندازی دقیقا در زمان است که با توجه به مکانیک سیالات به عنوان خدمه کپسول اژدها به "عقب" با ISS است که سفر در 17,000 مایل در ساعت در حدود 250 کیلومتری بالای زمین است.

اما آن را فقط به آب و هوا در اطراف پد که اهمیت – تیم ها باید به نظارت گسترده flightpath و شرایط زیر را در صورتی که Behnken و Hurley باید برای سقط جنین, برخورد فضاپیما به دور از آن موشک فالکون 9 و به اقیانوس اطلس است. اگر شرایط در دریا هستند بیش از حد راه اندازی یک "هیچ است."

در ضمن Bridenstine گفت: فضانوردان – هر دو دوستان قدیمی و شاتل فضایی جانبازان – شده اند و صرف وقت با خانواده و ادامه preps برای یکی-به-چهار-ماه اقامت در ایستگاه فضایی.

"آنها شروع به یک سنت از راه اندازی موشک کمی از ساحل" Bridenstine گفت: فولاد خوزستان معروف "فضانورد ساحل خانه" جایی که در آن خدمه در طول تاریخ صرف زمان آرامش بخش با خانواده و دوستان است. "من می خواهم تصور کنید آنها احتمالا به گرفتن برخی از خرابی و فکر کردن در مورد آنچه در آینده."

همچنین در روز شنبه رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به بازگشت به فضای ساحل به تماشای پرتاب از نسخه ی نمایشی-2. او می خواهد پیوست توسط معاون رئیس جمهور پنس بر روی عرشه عملیات و پشتیبانی ساختمان II ارائه می دهد که نمایش unobstructed از پد 39A از بیش از 3 مایل دور.

اما با وجود بالا مشخصات بازدید کنندگان Bridenstine روشن بود که Behnken و Hurley راه اندازی خواهد شد که تیم آماده هستند.

"همه ما در توافق شده است که وجود خواهد داشت هیچ فشار او گفت:" ماموریت برای بازگشت فضانوردان به پرواز از خاک ایالات متحده آمریکا است که اتفاق افتاده است از سال 2011 است. "ما راه اندازی خواهد شد هنگامی که ما آماده هستند. رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور شد افتخار از تیم ناسا و اسپیس ایکس برای ساخت حق تماس برای دلایل درست."

تماس با Emre کلی در aekelly@floridatoday.com یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی شنبه:

  • ماموریت: SpaceX Crew Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی
  • فضانوردان: باب Behnken و داگ Hurley
  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • راه اندازی زمان: 3:22 بعد از ظهر
  • راه اندازی پنجره: لحظه باید در زمان راه اندازی
  • سکوی پرتاب: 39A در مرکز فضایی کندی
  • آب و هوا: 50% "برو"

تاریخ floridatoday.com/space برای به روز رسانی های زنده و تصویری جریان تاریخی راه اندازی آغاز و در ساعت 10 صبح روز شنبه. به سازمان دیده بان در واقعیت افزوده ابتدا در 4 p. m., دانلود 321 راه اندازی برنامه در 321launchapp.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن