خواهد Coronavirus به طور دائم تغییر چگونه مصرف کنیم این هنر است ؟

تئاتر در حال انجام آنلاین را نشان می دهد. صمیمی جریان کنسرت جایگزین بزرگ عرصه تولیدات. فیلم که نمی تواند روی ص

توسط ABDOOSNEWS در 17 اردیبهشت 1399

تئاتر در حال انجام آنلاین را نشان می دهد. صمیمی جریان کنسرت جایگزین بزرگ عرصه تولیدات. فیلم که نمی تواند روی صفحه نمایش در سینما می رویم مستقیم به آمازون و اپل تلویزیون. پس از این کشور تعطیل کرده است با توجه به همه گیر آن شده است یک ضرورت برای هنرهای نمایشی سازمان های فیلم و تلویزیون استودیو و نوازندگان به دوباره فکر می کنم راه آنها انجام کسب و کار. و با اجتماعات بزرگ بعید به مجاز برای حداقل چند ماه بیشتر برخی از این اقدامات نیاز به در محل باقی می ماند.

اما آنچه در مورد بعد از آن ؟ آنها به سادگی بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول خواهد شد و یا یک پارادایم جدید ساختم.

فکر می کنم برای یک لحظه در مورد رستوران ها. تگزاس در حال حاضر اجازه می دهد آنها را برای باز کردن در 25 درصد ظرفیت است. اما همه این است که استقبال از این مفهوم است. برای برخی از صاحبان رستوران ترکیبی از به به و بایگانی اطلاعات الکل ارائه یک راه برای نگه داشتن کسب و کار شناور در حالی که تنها 25 درصد از مشتریان نیروهای آنها را به نه تنها خود را کنار بگذارند کسب و کار است که مشغول به کار بود اما فرض بدهی آنها ممکن است بخواهید به در.

همین امر برای اجرای زنده است. حتی اگر سالن های کنسرت و تئاتر اجازه داده شد برای باز کردن به کوچکتر جمعیت در سالن شماره می گویند بعید است به سود. هزینه برای باز کردن و استخدام کارکنان (یا اجاره یک سالن اگر شما یک تور نوازنده) به احتمال زیاد اهمیت بیشتری نسبت به فروش بلیط. شاید برخی از تعادل بین اجرای زنده و جریان را نشان می دهد باعث می شود بیشتر حس حتی اگر مخاطبان هستند مانند بخش بزرگی از زندگی را تجربه کنند.

برای تلویزیون های شرکت های بزرگ آن را حتی پیچیده تر است. شبکه پخش شده است, خونریزی بینندگان و دلار به جریان خدمات برای سال در حال حاضر. آنها تنها محدود موفقیت در خدمات خود را. مردم به پرداخت اگر آن را به معنی جریان بدون تبلیغات و نداشتن یک هفته صبر کنید برای دیدن قسمت بعدی. در طول coronavirus شراب خواری تماشای عملا شده یک ورزش رقابتی.

یکی دیگر از درس ارزشمند تلویزیون باید یاد بگیرند از این است که کمال است نه شرط لازم برای موفقیت است. Late night talk shows, از صفحه اصلی زوم مصاحبه و نوسانی در پشت صحنه در حال خورده شدن توسط مخاطبان گرسنه برای چیزی متفاوت است. ستاره ها نیازی به شناور بالای ما در اتر برای ما به توجه. در برخی موارد دانستن آنها مثل ما تنها جالب نیست اما آرامش. که نمی خواهند برای دیدن داخل Aidy برایانت شایان ستایش آپارتمان و یا ملاقات با کیت Kinnon گربه در SNL? که فکر نمی کند Seth Meyers مجبور به نوار خود را نشان می دهد در یک اتاق زیر شیروانی در حالی که dodging یک زنبور و استفاده از فضای بخاری برای گرما نیست جذاب به عنوان جهنم ؟

و مبادا ما را فراموش نکنید وجود دارد motion picture کسب و کار است که با دیدن آهسته اما مداوم کاهش تئاتر فروش بلیط به ظاهر دهه. در اوج ناامیدی آنها فرستاده می شود تعدادی از فیلم ها به طور مستقیم به جریان و برای بسیاری از کسانی که فیلم را تا به حال متواضع موفقیت است. شاید صنعت فیلم نیاز به محدود دهانه های بزرگ با بودجه سینما و اجازه کوچکتر, فیلم, سعی کنید یک مسیر متفاوت است. به جای گزارش چگونه ضعیف یک فیلم را در انتشار آن اجازه دهید پیدا کردن یک مخاطب در جای دیگر قابلیت های آن.

هیچ یک از این است که می گویند که ما باید انتظار تئاتر به نزدیک مراحل برای رفتن تیره و سالن های کنسرت به توقف میزبانی بزرگ تورهای دیگر از ما باید انتظار ورزشی بسته و ترک. جمعیت در نهایت بازگشت و عملکرد فرهنگ را احیای. اما امیدوارم این صنایع بهتر خواهد بود آماده برای آینده در حال حاضر که از آن شده است حق محوری را در اتاق پانسمان. مدل های قدیمی از اعتبار اجرای زنده و جعبه دفتر فروش در حال تحت فشار قرار دادند کنار, برای, بررسی کاربر, اجرای آنلاین و خدمات جریان..

این است که در حالی که برای. شاید coronavirus چیزی بود که ما نیاز به در نهایت هنرهای نمایشی جهان آن را درک کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب