آن را تبدیل شدن به روشن تر است که ورزش حرفه ای لیگ در حال آماده سازی خود برای بازی هر چه به مقدار یک فصل در سن coronavirus. در حالی که NFL هنوز هم بسیاری از آن offseason جلوتر و بیس بال تنها از دست داده و حدود یک ماه تا کنون مانند لیگ NBA و NHL بودند با یکدیگر در وسط فصل خود را. از نظر مالی این است که یک مسئله بسیار بزرگتر برای NHL دلیل آن را فاقد این نوع از تلویزیون معاملات لیگ های دیگر داشته باشد. اما حتی زمانی که در NBA بازی می کند و در نهایت بازگشت به کاورنو خالی استادیوم — چه مدت آنها نیاز به آماده شدن و چقدر بازی خواهد بود انجام می شود ؟

برای موشک آنها به نظر می رسد در شکل نسبتا خوب. زمان خاموش است بدون شک کمک کرد تا بازیکنان به زخم التیام یابد تا از کبودی آنها در طول فصل. بچه ها مثل اریک گوردون که تلاش کرده اند با آزار دهنده صدمات حتی ممکن است دوباره قوی تر است.

علاوه بر این, در, مدرن, نرم افزار ورزشی, بازیکنان, به طور معمول نمی توانید تمام است که از شکل حتی در offseason. قطعا جسمانی نمی تواند یک معامله بزرگ برای آنها پس از شش یا هشت هفته ،

هنوز برای رسیدن به یک ریتم و بازی شکل را کمی از زمان. بازیکنان نیاز به استفاده می شود به یک دیگر دوباره و آماده شدن برای فیزیکی تلفات و هر آنچه که باقی مانده از فصل و پلی آف. شکل تیم ها می خواهند یک “اردوگاه آموزشی” و یا حداقل دو هفته. پس از آن لیگ به تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از بازی ها بازی قبل از postseason.

اکثر تیم ها در اطراف 64 یا 65 از 82 بازی. این موشک در 64, آن بعید به نظر می رسد لیگ را به پایان برساند از فصل کامل. آنها نیاز به حداقل یک ماه به پایان 18 بازی فصل به طور منظم و اگر لیگ موفق به بازگشت به آموزش در اواسط ماه مارس این بدان معناست که برگشتی با شروع در ماه ژوئن دو ماه دیر است. عادی برگشتی به طور معمول حدود شش هفته به آنها پایان در اواسط ماه اوت است. آن دیوانه نیست اما این است که خیلی دیر با توجه به رایگان آژانس های پیش نویس و اجتناب ناپذیر شروع فصل آینده است.

احتمالا واقع بینانه تر خواهد بود نهایی ده بازی گسترش بیش از دو به علاوه هفته. پلی آف می تواند شروع در اواسط ماه ژوئن و به صورت مختصر (پنج سری بازی در دور یک و دو؟) با نهایی شاید قبل از پایان ماه ژوئیه.

این موشک در حال حاضر در ششم بذر اما تنها یک بازی از چهارمین دانه و دو و نیم از سوم. بدون شک آنها را می خواهید به عنوان بسیاری از فرصت های به فشار خود را در موقعیت بالاتر است. ده بازی خواهد به آنها فرصت کافی برای انجام این کار.

عجیب, برنامه ریزی است که به احتمال زیاد دست کم از نگرانی های خود را. عرصه در حال تعطیل به رویدادهای بزرگ است و تنها درگیری خواهد بود با تیم های که به اشتراک گذاری ساختمان با تیم NHL.

اما تدارکات خواهد بود فوق العاده پیچیده با توجه به نگرانی های بهداشتی از تیم های کارکنان خود و کارکنان لیگ هرگز به ذهن رسانه ها و دیگران که نیاز به حضور در بازی های. فرض کنید بسیاری از این بحث شده است و بسیاری از آن تصمیم گرفت تیم را به امید آنها می توانید همه روشن به رزومه آموزشی در دو هفته آینده. در برخی از ایالات آمریکا مانند نیویورک و کالیفرنیا و همچنین برای رپتورز در کانادا است که ممکن است بسیار آهسته تر از دیگر نقاط کشور یکی دیگر از دلایل تیم ممکن است به جدا کردن در چند مکان.

برای موشک آنها در یک دولت است که به شدت در تلاش برای دوباره باز کردن آنها خود را مدیریت ساختمان و نباید خیلی مشکل گرفتن بازیکنان خود را به ورزشگاه. داده های خود را در یک سبک بازی آن را حتی ممکن است آنها را به استفاده بیش از تیم های که از دست داده اند و حرکت در زمان استراحت.

در حال حاضر ما فقط نمی دانم زمانی که و چگونه NBA را شروع دوباره. اما به نظر می رسد آشکار است که اگر حذف کرده اند و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از زمانی است بر ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im