سرخپوستان جوان در یک Evergrowing خطر ابتلا به فشار خون بالا

علائم آسم ناشی از ورزش در طول یا پس از ورزش شامل تنگی قفسه سینه و یا درد و سرفه و تنگی نفس و خس خس منصه یا عمل

توسط ABDOOSNEWS در 28 اردیبهشت 1399
exercise asthma
علائم آسم ناشی از ورزش در طول یا پس از ورزش شامل تنگی قفسه سینه و یا درد و سرفه و تنگی نفس و خس خس منصه یا عملکرد ضعیف در این زمینه خستگی و طولانی شدن زمان بهبودی. Pixabay

ورزش آسم ناشی از یک بیماری تنفسی مشکل (bronchoconstriction) است که طول می کشد چند دقیقه. این باعث شده است ورزش های هوازی. علل آن عبارتند از: شرایط پزشکی عوامل محیطی و داروها.

علائم آسم ناشی از ورزش در طول یا پس از ورزش شامل تنگی قفسه سینه و یا درد و سرفه و تنگی نفس و خس خس منصه یا عملکرد ضعیف در این زمینه خستگی و طولانی شدن زمان بهبودی. دکتر راجش گوپتا, اضافی, مدیر Pulmonology Fortis بیمارستان نویدا سهام برخی از مراحل برای مدیریت این مشکل است.

هشت گام برای مدیریت ورزش آسم ناشی از:

exercise asthma
ورزش آسم ناشی باعث شده است ورزش های هوازی. Pixabay

ورزشی انتخاب می تواند مفید باشد در هدایت یک ورزشکار نسبت به عملکرد ورزشی در محیط های است که کمتر احتمال دارد به علت bronchospasm. یک ورزش با کمتر هوازی طولانی مدت خواسته های (به عنوان مثال سرعت وزن, بلند کردن, بیس بال, فوتبال) بهتر است تحمل توسط ورزشکاران آسیب دیده.

را انتخاب کنید یک زمان و یا محل به ورزش و ترجیحا زمانی که هوا گرم است و درجه حرارت بالاتر است. داخل سالن بدنسازی, changing از در حال اجرا به طور خودکار افزایش می دهد رطوبت از محیط زیست است.

تغییر تکنیک های تنفس از غالب تنفس دهان به بینی تنفس می تواند در نتیجه کمتر bronchospasm در طول عملکرد یک فعالیت به دلیل استنشاق هوا است که هر دو گرم و مرطوب. اگر شما در حال تنفس دهان; نفس از طریق یک روسری دستمال یا ماسک.

آغاز 15-30 دقیقه گرم کردن و پس از 15 دقیقه استراحت دوره است.

exercise asthma
ورزش آسم ناشی از یک بیماری تنفسی مشکل (bronchoconstriction) است که طول می کشد چند دقیقه. Pixabay

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

اداره داروهای پیشگیرانه (کوتاه-اقدام �2-آگونیست طولانی اثر �2-آگونیست های دکل همراه تثبیت کننده و Antileukotriene مواد مخدر) 15-30 دقیقه قبل از شروع ورزش یا رقابت.

آموزش بیمار و کارکنان مربیگری به تشخیص علائم اولیه.

همچنین به عنوان خوانده شده - هندی ها با استفاده از Lockdown برای یادگیری یک زبان جدید

اولین مرحله درمان حمله حاد از ورزش آسم ناشی شامل بلافاصله از بین بردن بیمار از رقابت یا بازی. بیمار نیاز به providedimmediate دولت شروع سریع کوتاه اثر �2-آگونیست طریق یک metered-dose inhaler (MDI) با استفاده از Spacer دستگاه. اگر پاسخ بیمار رضایت بخش نیست و حمل و نقل به اورژانس مرکز آغاز شده است چرا که EIA حمله ممکن است تشدید می شود.

تشویق به ادامه این ورزش با این اطمینان که درمان مناسب می تواند اجازه می دهد یک بلا مانع عملکرد در مورد اکثر افراد است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب