سوگواری هزاران نفر FWC افسر جولیان مشتاق در LaBelle شمع افروزی

هزاران نفر از عزاداران شمع روشن شب چهارشنبه در LaBelle به افتخار عشق و زندگی جولیان مشتاق جونیور دولت حیات وحش افسر کشته و چهار محققان می گویند او اقدام به مداخله پس از لکه های یک راننده بی پروا.

مشتاق و 30 و با نام مستعار “مرد” و “بتمن” در زندگی به عنوان شناخته شده است LaBelle پسر یک دبیرستان ستاره فوتبال و بازگشت شاه رو تمساح کشتی گیر تبدیل جامعه ستون.

“من بوده ام کلانتر از این شهرستان برای در رفتن از 12 سال و متاسفانه من دیده ام بسیاری از مرگ است. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” Hendry County Sheriff استیو Whidden قبل از این جمعیت که پر بارون پارک در شهر حدود 5500. “جولیان آورده این جامعه هم مانند هیچ یک از من تا کنون دیده ام.”

“جولیان بود واقعا خاص فردی است.”

ساکنان کوچک جنوب غربی فلوریدا شهر پرورش یابد و در زمان مشتاق در زمانی که او بچه بود از ایممکلی بدون یک خانه پایدار. در بزرگسالی به او پرداخت می شود که به جلو مشاوره پسران محلی و آموزش ورزشکاران جوان دوستان گفت.

پس از مرگ او بسیاری از کسانی که می دانستند مشتاق به تصویب رسید هشتگ #BeLikeJulian که چاپ شد در کلاه در شب زنده داری.

در پایان این مراسم یک مرد نزدیک میکروفون. او متوقف شد با غلبه بر احساسات و تلاش به صحبت می کنند. آن را Patrick O’Bannon این مربی فوتبال دبیرستان که شد پدر به مشتاق.

جمعیت تحسین O’Bannon و یک گروه از مردان جوان مشتاق دوستان و هم تیمی های سابق به زودی دور O’Bannon در مرحله.

“من دوست دارم همه در اینجا. LaBelle است زادگاه من. این پسر من است. او پسر من بود. من تا به حال سعی کنید به خودم هم به این مرد پسر من می خواستم به من بود. من باید قوی برای من و خانواده و فرزندان من شهر من. با تشکر از شما. اجازه دهید بهتر است که همه به من می گویند.”

جمعیت را تشویق می کردند و برخی از فریاد زد: “ما شما را دوست دارم پاتریک!”

قبل از این که شمع خاموش شد جمعیت به نام “ما عاشق شما جولیان!”

اجرای قانون ساخته شده است که بازداشت مربوط به مشتاق کشتن. روز دوشنبه 20-سال-LaBelle, پیر مرد دستگیر شد و به اتهام قتل عمد قتل نفس.

مشتاق خواهر گفت: این مرد دستگیر شد و با برادرش دستبند.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: LaBelle مرد متهم در ارتباط با مرگ از حیات وحش افسر یکشنبه در شهرستان Hendry

قبلی پوشش: فلوریدا, Fish & Wildlife تحقیق در مورد تیراندازی مرگبار از FWC افسر در Hendry شهرستان

اخبار-مطبوعات خبرنگار مایک براون کمک به این گزارش.

جولیان مشتاق یادبود بورس

شب زنده داری, سازمان راه اندازی یک صندوق کمک هزینه تحصیلی برای Hendry شهرستان جوانان به دنبال عدالت کیفری درجه و یا قانون اجرای حرفه ای. برای اطلاعات swflheroes.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de