سوال کردم در مورد روز اول مدرسه ؟ ما باید پاسخ.

پاملا McCabe فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 10, 2020یادداشت سردبیر: این داست

توسط ABDOOSNEWS در 20 تیر 1399

یادداشت سردبیر: این داستان به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات جدید اعلام کرده است.

طرح دوباره باز مدارس در لی شهرستان ساخته شده است در انتخاب برای خانواده و انعطاف پذیری در یادگیری و درک است که هر چیزی — از جمله تاریخ شروع مدرسه — می توانید تغییر دهید.

در اینجا برخی از سوالات متداول از خوانندگان ما در مورد آنچه که این طرح مستلزم. اگر شما بیشتر ارسال یک ایمیل به پاملا McCabe در pmccabe@news-press.com.

را در فرد یادگیری اتفاق می افتد ؟

بله. دولت اعلام کرده است که تمام مدرسه عمومی سیستم ها باید به خانواده ها ارائه گزینه ای برای فرستادن بچه های خود را به فرد آموزش پنج روز در هفته است.

در لی این شهرستان در حال اجرا شامل اتوبوس و ارائه رایگان صبحانه و ناهار برای دانش آموزان و برنامه ریزی, هوای آزاد, زنگ تفریح و P. E. فعالیت برای آن 97 سنتی یا غیر منشور مدارس. منشور می توانید انتخاب کنید برای اتخاذ این منطقه طرح نیشگون گرفتن و کشیدن آن یا تدوین برنامه های خود را.

از جمله این شهرستان را 23 منشور سایت وجود دارد بیش از 95,600 دانش آموزان در مدرسه عمومی سیستم.

اقدامات ایمنی اضافی خواهد شد در محل قرار داده برای دانشگاه دوره ها از جمله دما چک برای دانش آموزان به محض ورود فاصله از میز محدود گردهمایی های زیادی از مردم و حاوی یک مدل از زمانی که و که در آن ماسک صورت پوشش یا محافظ باید فرسوده در طول فعالیت های دانشگاه.

برای توضیح کامل تر از آنچه که این می تواند مانند نگاه در اولین روز از مدرسه اینجا کلیک کنید.

بیشتر: Lee شهرستان های علمی تمام ستاره ها در تلاش برای فردایی بهتر و روشن تر آینده

می توانید ساختمان مدرسه اداره اجتماعی فاصله?

ساختمان مدرسه هستند ساخته شده است برای جداسازی اما طراحی شده برای آموزش کودکان با تعامل اجتماعی است.

به همین دلیل این منطقه به گام "را به کلاس های درس به عنوان بزرگ به عنوان امکان پذیر است" گفت: سرپرست گرگ Adkins در طول یک بعد از ظهر پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در مورد دوباره باز کردن برنامه.

این شامل از بین بردن مبلمان اضافی مانند پر کردن کابینت و تجهیزات اضافی از کلاس های درس تا میز می تواند فاصله. مدارس در حال تشویق به دوباره فکر می کنم استفاده از بزرگتر فضاهای داخلی و خارجی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کلاس درس.

Adkins گفت: مدیران نیز داده شده است "برخی از خودمختاری" به کار تعمیر و نگهداری به برنامه ریزی از این انعطاف پذیری فضاهای "از آنجا که آنها بیشتر آشنا خاص خود ساختمان است."

بیشتر: Lee مدارس ممکن است ارائه کامل حضوری و آموزشهای مجازی در پاییز 'نیاز' ماسک صورت در اتوبوس

این مهم است که برای مدارس که در روال عادی عملیات مبارزه با داشتن فضای کافی برای دانش آموزان است.

Lehigh دبیرستان برای مثال ممکن است از 2600 دانش آموزان به آن اختصاص داده و دانشگاه بسته شده است و برای فضا به دلیل آن خواهد شد بازی میزبان به دانشجوی سال اول کلاس از دروازه دبیرستان در این پاییز.

"...آنچه که ما نوع امید است که ما یک تعادل خوب بین تعدادی از دانش آموزان را انتخاب کنید که فاصله گزینه به طوری که آنها خواهد بود حضور در مدرسه عملا در مقابل کسانی هستند که در واقع آینده به ساختمان" Adkins گفت.

هنوز هم تمرکز خواهد شد در آموزش دانش آموزان در تمام سطوح در مورد شستن دست و بهداشت و آموزش در مورد اجتماعی فاصله و استفاده مناسب از ماسک های صورت و همچنین تضمین این که افراد بیمار در خانه بمانند.

اگر چه من راحت فرستادن فرزند خود به مدرسه حداقل در حال حاضر ؟

وجود دارد سه مدل دیگر ارائه شده در این طرح از جمله دو مجازی آموزش گزینه های.

لی صفحه اصلی اتصال جدید مجازی آموزش مدل که جفت های فردی دانش آموزان که ترجیح می دهند برای تحصیل از راه دور با یک معلم در مدرسه ، این گزینه می تواند شامل دیپلم بین المللی کمبریج AICE (پیشرفته گواهینامه بین المللی آموزش و پرورش) و آکادمی حرفه ای آموزش.

معلمان را ارائه دهد زندگی می کنند مجازی آموزش با ترکیبی از گوگل و گوگل را ملاقات کند.

در این مدل دانش آموزان می تواند انتقال به مدرسه زمانی که آنها احساس راحتی انجام این کار ایده آل بعد از یک ربع یا نه-هفته دوره است. خواهد بود وجود دارد هیچ کلاه قرار داده و بر روی ثبت نام به این مدل به دلیل آن tethers دانش آموزان به طور مستقیم به مربيان خود را به طور معمول اختصاص داده مدرسه ،

لی مدرسه مجازی یکی دیگر از محبوب مسیر به دلیل آن است که به طور کامل آنلاین-بر اساس K-12 مدرسه اجرا شده توسط منطقه مدرسه. در اضافی سنتی, دوره های دانش آموزان می توانند برای ثبت نام تعیین سطح پیشرفته و دوگانه ثبت نام دوره های آموزشی از طریق این مدل است.

دانش آموزان باید یک صندلی ذخیره شده در خانه خود را از مدرسه به طوری که آنها می توانید انتقال در پایان یک ترم.

روشن است که اگر یک کلاه بر روی ثبت نام مورد نیاز خواهد بود اما تا به امروز حدود 4000 دانش آموزان را از برنامه های ارائه شده برای این گزینه است.

در نهایت پدر و مادر می توانید انتخاب برای تدریس به کودکان خود را از طریق homeschool ، جزئیات بیشتر در مورد این را می توان از طریق سیستم مدرسه در وب سایت leeschools.net.

چه دستاورد شکاف و چگونه است که سیستم مدرسه به کودکان و نوجوانان در مسیر بازگشت با یادگیری ؟

اصطلاح "شکاف دستاورد" اشاره به تفاوت در عملکرد مدرسه در میان گروه از دانش آموزان از جمله کسانی که از سطح درآمد متفاوت و یا مسابقات.

این بوده است که مورد بحث بسیاری از COVID-19 چرخد و در فرد آموزش به مقابل خانه که در آن دانش آموزان می کرد عملا و یا با بسته مبتنی بر تکالیف به پایان سال تحصیلی.

همراه با آموزش تابستانی از دست دادن — رگرسیون از مهارت های برخی از چهره دانش آموزان در طول مدت معافیت از مدرسه — کارشناسان معتقدند شکاف دستاورد اتحاد گسترده تر شد.

بدانند چقدر دانش آموزان از دست رفته به علت اختلال در مدارس یک منطقه در اولویت, گفت:, Jeff Spiro مدرسه سیستم ارشد علمی افسر در طول یک بعد از ظهر پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

"ما در حال رفتن به قادر به تجزیه و تحلیل است که هنگامی که ما به عقب بر گردیم به مدرسه و انجام برخی از پایه تست برای دیدن جایی که دانش آموزان ما قبل از آنها به سمت چپ برای آموزش از راه دور و جایی که آنها در حال حاضر پس از بازگشت و بنابراین ما می توانید ببینید واقعا که این شکاف رخ می دهد" Spiro گفت.

در تلاش برای "کاهش است که از دست دادن" Spiro گفت: دانش آموزان اجازه داده شد به نگه داشتن خود را Chromebooks در طول تابستان برای ادامه یادگیری است که می تواند کمک به با اعتباری بازیابی و یا به سادگی نگه داشتن آنها را درگیر یادگیری.

این یک تصمیم بزرگ است. زمانی که نیاز به انتخاب کنید ؟

منطقه خواهد بود ارسال نظرسنجی به پدر و مادر در هفته آینده با اطلاعات در مورد هر یک back-to-school گزینه است.

هدف از این بررسی به ارزیابی آنچه در مدل یادگیری پدر و مادر ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت به مدرسه. این کمک خواهد کرد که طرح بازگشایی ساختار از جمله figuring چگونه به اندازه کافی کارکنان هر مدل از حضوری به مجازی آموزش.

مهلت انتخاب کنید یک آموزش مدل اعلام نشده است در این زمان اما نظرسنجی باید هفته از ماه جولای 13.

زمانی که اولین روز مدرسه ؟

Aug. 10 اما که می تواند تغییر کند.

سرپرست گرگ Adkins چهارشنبه اعلام کرد که او را نهایی را در آغاز تاریخ جولای 20.

بیشتر: Lee سرپرست می گوید: تاریخ شروع مدارس می تواند بسته به تغییر در COVID-19 اعداد تصمیم جولای 20

این تصمیم خواهد بود بر اساس روند COVID-19 ویروس نگاه در لی شهرستان که در آن زمان. همچنین در میان خواهد بود که آیا زمان بیشتری مورد نیاز است برای به دست آوردن بازگشت به مدرسه برنامه ریزی و در حال اجرا.

در حالی که بالای کارکنان خواسته شده است برای آماده سازی برنامه های جایگزین باید تاریخ بود تحت فشار قرار دادند پشت Adkins نشان میدهد که این منطقه در حال هل دادن به جلو به عنوان اگر Aug. 10 تاریخ تغییر نمی دهد.

بچه من شروع مهد کودک. چه اولین روز رفتن به مانند من ،

منطقه کارکنان در حال کار با ابتدایی مدیران مدارس به منظور توسعه یک مهد کودک جهت برنامه ریزی برای کمک به آماده سازی دانش آموزان و خانواده ها برای روز اول مدرسه گفت: Jeff Spiro مدرسه سیستم ارشد علمی افسر در طول یک بعد از ظهر پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

"ما در حال رفتن به سعی کنید برخی از امکانات رفاهی در بعضی از فرم یا مد اجازه می دهد تا پدر و مادر قادر به ارتباط برقرار کردن با کسانی که معلمان قبل از اولین روز مدرسه پس ما kindergartners احساس راحتی و پدر و مادر احساس راحتی" Spiro گفت. "ما احساس می کردم که این چنین شکننده سال برای ثبت نام دانش آموزان در مدرسه است که ما تا به حال سعی کنید به فکر می کنم چیزی در خارج از جعبه به طوری که برنامه های آینده هستند."

این طرح را می توان با پدر و مادر قبل از اولین روز مدرسه.

ماسک صورت: آنها مورد نیاز است و چگونه آن را اجرا?

در صورت ماسک یا پوشش مورد نیاز خواهد بود به فرسوده در اتوبوس مدرسه توسط دانش آموزان و کارکنان به دلیل این فرصت را به لحاظ اجتماعی از راه دور امکان پذیر نیست. اما هنگامی که در محوطه مدرسه وجود خواهد داشت بیشتر و انعطاف پذیری.

ماسک یا پوشش در حال "انتظار" در کلاس انتقال زمانی که دانش آموزان و کارکنان حرکت از یک اتاق به بعد و همچنین به عنوان زمانی که گردهمایی های زیادی از مردم از جمله در کافه تریا سالن ها و یا کلاس های درس که در آن بچه ها نمی تواند فضای اجتماعی فاصله دستورالعمل.

این دستورالعمل ها ساخته شد بر اساس مشاوره از دوباره باز کردن نیروی کار و بهداشت محلی مقامات.

روشن است که در این زمان چگونه ماسک به اجرا گذاشته خواهد شد و یا چه عواقب خواهد بود. اما کارکنان منطقه گفت: کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی در نظر گرفته خواهد شد برای مردم, انتخاب, به, بازگشت به مدرسه, آنها دانش آموزان یا کارکنان.

مدرسه پرستاران مشغول به کار خواهد شد به طور مستقیم با خانواده ها برای شناسایی کودکان و نوجوانان با شرایط پزشکی مانند یک بیماری تنفسی است که جلوگیری از آنها را از پوشیدن ماسک. این خواهد بود تا دانش آموزان را می توان جایگزین در دانشگاه گفت بث Wipf هماهنگ کننده خدمات بهداشتی در منطقه.

ماسک خواهد بود ارائه شده به دانش آموزان و کارکنان که اصلا آنها و کارکنان شما باید این گزینه درخواست صورت سپر. دومی شبیه به یک کلاه ایمنی موتور سیکلت و بسته بندی کردن در اطراف سر تا روشن ورق پلاستیکی را فراهم می کند برای حفاظت از چشم و بینی و دهان.

چگونه این تاثیر کارکنان?

بسیاری از برنامه های تاثیر کارکنان و معلمان شناخته شده نیست چرا که این منطقه نمی دانند چگونه دانش آموزان را به چهار مدل به روش بازگشایی مدارس.

این همراه با نگرانی های ایمنی رانندگی خواهد شد تصمیم گیری برای کارکنان در چگونه آنها می خواهند به بازگشت به کار آن در شخص و یا تقریبا.

در نظر فرد در پردیس زندگی, منطقه طرح می گوید: کارکنان نمی خواهد که درجه حرارت خود را چک در درب, اما آنها مورد نیاز خواهد بود برای پاسخ به سوالات سلامت بر مشکلات ناسازگار بودن در محل کار.

بسیاری از کارکنان مرتبط با مسائل هنوز در حال بحث در این نقطه است. به زودی کارکنان خواسته می شود از طریق نظرسنجی در مورد سطح راحتی خود را با بازگشت به کار.

"ما در حال حاضر در رقابت با ما استخدام, اما ما نمی دانیم که وجود خواهد داشت به طور بالقوه برخی از مردمی که نمی تواند بازگشت به کار" گفت: آنجلا Pruitt ارشد منابع انسانی در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

چرا که بخشی از دانشگاهی برنامه ریزی شده است برای ارائه یک مجازی گزینه ای است که ارتباط دانش آموزان به معلمان در حالت عادی مدرسه Pruitt امیدوار است این منطقه می تواند "جای نیازهای همه ما معلمان و راه اندازی انواع محیط های یادگیری مبتنی بر کارکنان است که ما در حال حاضر."

بیشتر: Lee County معلمان در حال حاضر زوم در در هنجار جدید است که آموزش مجازی

چه اتفاقی می افتد اگر یک معلم بیمار می شود? آنچه در مورد جایگزین?

اگر یک کارمند بیمار می شود وجود دارد گزینه های مختلف آنها می توانید شیر را به مالی برای پوشش.

با توجه به وضعیت این شامل خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون خانواده و پزشکی ترک عمل و همچنین فرو بردن به خود اختصاص داده بیمار و زمان تعطیلات.

سوال بزرگ منابع انسانی خواسته شده است چیزی است که پوشش وجود دارد خواهد بود باید یک فرد نیاز به قرنطینه به دلیل پتانسیل قرار گرفتن در معرض این ویروس به ویژه هنگامی که مدارس دوباره باز در پاییز و تماس با ردیابی می گیرد.

در یک دنیای ایده آل, منابع انسانی رئیس آنجلا Pruitt گفت: امید خواهد بود برای غیر علامتی کلاس درس معلمان به ادامه کار تقریبا. اما عدم حضور — در-حضوری یا مجازی — را باید تحت پوشش به احتمال زیاد از منطقه استخر جایگزین یا مهمان معلمان.

در حال حاضر این منطقه در رسیدن به استخر از مردم برای دیدن است که مایل به نگه داشتن کار و کارکنان در حال توسعه آموزش های اضافی برای آنها در پروتکل های ایمنی. درصد زیادی از جایگزین ها در معرض خطر گروه های سنی.

چه هزینه تمام اقدامات احتیاطی?

زمانی که فرماندار امضا به دولت, بودجه, سرپرست گرگ Adkins گفت: منطقه دریافت یک افزایش نسبتا کم در بودجه, اما نمی توانید به جزئیات در مورد آنچه که است. بودجه جلسه برنامه ریزی این هفته به تعویق افتاد به بعد از آن تاریخ در ماه جولای.

Adkins گفت: افزایش, زوج با برخی از کمک های مالی از جمله مراقبت (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) عمل خواهد شد کمک به جبران هزینه های حفاظت شخصی دنده منطقه قصد دارد به ارائه کارکنان و دانش آموزان است.

امی Desamours رئیس مسئول امور مالی گفت: این هزینه می تواند حداقل 15 میلیون دلار برای ارائه اقلام مانند ماسک چهره سپر ضد عفونی کننده دست اضافی صابون فنجان یکبار مصرف برای آب چشمه ها و لباس.

این را شامل نمی شود یک پیشنهاد در دوباره باز کردن برنامه مانند برای قرار دادن پلاستیک سپر جلو دفاتر و دریافت دفاتر.

سرپرست گفت که او هنوز هم می خواهد به جلو حرکت محافظه کارانه با هزینه به دلیل ماندگاری اثرات COVID-19 تا به حال در اقتصاد و در نهایت بودجه برای مدارس.

"پیش بینی ما این است که نه فقط برای رفتن به یک 'این سال' رویداد از نظر بودجه اما احتمالا نیاز به گسترش بیش از دو یا سه سال به عنوان ما به آرامی بهبود می یابند از تاثیر این ویروس بر روی اقتصاد ما" Adkins گفت.

بیشتر: اطلاعات بیشتر در مورد Lee County مدرسه درایو از طریق فارغ التحصیلی مشترک با هیئت مدیره مدرسهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب