به موقع “روح یک ملت” در نهایت می رسد <URL>. اما دیدن آن را سریع!

موجب شده توسط یک سیل از بالا مشخصات قتل آفریقایی-آمریکایی ها با اجرای قانون و شهروندان خصوصی – و در سراسر جهان جورج فلوید/Black Lives Matter تظاهرات که در گرفت و در ادامه ما شاهد بی سابقه ای گفت و گو در مورد توجه و عمل در برابر نهفته مسائل تبعیض نژادی و نابرابری و بی عدالتی اجتماعی.

بنابراین یکی می تواند feasibly فکر می کنم که موزه هنرهای زیبای هوستون بود به نحوی فوق العاده prescient در رزرو “روح یک ملت: هنر در عصر سیاه قدرت است.” این نمایشگاه— که سرچشمه در تیت مدرن لندن—انتظار بود در هوستون در آوریل گذشته توقف سه سال در سفر است.

اما در سراسر کشور از بسته شدن موزه ها و مشکلات حمل و نقل به معنی این نمایشگاه خواهد شد در حال حاضر یک اقامت کوتاه در هوستون تنها در مشخصات از طریق اوت 30.

“این چنین فوری و فوتی و فوری پروژه” <URL> مدیر گری Tinterow گفت: یک مجموعه از رسانه های محلی (متوسط بررسی و به طور کامل پوشانده در هر <URL> سیاست) در یک پیش نمایش فقط یک ساعت قبل از درب به روی عموم باز است.

“آن نصب شده بود در زمان ثبت و آن را بسیار تازه زمان برای ما شرم آور بزرگ به عنوان یک جامعه است. هر مسئله سیاسی نشان داده شده در اینجا می تواند نقاشی شده است دیروز”

او اضافه می کند که مسائل پنجه در “روح یک ملت” هستند و هنوز هم با ما هستند و حل نشده است. “من امیدوارم که در حال حاضر جامعه ما و ملت شجاعت و حرکت برای رسیدگی به این مشکلات است. آن را نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد و آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در ماه نوامبر است اما ما باید به گل نشسته در پیگیری های ما برای عدالت و برابری و آموزش و پرورش.” Tinterow اضافه می کند و اشاره کرد که او متوجه می شود بسیاری از این آثار خواهد بود “بیش از ناراحت کننده” برای مراجعان را ببینید.

<URL> دستیار متصدی هنر مدرن و معاصر Kanitra فلچر نصب شده در این نمایشگاه. او همچنین دست برداشت آثار از <URL> مجموعه خود را نیز شامل با تاکید بر هوستون هنرمندانی که مشغول به کار در رشته های مختلف از جمله جان Biggers, کارول هریس Simms, Earlie Hudnall جونیور و کرمیت Oliver.

“این نمایشگاه است که هر دو وحی و بسیار مربوطه در حال حاضر,” او می گوید. “و در حالی که برخی از هنر ایجاد شد بیش از 50 سال پیش و در [آدرس] مسائل مشابه به آنچه که ما در حال برخورد با شرکت. این غم انگیز است که آنها باقی می ماند با ما, اما این آثار هنری الهام بخش است و عمیق. من مشتاقانه منتظر سوالات و مکالمات این نمایشگاه را تحریک خواهد کرد.”

بیش از 60 هنرمندان نشان داده با 174 قطعه در نمایشگاه (که شامل فانی مانند روزنامه بریده) با بخش عمده ای از اواسط’60s از طریق اواسط 80s. وجود دارد در حال نقاشی, عکس, مجسمه, تغییر یافت, هنر, چاپ, و, پوستر, سرامیک, چوب, قلمه, روزنامه بریده و مجلات صفحه نمایش چاپ جوش و فلز و چرم و رسانه های مخلوط.

13 بخش از “روح یک ملت” شامل موضوعات مختلف (“بدانند قدرت سیاه و سفید,” “, هنر در خیابان” سیاه و سفید “قهرمانان”), هنرمند, تعاونی (لس آنجلس, Assemblage, AfriCOBRA مارپیچ) آثار تک هنرمندان (Roy DeCarava, Betye Saar) و یا تجربی و هنر انتزاعی.

“جالب است برای دیدن طیف گسترده ای از روش های مختلف [هنرمندان] باید به مسائل” فلچر می افزاید. “هر بخش متفاوت است. برخی از مردم در پاسخ با تحت اللفظی توصیفاتی نژادی و خشونت و تصاویر و دیگران بیشتر انتزاعی است. وجود آزادی و انعطاف پذیری وجود دارد.”

به نمایندگی از هوستون در نمایشگاه فلچر می گوید داستان از هنرمندان در این شهر قطعا کراوات به گسترده تر روایت است.

“در بسیاری از هوستون بود خود هنر مقصد در زمان. آنها از سراسر کشور به مطالعه با جان Biggers, و ما تا به حال غنی صحنه هنر” او را ارائه می دهد. Biggers تاسیس مدرسه هنر در دانشگاه جنوبی تگزاس. “و این بود که تنها راه برای سیاه و سفید هنرمندان برای دریافت آموزش به رفتن به HBCUs [تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه]. ما باید این باور نکردنی آثار در مجموعه ما, اما آنها نمی توانند همیشه در نظر. این یک شانس بزرگ برای آنها را بیرون بکشد. “

برخی از آثار نامطلوب. در امریکا زیبا, نقاش, نورمن لوئیس به تصویر می کشد چه در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد مانند تصادفی سفید اشاره splotches در یک پس زمینه سیاه و سفید, اما هنگامی که بیننده گام به عقب به سرعت خود را نشان می دهد به نمایندگی از روپوش دار Ku Klux Klansmen و سوزاندن صلیب.

Betye Saar مخلوط رسانه ها آزادی عمه Jemima نشان می دهد کلیشه ای سیاه مامان با جارو در یک دست و تفنگ را در طرف دیگر ایستاده پشت یک گره مشت سیاه. جالب اینجاست که Quaker Oats شرکت تصمیم به قطع دیرین نام و تصویر خود را برای کلوچه و شربت فقط یک زن و شوهر از هفته پیش.

پس از آن وجود دارد دانا C. چندلر فرد همپتون درب 2. نقاشی درب قاب پوشش داده شده است در سوراخ گلوله و یک منطقه کوچک با ستاره سفید در یک پس زمینه آبی می گوید “ایالات متحده تایید شده” منطقه است. این بزرگداشت در زندگی واقعی 1969 قتل فعال سیاسی و عضو حزب پلنگ سیاه و سفید, شات, سکس در رختخواب, در طول یک predawn raid محلی و فدرال و سازمان های اجرای قانون. تشابه به Breonna تیلور مرگ توسط پلیس اکو با صدای بلند.

“هنرمندان بسیار زیادی را درگیر در جهان” فلچر می گوید. “هنرهای تجسمی نیست حذف از جامعه; آنها درگیر در مسائل سیاسی.”

اما “روح یک ملت” نیست darkly سیاسی است. بسیاری از قطعات دیگر ویترین سیاه غرور و شادی از آن آفریقایی-آمریکایی افراد است. Jarrell Wadsworth را انقلابی (آنجلا دیویس) است که با قاطعیت رنگی مخلوط رسانه های نقاشی های فعال در کامل بویژه گفتار. اما آموس’ اوا پرستار کودک نشان می دهد یک لبخند مهد کودک کارگر و کوچک شارژ.

و زمانی که لورن o’grady استخدام رقصندگان بر روی یک شناور برای یک سال 1983 رژه در شهر نیویورک به حمل خالی قاب عکس برای تماشاگران مطرح در پشت او مجموعه ای از 40 عکس هنر است… دودی غیر منتظره و شادی محض.

“روح یک ملت” نیز از ویژگی های همراه با بحث های آنلاین, فیلم ها, هنرمند مکالمات و برنامه های دیگر. بسیاری از کسانی که در اصل برنامه ریزی شده رخ می دهد, در سایت, اما پس از لغو با توجه به همه گیر.

با توجه به کوتاه نمایش اجرا در <URL> و مقدار محدود از مردم در این موزه است که اجازه می دهد به نمایشگاه در هر زمان (حداکثر 80) Gary Tinterow می داند که مردم به مراتب کمتر از او امیدوار بود در واقع شما را به دیدن “روح یک ملت است.” اما او را انتخاب کرده اند به کیفیت بیش از کمیت رویکرد است.

“من متاسفم ما نمی توانیم ده ها هزار نفر از مردم آن را ببینید. اما اگر تنها ده نفر دیدن این نمایشگاه پس از ده ذهن تغییر خواهد کرد.” او می گوید. “این خیلی معنی دار فقط به این فرصت را به نشان می دهد این نمایشگاه. و آن را به معنای زیادی به من شخصا.”

روح یک ملت: هنر در عصر سیاه قدرت همچنان از طریق اوت 30 در موزه هنرهای زیبا’ آدری جونز بک ساختمان 5601 اصلی. بهنگام ورود بلیط ها توصیه می شود و همه گیر پروتکل های ایمنی در محل هستند. برای اطلاعات تماس 713-639-7300 و یا بازدید mfah.org. $12-$19; کودکان 12 و رایگان; رایگان به تمام پنج شنبه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de