فورت مایرز عضو شورای کوین اندرسون اعلام شهرداری اجرا

ملیسا مونتویا فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:16 PM EDT May 14, 2020دوم فورت مایرز عضو شورای شهر تصمیم گرف

توسط ABDOOSNEWS در 27 فروردین 1399

دوم فورت مایرز عضو شورای شهر تصمیم گرفته است برای اجرا به شهردار به جای سفت Henderson اعلام کرد که استعفای خود را در هفته گذشته.

کوین اندرسون عضو شورای برای بخش 4, اعلام شهرداری اجرا سهشنبه پس از خدمت به مدت کمتر از دو سال. اندرسون انتخاب شد به بند 4 در سال 2018 در طول یک انتخابات ویژه به جای مایک شدهاست.

هندرسون در آخرین روز به عنوان شهردار نوامبر است. 16. او در نامه استعفای خود را به شهر کارمند در روز چهارشنبه. او استعفا داد و به اجرا فلوریدا 19th کنگره منطقه. شهر برنامه ریزی شده است به برگزاری انتخابات بخش, 2, 4 و 6 در ماه اوت است.

اندرسون خواهد شد رقابت در برابر Councilwoman Gaile آنتونی از بخش 6 که اعلام نامزدی وی در ماه دسامبر. دو نفر از آنها برای انتخاب مجدد این سال است.

اخیرا Anderson, 61, شده است, دوره نقاهت بعد از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: فورت مایرز عضو شورای تست مثبت برای coronavirus را نشان می دهد COVID-19 علائم

"من فکر می کنم این شهرستان نیاز به رهبری است که برای همه فورت مایرز" اندرسون گفت. "ما نیاز به افرادی که در دسترس مسئول و شفاف — افرادی که در درک آنچه در آن به معنی به نمایندگی از منافع عمومی و نه علاقه خاص است."

اندرسون قرار بود به اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2019 اما اعطا شد یک سال اضافی در زمانی که شهر فورت مایرز تصمیم به حرکت خود در انتخابات را حتی شماره سال همزمان با دولت ملی و مسابقات به عنوان یک هزینه برش و اندازه گیری.

بیشتر: فورت مایرز اعضای شورای no-show در ملاقات با رهبران مذهبی به بحث مسکن مقرون به صرفه

اندرسون می خواهد به تمرکز بر مسکن مقرون به صرفه است که خارج از دسترس برای بسیاری از مردم است.

"شما مردم در مسکن خود را هزینه مسکن و غذا خوردن بیش از حد از درآمد ماهانه خود را" اندرسون گفت. "اولین چیزی که برای مسکن است که به دنبال ایجاد یک مسکن مناسب صندوق اعتماد."

وجود دارد تمرکز بر مناطق خاص در شهر Midtown او گفت: اما نه به اندازه کافی انجام شده است برای مناطق خارج از مرکز شهر و در جایی که رشد جدید است واقع در بخش 6. اندرسون گفت که او می خواهد به آن را جذاب تر برای توسعه دهندگان برای ساخت مسکن مقرون به صرفه.

"من احساس نمی مانند منافع عمومی است اولین و مهمترین" اندرسون گفت. "به نظر می رسد مانند مردم وجود دارد که قبل از شورا و تقریبا همه چیز را که آنها می خواهند."

در حالی که او گفت: تجربه خود را در شورا شده است انجام آن را نیز دشوار است به برخی از تصمیم گیری سخت. برای مثال او گفت: برخی از پروژه های او را برای رای گیری به عنوان یک کمیسر بر روی هیئت مدیره جامعه کلنگی آژانس او سوال که بهترین راه برای ارائه مشوق های مالیاتی.

نقره تپه توسعه است که شامل دو ساختمان مسکونی چهار تا پنج داستان بلند است که خانه 327 آپارتمان لوکس اجاره که سازمان تنظیم مقررات هیئت مدیره تایید شده برای تخفیف مالیاتی 95 درصد برای بیش از 12 میلیون دلار.

بیشتر: دو بسیار متفاوت تحولات برنامه ریزی شده در نزدیکی مرکز شهر فورت مایرز: لوکس اجاره و صنعتگر, کلبه مانند خانه

در حال توسعه بر روی زمین خالی در غرب اول خیابان به نظر می رسد مانند یک بدون brainer اندرسون گفت: "اما او گفت: "آنچه که ما تا پایان تصویب است آپارتمان های لوکس هنگامی که وجود دارد بسیار عمیق نیاز برای مسکن مقرون به صرفه."

"به دنبال بر روی آن من فکر می کنم آن را احتمالا می تواند رفته اند و بدون انگیزه" اندرسون گفت.

اندرسون گفت: به عنوان شهردار از او می خواهم به تمرکز سازمان تنظیم مقررات بر "واقعا رنگ باخته مناطق," او گفت:.

اندرسون گفت: او همچنین می خواهد به تمرکز بر روی امنیت عمومی.

"ما آمده است یک راه طولانی," او گفت:. "چگونه ما تبدیل شدن به کارآمد نه فقط خوب در پلیس جامعه اما بسیار کارآمد است."

اندرسون گفت: وقت خود را به عنوان عضو شورای شده است پاداش زمانی که او می تواند کمک به یک فرد مشکل را حل کند اما خسته کننده زمانی که آن را احساس می کند مانند شهر و شورا در حال فکر کردن دوربرد وقتی که می آید به برنامه ریزی است.

"رشد در حال آمدن است," او گفت:. "ما نیاز به آماده می شود و کنترل آن را پس از آن خوب رشد, رشد هوشمند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب