برخی از حقایق جالب در مورد زبان خدایان: سانسکریت

از سال 1966 وجود داشته 167 تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده تعریف شده توسط سرویس پژوهشی کنگره. Pixabay د

توسط ABDOOSNEWS در 28 اردیبهشت 1399
Shooters
از سال 1966 وجود داشته 167 تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده تعریف شده توسط سرویس پژوهشی کنگره. Pixabay

در صبح روز Aug. 1, 1966 چارلز ویتمن سابق دریایی پا بر روی عرشه مشاهده از دانشگاه تگزاس برج و هدف خود را در Remington bolt-action rifle در اولین قربانیان خود در محوطه زیر. بیش از یک ساعت پس از تیراندازی آغاز شد و 15 نفر کشته و 31 مجروح شدند. در میان کسانی بود که کلر ویلسون اولین هدف بود که به ضرب گلوله در معده است. ویلسون بود که هشت ماه باردار در زمان از دست رفته فرزند متولد نشده و صرف چند ماه دوره نقاهت در بیمارستان است.

قتل عام در دانشگاه تگزاس در Austin اولین بار نیست جرم تیراندازی مدرن در تاریخ ایالات متحده است. اما در آن زمان مرگبارترین و نقطه عطفی در آگاهی عمومی از جرم تیراندازی و اکشن در عصر رسانه های جمعی.

در شب Oct. 1, 2017 تاجر Stephen حصار شکست ویندوز از 32-طبقه سوئیت در Mandalay Bay هتل و کازینو در لاس وگاس و اخراج او تفنگ نیمه خودکار بر روی هزاران نفر از مردم حضور در خارج از منزل, کشور, جشنواره موسیقی در لاس وگاس. پنجاه و هشت نفر کشته شدند و 887 مجروح شدند پس از قتل عام که در زمان تنها 10 دقیقه است.

Mass Shooting
در اینجا یک نمودار توضیح موارد از تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده از سال 1966 – 2019. فردا

با وجود چند شباهت در ویتمن و حصار شخصی پس زمینه و طرز عمل این مردان بودند که به عنوان های مختلف به عنوان شب و روز.

ویتمن بود سابق پسر محراب و عقاب دیده بانی در دشوار است اما اختصاص داده ازدواج. حصار تا به حال هیچ مذهبی و یا وابستگی های سیاسی و ازدواج کرده بود و طلاق دو بار است.

اما حملات خود را به کمک قاب یک پایگاه داده جدید از توده بورس که امیدوار است به اطلاع تحقیقات آینده و سیاست تصمیم گیری در مورد چگونه به طور موثر جلوگیری و پاسخ به تیرباران های دسته جمعی.

VOA
محققان جیلیان پترسون و جیمز Densley. (آماندا جنسن | خشونت پروژه). فردا

محققان

جیلیان پترسون (Ph. D.) و جیمز Densley دکتری ساخته شده پیشگامانه پایگاه داده در توده بورس.

Densley استاد از عدالت کیفری در شهری دانشگاه دولتی در سنت پل ایالت مینه سوتا گفت: فردا ایده برای پایگاه داده مورد آمد پس از او و پترسون رشد به طور فزاینده ای نا امید با, تلویزیون, تجزیه و تحلیل پس از تیرباران های دسته جمعی که ارائه ساده نظریه که خشونت باعث شد یا با اسلحه یا بیماری های روانی. محققان حمایت برای اطلاعات بیشتر محور گفتگو در مورد این پدیده.

در مورد داده ها

همه بورس یا متهم شده اند به اعدام محکوم شده و یا کشته شده در صحنه است.

Densley و پترسون, دستیار استاد جرم شناسی و عدالت کیفری در ال روزاریو در دانشگاه St. Paul شروع اولیه جمع آوری اطلاعات در سال 2017 قبل به جرم تیراندازی در لاس وگاس. پس از آن قتل عام آنها همراه با کارشناسی, داوطلبان, دو سال را صرف جمع آوری بیش از 100 قطعه از اطلاعات در هر یک از 171 توده بورس در نتیجه خشونت پروژه پایگاه داده از تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده 1966-2019.

فردا گزارش بر اساس این پژوهش است.

پایگاه داده جامع ترین تا به امروز در دسترس است در خشونت های, پروژه های تعریف شده در آن وب سایت به عنوان یک حزبی فکر می کنم تانک اختصاصی برای کاهش خشونت در جامعه و بهبود مربوط به سیاست و عمل از طریق تحقیق و تجزیه و تحلیل.

توده بورس (1966 – 2019)

از سال 1966 وجود داشته 167 تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده تعریف شده توسط سرویس پژوهشی کنگره به عنوان "چند قتل, حادثه که در آن چهار یا بیشتر قربانیان به قتل با سلاح گرم — و نه از جمله مجرم(ع) — در عرض یک رویداد و حداقل در برخی از قتل های رخ داده در یک مکان عمومی یا مکان در نزدیکی جغرافیایی (مثلا محل کار, مدرسه, رستوران و یا دیگر تنظیمات عمومی), و قتل نیست مربوط به هر زمینه ای فعالیت های جنایی و یا شرایط عادی (سرقت مسلحانه, جنایی, رقابت, بیمه, تقلب استدلال یا عاشقانه مثلث)."

قرار داده و در چشم انداز تیرباران های دسته جمعی هستند از نظر آماری نادر حسابداری, کمتر از 1 ٪ از تمام اسلحه گرم به قتل در ایالات متحده است. اما آنها رخ می دهد به طور منظم در تعداد فزاینده ای از سالن های ترک یک دنباله از کشتار جمعی که از نظر احساسی بیشتر شماره خود را.

با توجه به خشونت های پروژه تقریبا تمام جرم بورس باید چهار چیز مشترک هستند:

  • در اوایل دوران کودکی تروما و قرار گرفتن در معرض خشونت در سن جوان
  • شناسایی شکایت یا نقطه بحران
  • مورد مطالعه قرار گرفته اند اقدامات گذشته بورس و به دنبال اعتبار برای خود روش و انگیزه
  • وسیله ای برای انجام یک حمله

متوسط سن جرم تیرانداز بود که 34 سال. جوانترین 11 ساله بود و قدیمی ترین 70.

Mass Shooter
متوسط سن جرم تیرانداز بود که 34 سال. جوانترین 11 ساله بود و قدیمی ترین 70. فردا

که در آن توده بورس کشته شدند

دهه گذشته شاهد افزایش جرم تیراندازی در انواع تنظیمات. این مشکل روند باعث شده است تا یک بحث در میان صاحبان مدرسه مدیران و رهبران مذهبی در مورد نیاز به تعادل باز بودن و شمول با اقدامات امنیتی فیزیکی.

فعلی یا سابق محل کار از عاملان شایع ترین سایت برای تیرباران های دسته جمعی. بسیاری از بورس شده بودند از کار اخراج شدند. Densley گفت: پیشگیری از استراتژی برای کسب و کار می تواند شامل راه هایی برای مدیران به مداخله با کارکنان قبل از اینکه یک فاجعه رخ می دهد.

Mass Shooting
دهه گذشته شاهد افزایش جرم تیراندازی در انواع تنظیمات. فردا

تقریبا تمام جرم بورس در رستوران ها و کافه ها و موسسات خرده فروشی غریبه بود برای کسانی که کسب و کار در حالی که مجرمان در محل کار و خانه از عبادت و مدارس و کالج ها تمایل به زمان و یا دانشجویان سابق و خودی شناخته شده به قربانیان.

Densley معتقد است محافظ دانش آموزان با کوله پشتی های ضد گلوله و هدایت آنها را از طریق مستند دریل هر چند مفید نیز می تواند ثابت کند بی فایده وقتی که تقریبا تمام K-12 و کالج و دانشگاه بورس خودی هستند و به احتمال زیاد آشنا با طرح یک ساختمان و ایمنی فعلی سیاست.

پروفایل های متعدد

یک اندازه متناسب با تمام مشخصات یک توده تیرانداز است وجود ندارد.

توده بورس باید چندین پروفایل های منحصر به فرد که در آن یک تیراندازی رخ داده است.

در خانه از عبادت مجرم اغلب یک مرد سفید در 40s خود را با انگیزه مسائل داخلی و یا نفرت. او تا به حال سابقه کیفری و سابقه خشونت و استفاده از اسلحه یا تفنگ او از نظر قانونی متعلق به.

در مدارس K-12 جرم تیرانداز شد خودکشی مرد سفید دانش آموز از مدرسه با سابقه تروما. او به بیرون درز خود را از پیش برنامه ریزی شده طرح قبل از تیراندازی و اغلب چند اسلحه به سرقت رفته از یک عضو خانواده است.

در مقابل معمولی تیرانداز در یک کالج یا دانشگاه بود خودکشی غیر سفید نر دانشجویی موسسه با سابقه ترومای دوران کودکی. او با استفاده از اسلحه از نظر قانونی به دست آمده و در سمت چپ یک ویدئو و یا مانیفست خود را با شرح قصد.

Densley نشان می دهد برنامه های پیشگیری برای تمام این نوع از بورس باید شامل خشونت خانگی برنامه های اختلال آنلاین نفرت و گروه های افراطی خطر حفاظت سفارشات, همچنین شناخته شده به عنوان پرچم قرمز ، تحت این قوانین پلیس و اعضای خانواده می تواند دادخواست دادگاه به طور موقت حذف سلاح از افرادی که ممکن است در حال حاضر یک خطر برای خود و دیگران.

زن بورس

از 171 توده بورس مورد مطالعه فقط سه نفر بودند. در یک مورد زن عمل در همکاری با یک مرد.

در حالی که این تفاوت در اعداد بین زن و مرد توده بورس است استارک آن نشان داده شد در تمام ایالات متحده در قتل است که در آن 80 تا 90 درصد از مجرمین در یک سال داده شده بودند مردان است.

وجود دارد چند آمار در زنان عاملان قتل, اما کسانی که در دسترس هستند برای کمک به توضیح دهد که چرا زنان تمایل به ارتکاب جرم تیراندازی.

با توجه به U. s. وزارت دادگستری گزارش که نگاه آمریکا, قتل, روند از سال 1980 تا 2008 زنانی که مرتکب قتل شده تقریبا همیشه کسی کشته می دانند و 58 درصد از آنها کشته و یک مهم دیگر یا عضو خانواده در مقایسه با تنها 18 درصد برای مردان قاتلان. زنان متعهد فقط 6 درصد از تمام قتل های متعدد قربانیان.

شرایط و به معنی قتل نیز تفاوت بین مردان و زنان است. مواد مخدر و باند های مربوط به قتل تمایل به متعهد ، هنگامی که زنان به کشته شدن آنها کمتر به احتمال زیاد به استفاده از سلاح گرم و بیشتر احتمال دارد به استفاده از وسایل دیگر مانند سم و یا آتش سوزی در این گزارش گفت:.

ترومای دوران کودکی

سی و نه درصد از توده بورس تجربه های اولیه دوران کودکی تروما و قرار گرفتن در معرض خشونت در سن جوان است. این شامل حداقل یکی از موارد زیر است: جسمی یا سوء استفاده جنسی, غفلت, شاهد خشونت در خانواده با داشتن یک پدر و مادر که خودکشی و یا قربانی قلدری.

مطالعات متعدد از جمله یکی منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا در سال 2018 یک ارتباط بین ترومای دوران کودکی و اجتماعی و روانی و مشکلات جسمی در بزرگسالان است. کسانی که تجربه کرده اند تروما به عنوان کودکان به احتمال زیاد به صورت یک میزبان از مشکلات به عنوان بزرگسالان از جمله داشتن روابط خشونت آمیز تبدیل شدن به وابسته به مواد مخدر یا الکل و داشتن یک اختلال روانی و تبدیل شدن به افسردگی یا خودکشی.

تحقیقات همچنین نشان می دهد که بیشتر حوادث تروما یک کودک تجربه های بیشتر امکان برای روانی یا مشکلات جسمی به وجود می آیند در بزرگسالی است.

پترسون که شروع کار او به عنوان یک ویژه محقق در شهر نیویورک تحقیق روانی اجتماعی زندگی از زندانیان محکوم به اعدام برای صدور حکم جلسات کشف کرد که بسیاری از زندانیان به حال تجربه تروما. او توسعه یافته گفت: در این دفتر: "بدتر از جرم بدتر از داستان است."

بیماری های روانی

دو سوم از توده بورس به تاریخچه بهداشت روانی و نگرانی است که بالاتر از 50 درصد از مردم خواهد شد که برآوردن معیارهای یک بیماری روانی در برخی از نقطه در زندگی خود را.

بیست و سه درصد تا به حال یک اختلال خلقی است که شامل افسردگی یا اختلال دوقطبی. این شماره نیز مطابق با نرخ شیوع در طول عمر در میان جمعیت عمومی است.

بیست و شش درصد تا به حال یک اختلال تفکر که شامل اسکیزوفرنی و روان پریشی و به طور معنیداری بالاتر از جمعیت عمومی است.

بیست و یک درصد از توده بورس بودند و روانی به دارو.

اشتراکات بیماری های روانی در بین توده بورس قابل توجه است منجر به برخی از افراد از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استدلال می کنند که بیماری های روانی باید هدفمند به عنوان علت اصلی تیراندازی های جمعی.

Densley خواست احتیاط در طراحی چنین نتیجه گیری.

"حتی اگر شما یک بیماری روانی به این معنا نیست که بیماری روانی است که رانندگی, رفتار," او گفت:. "افراد مبتلا به بیماری های روانی نیز ممکن است تجربه در فقر زندگی می کنند. آنها همچنین ممکن است تجربه تبعیض است. آنها همچنین ممکن است یک میزبان کامل از چیزهای دیگر در زندگی خود را که گام به گام ممکن است کمک به هر نتیجه بعدی می آید."

نشانه هایی از بحران

قبل از آنها انجام جنایات خود را بیش از 80 درصد از توده بورس بودند در بحران توصیف خشونت پروژه به عنوان یک تغییر مشخص در رفتار است که قابل توجه به دیگران است. چنین رفتاری شامل اغراق آمیز پاسخ های عاطفی علاقه افزایش در خشونت و نشانه ای از ناامیدی.

Densley گفت: در بسیاری از موارد چندین نفر تا به حال نگرانی در مورد یک توده تیرانداز رفتار اما آن قطعه از اطلاعات که اغلب متصل نیست.

"شما باید یک معلم مدرسه که متوجه چیزی. شما یک دوست است که متوجه چیزی یک عضو خانواده, قانون اجرای عضو. اما اگر این افراد در حال صحبت کردن به یکدیگر است که اطلاعات را هرگز گذشت و هیچ کس متوجه خواهد شد," او گفت:.

شصت و هشت درصد از توده بورس شد خودکشی قبل یا در زمان عکسبرداری است.

Densley گفت: یک تیرانداز خشم کانال است درون و بیرون است.

"ظاهری است که در آن قتل را به بازی می آید چرا که آنها عصبانی هستند در یک گروه خاصی از مردم یا آنها مایل به قرار دادن در یک نمایش به عنوان آخرین عمل خود را. اما نیز وجود دارد بسیاری از درون و نفرت و سرخوردگی و سردرگمی و آن این است که در آن خودکشی را به بازی می آید," او گفت:.

او پیشنهاد کرد adressing عناصر جرم تیراندازی به طور مشابه, چگونه آدرس جامعه خودکشی. از نظر پیشگیری "این تغییرات در راه است که در آن ما می بینیم این حوادث" او گفت:.

مهاجر

پانزده درصد از توده بورس مهاجران بودند. اما مهاجر بورس بودند مکرر در کالج ها و دانشگاه ها که در آن 5 درصد از تیرباران های دسته جمعی صورت گرفت.

ویرجینیا تک تیراندازی و کشتار در سال 2007 تا کنون سوم-مرگبارترین تیراندازی دسته جمعی مدرن در تاریخ ایالات متحده انجام شد توسط یک کره ای آمریکایی مهاجر مبتلا به افسردگی شدید.

پر اشاره کرد ممکن است زمینه نارضایتی و انگیزه در انجام چنین جرمی در خود مدرسه.

"آن را به خوبی ممکن است که غیر سفید مهاجران احساس بسیار قطع از دانشگاه زندگی است. آنها ممکن است مبتلا به نژاد پرستی و یا خروج ممکن است احساس بیگانه. و این که می دانیم عوامل خطر برای این نوع عکاسی. فراتر از آن است که فقط مسابقه," او گفت:.

'غیر معمول افکار غیر منطقی'

چارلز ویتمن, 25, was an ex-دانشجوی مهندسی در دانشگاه تگزاس در آستین و یک متخصص ماهر از تور خود را در آمریکا تفنگداران دریایی. UT برج — در یک زمان بلندترین ساختمان در Austin — به او پیشنهاد استراتژیک دیدگاه.

"یک فرد می تواند ایستادگی کردن ارتش از بالای آن قبل از آنها او را" او یک بار گفت به یک دوست.

ویتمن بود فرزند ارشد از سه پسر متولد شده به یک سوء استفاده سلطه گر و خدا ترس کاتولیک مادر که ویتمن ستایش. ساعت قبل از کشتار او چاقو را در قلب و اعتراف به قتل در یک یادداشت دست نویس.

"به چه کسی ممکن است نگرانی: من فقط شده مادر من زندگی است. من بسیار ناراحت بیش از داشتن آن انجام می شود. اما من احساس می کنم که اگر دارد بهشت او است که قطعا در حال حاضر وجود دارد. و اگر وجود دارد هیچ زندگی پس از من رها از درد و رنج خود را در اینجا بر روی زمین است."

دو ساعت بعد به دلایل ویتمن بستری او نمی تواند "عقلانی با دقت اشاره کردن" او همسر خود را کشته.

"او شده است به عنوان یک همسر خوب به من به عنوان هر انسان همیشه می تواند امید به" او اعتراف کرده در توجه او به سمت چپ بعد به بدن او. ... "من نمی دانم که آیا آن است که خودخواهی و یا اگر من نمی خواهم او را به چهره خجالت اعمال من قطعا باعث می شود که او."

تیراندازی در دانشگاه تهران به پایان رسید و با مرگ ویتمن نه توسط ارتش او پیش بینی شده اما توسط دو نفر از سه نفر از افسران پلیس که با هجوم به برج. پنجاه و هفت درصد از توده بورس مرگ در صحنه است.

در خودکشی توجه او نوشت: روز قبل از تیراندازی ویتمن ارائه یک نگاه اجمالی از دولت خود را از ذهن است.

"من واقعا نمی فهمم خودم این روز است. من قرار بود به طور متوسط معقول و هوشمند ، اما به تازگی (من نمی توانم به یاد زمانی که آن آغاز شده) من یک قربانی شده اند و بسیاری از غیر معمول و افکار غیر منطقی. ... من به دکتر پس از حدود دو ساعت و سعی کردم به او انتقال من از ترس که من احساس می آیند (sic) قریب به اتفاق قربانیان خشونت انگیزه. ... پس از مرگ من آرزو دارم که یک کالبد شکافی خواهد بود بر روی من برای دیدن اگر هر گونه وجود دارد قابل مشاهده فیزیکی اختلال است. من تا به حال برخی از فوق العاده سردرد در گذشته و باید مصرف دو بطری بزرگ Excedrin در سه ماه گذشته است."

کالبد شکافی انجام شده روز پس از تیراندازی نشان داد یک مهاجم بدخیم تومور به اندازه یک گردو بر ویتمن مغز است. این آسیب شناس که انجام معاینه اولیه مشخص شد این توده تا به حال هیچ ارتباطی با قتل.

اما پس از آن کالبد شکافی به دستور دولت وظیفه نیروی یافت می شود ارتباط بین تومور و ویتمن اقدامات می تواند "نمی توان با وضوح."

Mass Shoot
بعدی کالبد شکافی به دستور دولت وظیفه نیروی یافت می شود ارتباط بین تومور و ویتمن اقدامات می تواند "نمی توان با وضوح". فردا

رمز و راز حل نشده

هر چه انگیزه Stephen حصار تا به حال به کشتن و زخمی شدن صدها نفر از concertgoers در لاس وگاس او آن را گرفت و به قبر او.

64 سال انزواطلب نیست leave a suicide note, ویدئو و یا مانیفست که 23 درصد از توده بورس انجام دهد. او خودش را کشته بود با گلوله ای در دهان به عنوان پلیس و ماموران امنیتی و یک تیم SWAT متهم را به اتاق خود. سی و هشت درصد از توده اکشن die با دست خود.

حصار فرزند ارشد چهار پسر. او پدر خود به عنوان یک "سوم-زمان بازنده" یک حیله گری دزد مرد باهم و فراری که صرف هشت سال در اف بی آی را ده Most Wanted Fugitives لیست. حصار فرزند یک وزیر.

در دبیرستان حصار در نظر گرفته شد "باهوش" ، او فارغ التحصیل کالج در رشته مدیریت کسب و کار.

او یک مجوز خلبان زرنگ و دانا سرمایه گذار املاک و مستغلات و یک قمار باز پر مخاطره صرف زمان بیشتری بازی ویدیو پوکر در کازینو از در خانه او متعلق به یکی از, که او به پرداخت به صورت نقدی. قبل از لاس وگاس حوادث جزئی استناد ترافیک خود را تنها شناخته شده در اجرا با قانون است.

آخرین شناخته شده ارتباطات حصار تا به حال با خانواده اش بود یک پیام متنی به برادرش اریک کشیدند در مورد 90 ساله در اورلاندو است. طوفان ایرما حال پاره پاره از طریق محله ضربه زدن به قدرت است. حصار دنبال کرد تا با یک تماس تلفنی به او. دو هفته بعد او مرده بود.

هر چند حصار گزارش شد که دچار با حملات افسردگی مرتبط است زیان مالی و گزارش سم شناسی و کالبد شکافی نشان داد داروهای ضد اضطراب در سیستم شواهد از فشار خون بالا بیماری های قلبی عروقی و هیچ نشانه ای از زوال عقل است. هیچ یک از یافته های حل رمز و راز از خود انگیزه.

در گزارش نهایی خود را پس از نزدیک به 16 ماه تحقیقات اف بی آی به این نتیجه رسیدند که حصار را حمله از پیش برنامه ریزی شده بود که او به تنهایی عمل کرده و "تحت تاثیر حافظه از پدر خود" برای "رسیدن به درجه خاصی از رسوایی."

"در طول زندگی اش حصار رفت و به طول های بزرگ برای حفظ افکار خود را خصوصی و تمدید نهایی خود را به فکر کردن در مورد این کشتار دسته جمعی" در این گزارش است.

مقایسه تیرانداز داده

تعیین چرا مردم شد و توده بورس نیاز به یک مجموعه ای جدید از تحقیقات و داده های آن فراتر رفت و اساسی روند توصیف و جمعیت و گسترده تعاریف از آنچه به منزله یک جرم تیراندازی.

برای کامپایل پایگاه داده برای خشونت, پروژه پترسون و Densley تنگ تعریف و گسترش تمرکز بر جرم تیراندازی و اکشن است. که در آن مطالعات گذشته با تکیه بر داده های جمع آوری شده در پنج سال فاصله یا تنها در موارد بالا مشخصات خود را در پژوهشی تحت پوشش 53 سال طول نزدیک بررسی متغیرها از جمله سن و نژاد و جنسیت و ملیت و گرایش جنسی, دین و مذهب, آموزش و پرورش, وضعیت ارتباط و تعداد فرزند و اشتغال نوع و وضعیت خدمت سربازی و شعبه جنایی, خشونت و سوء استفاده, تاریخ, باند تروریستی و وابستگی قلدری محیط خانه و تروما است.

آنچه پدید آمده بودند وزین کردن پروفایل و انگیزه های فردی بورس که جنایات به طور بالقوه می تواند تاثیر فعلی و آینده سیاست و پیشگیری است.

چگونه توده بورس کردم و اسلحه های خود را

تقریبا نیمی از تمام توده بورس به دست آورد و حداقل برخی از اسلحه های خود را به صورت قانونی از طریق یک مجوز فروشنده غیر قابل تنظیم فروش خصوصی یا حقوقی دیگر به این معنی است.

چارلز ویتمن و استفان حصار انباشته خود زرادخانه های قانونی است. برای داد و بیداد, Whitman, یک سلاح گرم علاقه مندان به حال هفت سلاح و 700 مهمات از جمله سه تفنگ و اره کردن تفنگ ساچمهای. خرید های خود ساخته شده بودند در یک فروشگاه سخت افزار یک فروشگاه اسلحه و در سیرز.

VOA
چگونه توده بورس کردم و اسلحه های خود را. فردا

حصار تا به حال 23 سلاح های خود را در ماندالای خلیج سوئیت و حدود 1,400 مهمات. حداقل 12 از اسلحه مجهز شدند دست انداز سهام را فعال کنید که او را به ساقه بیشتر مردم در عرض چند دقیقه از ویتمن تا به حال در یک ساعت.

انواع اسلحه استفاده می شود

اسلحه در حال حاضر در بیش از سه چهارم از همه تیرباران های دسته جمعی.

سوابق نشان می دهد حصار ساخته شده خرید در نوادا و کالیفرنیا و تگزاس و یوتا. یک ماه قبل از تیراندازی او خریداری تحقیقی مهمات — طراحی شده برای روشن کردن یک گلوله را از مسیر — از یک فروشنده در یک اسلحه نشان می دهد در ققنوس.

Densley پژوهشگر پرسش که آیا از نظر قانونی خریداری سلاح های مورد استفاده در برخی از تیرباران های دسته جمعی باید اجازه داده شده با وجود قوانینی که اجازه دسترسی. او را به ترک ها در زمينه بررسي روند.

Guns
اسلحه در حال حاضر در بیش از سه چهارم از همه تیرباران های دسته جمعی. فردا

"ما برخی از افرادی که تا به حال سابقه خشونت سابقه خشونت خانگی که به نحوی در اطراف چک پس زمینه," او توضیح داد. "ما نیز تا به حال نمونه هایی که در آن زمینه روند بررسی نوع شکست خورده است. به هر دلیل اطلاعات نبود وارد شده به اف بی آی از پایگاه داده و پس از آن هرگز پرچم. ... هنوز هم وجود دارد بسیاری از مناطق خاکستری چیزهایی که ما باید به دنبال."

Mass Shooting
مجموع جرم تیراندازی تلفات و صدمات در هر سال است. فردا

چشم انداز جهانی

مقایسه نرخ جرم تیراندازی متعهد در ایالات متحده و در کشورهای دیگر دشوار است برای تعیین دلیل تعریف جرم تیراندازی و همچنین به عنوان چگونه به قتل, اطلاعات جمع آوری شده است متفاوت است از کشوری به کشور است.

یک استثنا است و مرگ با سلاح گرم است.

ایالات متحده تا به حال 28, بالاترین نرخ مرگ و میر ناشی از خشونت اسلحه با توجه به دانشگاه واشنگتن موسسه معیارهای سلامت و تکامل که آهنگ مرگ و میر در هر کشور توسط همه علل ممکن است. خشونت مسلحانه کشته شدن چهار نفر در هر 100000 نفر در ایالات متحده در سال 2017 بیشتر از بسیاری از دیگر کشورهای صنعتی است.

پایین ترین نرخ از تفنگ مرگ و میر در آسیا بودند. سنگاپور و ژاپن و اندونزی گزارش 2-4 خشونت تفنگ مرگ و میر به ازای هر 10 میلیون نفر است. چندین کشور اروپایی از جمله بریتانیا و ایسلند بودند به مراتب پشت سر نیست با 6-7 خشونت تفنگ مرگ و میر به ازای هر 10 میلیون نفر است.

همچنین بخوانید: کاخ سفید در امریکا پژواک با تلاوت هندو ودایی "Shanti Paath"

کشورهایی که در مرگ با خشونت اسلحه بود بدتر از ایالات متحده شامل کسانی که در امریکا مرکزی و کارائیب. ال سالوادور به حال 43 خشونت تفنگ مرگ و میر در هر 100 ، 000 با توجه به داده ها. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب