که اخبار مطبوعات بیس بال و سافتبال (persian) بازیکنان دهه ؟

مقدار فراوان استعداد است که در دبیرستان بیس بال و سافتبال الماس در طول دهه گذشته در لی شهرستان ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای محدود کردن آن به یک بازیکن دهه در هر ورزش است.

در عین حال اخبار مطبوعات خوانندگان و نویسندگان و ویراستاران در بر داشت یک راه برای رسیدن به یک اجماع در مورد بهترین بازیکن بیس بال که در طول بازی 2011-2019 سال مدرسه. در ضمن انتخاب برترین بازیکن سافت بال نیست که آسان است.

اسقف Verot دبیرستان فارغ التحصیل دانیل Vogelbach یکی از چند بازیکن از شهرستان در حال حاضر بازی در این رشته شد و به اتفاق آرا انتخاب برای اخبار مطبوعات بازیکن بیس بال از دهه جایزه. کیپ مرجان را Makenzie باس انتخاب شد و سافتبال بازیکن دهه توسط خوانندگان و فورت مایرز’ ویویان Ponn انتخاب شد توسط نویسندگان و ویراستاران.

“شده اند وجود دارد بسیاری از بازیکنان بزرگ را از طریق این منطقه در طول این دهه این افتخار را به رای گیری برای این جایزه گفت:” Vogelbach که نقش برای Seattle Mariners بود و همه ستاره فصل گذشته. “من تا به حال برخی از بهترین دوران حرفه ای من در دوران دبیرستان با برخی از بهترین دوستان من که هنوز بهترین دوستان من امروز. من هرگز فراموش نخواهم کرد آن زمان است. من به دنبال به جلو به نسل بعدی از استعداد زیادی برای بیرون آمدن از این منطقه است.”

Baseman اول بازی فقط یک فصل در این دهه بود اما یک مولد یک. او مجموعه ای Verot تک-فصل خانه اجرا ضبط با 17 و رهبری تیم را در هدف قرار دادن (.459) بازدید (39) سه برابر (4) پیاده روی (27), RBI (50) بر پایه درصد (.571) و ضربه زنی(1.224) به عنوان وایکینگ ها برنده مسابقات قهرمانی کشور.

او پیوست و در تمام دهه تیم همکار Verot آلوم هادسون بوید اوان Dougherty, Jeff Passantino و تادئوس Ward, کیپ مرجان را Kyle ارجنا و شین McClanahan, جزیره, ساحل آنتونی Churlin Canterbury را جیووانی DiGiacomo سام Keating و تایلر پوسته, استروئ را Kyle میلر ریوردیل را کارسون Palmquist و انجیلی مسیحی بن㈲.

بیشتر: دیدار با اخبار مطبوعات همه دهه بیس بال تیم های رای برای بازیکن دهه

باس و Ponn ساخته شده همه دهه سافتبال تیم در کنار اسقف Verot را آنت Castaldo و Tayli Filla, استروئ را رایلی انیس و الکس سالتر فورت مایرز’ امیلی Hendry, Josey مایر هانا پرکینز و رایلی Ludlam مارینر, هانا هالووی شمالی فورت مایرز’ Katelyn کلی و مکنزی پترسون و ایدا بیکر Maddy پرز.

بیشتر: دیدار با اخبار مطبوعات همه دهه سافتبال بانوان, تیم, رای گیری برای بهترین بازیکن دهه

باس, سه بار اخبار-مطبوعات بازیکن سال فینالیست و 2015 بازیکن سال batted .553 و slugged 1.016 برای زندگی حرفه ای او و ضربه 23 خانه اجرا می شود و سوار در 113 اجرا می شود. در دایره باس که نقش جکسون در دانشگاه نوشته شده 57-28 رکورد با یک 2.04 عصر و 385 strikeouts.

“من بسیار افتخار. که در لیست پر بود از استعداد و بسیاری از آنها را به من یا علیه من کار تمام است. بسیاری از واقعا مردم بزرگ و با استعداد که ممنون میشم به من تماس بگیرید دوستان” باس گفت:. “من واقعا خوش شانس. من تا به حال و هنوز هم مربیان بزرگ و یک سیستم پشتیبانی عالی. من فقط سعی کنید به آنها را افتخار هر بار که من گام به گام در این زمینه است.

“سافتبال شده است چیزی است که من دوست داشتم تمام زندگی من و حتی اگر حرفه ای من نیست بیش از این است یک راه خوب برای بیرون رفتن. با تشکر از شما و هر کس دیگری که درگیر شد که در تصمیم گیری است. خدا خیلی خوب است.”

Ponn تنها چهار بار اخبار-مطبوعات بازیکن سال فینالیست های این دهه است. اولین baseman آمار 35 homers و سوار در 143 اجرا می شود در طول زندگی حرفه ای خود را در حالی که هدف قرار دادن .507 و ضربه زنی .969. او بخشی از فورت مایرز’ مسابقات قهرمانی کشور تیم و در حال حاضر در دانشگاه فلوریدای جنوبی.

“من می خواهم برای تشکر از مربیان, مربیان و هم تیمی و به خصوص پدر و مادر خود را برای کمک و راهنمایی در هر جنبه ای از دبیرستان من حرفه ای در فورت مایرز دبیرستان” Ponn گفت. “من بسیار خوش شانس را به بازی با یک گروه از دختران که نه تنها باور نکردنی در این زمینه اما ما باور نکردنی در خارج از زمین نیز هست. هیچ یک از این امکان پذیر نبود و بدون آماده سازی و کمک من پلنگ مربیان که واقعا خوب تنظیم من ذهنی و جسمی از طریق دبیرستان من حرفه ای. من با فروتنی و افتخار به نام بازیکن دهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im