طوفان گرمسیری کریستبل به احتمال زیاد به تهدید تگزاس/لوئیزیانا اما به چه ؟

طوفان گرمسیری کریستبل است که در حول و حوش فقط خشکی در مکزیک در جنوب خلیج کامپچه همانطور که از نوشتن این و دیگر

توسط ABDOOSNEWS در 15 خرداد 1399

طوفان گرمسیری کریستبل است که در حول و حوش فقط خشکی در مکزیک در جنوب خلیج کامپچه همانطور که از نوشتن این و دیگر آن باقی می ماند بر روی زمین بیشتر آشفته آن خواهد بود که آن را reemerges اواخر این هفته. پس از آن زمان پیش بینی مدل به نظر می رسد در نسبتا خوب توافق در مورد آهنگ هوا اما چقدر و یا اگر آن را تقویت می کند تا در هوا.

کریستبل است و نه منحصر به فرد طوفان در آن است که نه تنها خیلی زود در این فصل اما از آن است که طوفان های جاسازی شده در یک منطقه بزرگتر از آشفته آب و هوا به نام گردابه. در واقع کریستوبال در واقع باقی مانده از طوفان گرمسیری آماندا که آمد خشکی گذشته بیش از آخر هفته و کشته شدن حداقل 17 نفر در السالوادور و گواتمالا. آن نیرنگ در گردابه — اساسا زیادی دوار منطقه از آب و هوا و منتقل کردن این مکزیکی به ساحل خلیج فارس. آن را همچنان به همراه باران های سیل آسا به مکزیک و بخش هایی از آمریکای مرکزی.

این سوال در حال حاضر چیزی است که ظهور خواهد کرد از سواحل مکزیک است ؟ دیگر طوفان صرف بیش از زمین بیشتر از آن را تضعیف خواهد کرد. بیشتر آشفته طوفان بیش از مرکزی خلیج مکزیک در روز جمعه نمی خواهد آن را زمان زیادی برای بازسازی قبل از یکی دیگر از ریزش زمین. اگر این مدیریت به دور از زمین هر چه زودتر ما می تواند برخی از تشدید آن است.

خبر خوب این است که وجود دارد مقدار زیادی از هوای خشک است که انتظار می رود به مهار کریستبل توسعه بین در حال حاضر و آخر هفته آینده. تا کنون تنها یکی از شدت هوا مدل های پیش بینی متوسط قدرت طوفان در زمانی که این طوفان باعث ریزش زمین به احتمال زیاد در امتداد مرکزی لوئیزیانا خط ساحلی است. اما آن است که هنوز بسیار زود و طوفان کاملا خرس ،

در حالی که بسیاری از مدل متمرکز در ایالات متحده ریزش زمین در جایی بین هوستون و می سی سی پی است که از یک روزنه به طوری که در مسیر می تواند تغییر در طول زمان به عنوان طوفان تغییرات. ما باید تصویر بهتری از هر دو هوا و شدت جمعه با یک انتظار ریزش زمین در اواخر یکشنبه و اوایل دوشنبه.

اگر پیش بینی نگه دارید ما در حال رفتن به سمت خشک از سیستم و حتی ممکن است با دیدن هر بارش باران ، اگر ما دقیق تر ضربه می تواند به این معنی برخی از سنگین باران و وزش چیز ما نیست استفاده می شود. و چون کریستبل است که انتظار می رود به انتخاب کنید تا به سرعت در اطراف لبه از بالا و فشار سیستم آن است که بعید است به باقی می ماند در این منطقه به اندازه کافی بلند به علت بیش از برخی از جزئی خیابان سیل.

اما در ارتباط باشید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن