پزشکی برادری می پرسد دولت مرکزی برای برداشت GST در دست عفونی ماسک

ماسک ممکن است با مسدود کردن حداقل برخی از کسانی که قطرات است. Pixabay توسط استیو Baragona کارشناسان به نظر می

توسط ABDOOSNEWS در 19 فروردین 1399
masks
ماسک ممکن است با مسدود کردن حداقل برخی از کسانی که قطرات است. Pixabay

توسط استیو Baragona

کارشناسان به نظر می رسد به توافق برسند: اگر شما نمی مراقبت های بهداشتی کارگر نمی خرید N95 ماسک های طولانی در نظر گرفته کادیلاک از ماسک محافظ.

آنها به شما بسیار کمک کند و آنها در بسیار کوتاه عرضه برای افرادی که به آنها نیاز دارید بیشتر: خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در تلاش برای محافظت از خود از COVID-19 حالی که صرفه جویی در زندگی می کند.

که گفت:, هنوز هم وجود دارد بحث بر سر اینکه آیا همه باید از پوشیدن برخی از نوع از پوشش چهره زمانی که آنها بیرون بروید.

ماندن در خانه و محدود کردن تماس با گروه های از مردم باقی مانده است بهترین راه برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

اما برخی از کارشناسان شروع به نشان می دهد که نوعی از پوشش ممکن است کمک کند نه با حفاظت از پوشنده لباس از عفونت اما با حفاظت از دیگران از پوشنده لباس است.

masks
اگر شما نمی مراقبت های بهداشتی کارگر نمی خرید N95 ماسک های طولانی در نظر گرفته کادیلاک از ماسک محافظ. Pixabay

وجود شواهد رو به رشد است که مردم می تواند به گسترش این بیماری بدون داشتن علائم خود را هر چند آن را بزرگترین عامل رانندگی این بیماری همه گیر. دو مطالعات مرتبط 6 درصد به 13 درصد از عفونت ها به مردم که, نیست, نشان دادن علائم.

ماسک "ممکن است کمک به محافظت از مردم که عفونی از انتقال (بیماری)" گفت: دانشگاه هاروارد اپيدميولوژی استاد لایحه Hanage. "و اگر وجود دارد این است که بخش بزرگی از مردم که عمدتا بدون علامت و سپس آنها می تواند یک outsized نقش است."

به SARS-CoV-2 ویروس که باعث COVID-19 گسترش عمدتا از طریق قطرات است که افراد آلوده به اخراج از دهان خود را. که اتفاق می افتد زمانی که مردم سرفه یا عطسه — که شما باید همیشه به آستین خود را — اما هم زمانی که آنها در صحبت کردن یا آواز خواندن.

اگر ویروس مملو از قطرات زمین در سطوح مردم می توانند آنها را انتخاب کنید تا در دست خود. از دست آن یک سفر کوتاه به چشم و بینی و یا دهان و از آنجا به عفونت است.

ماسک ممکن است با مسدود کردن حداقل برخی از کسانی که قطرات است.

"من فکر نمی کنم آن را به عنوان موثر ترین ابزار در جعبه ابزار ما, اما من فکر می کنم ممکن است کمک کند" گفت: تیم Schacker معاون دین پژوهش در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا.

او افزود: "این سوال سختی است چون مانند همه چیز COVID ما فاقد داده است."

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

بسیار وجود دارد قطعی تحقیقات در مورد چگونه به خوبی ماسک صورت از هر نوع کار برای جلوگیری از هر گونه بیماری و حتی کمتر برای نام تجاری جدید COVID-19.

N95 ماسک به طور کلی بهترین راه حل برای جلوگیری از کسی که از ابتلا به این ویروس به دلیل استفاده درست آنها مناسب محکم در سراسر چهره و بلوک ترین ذرات.

بسیاری از مردم استفاده نمی کنید آنها را به درستی. آنها اغلب نمی توانید یک جا تنگ است که تا حد زیادی هدف شکست.

دکتر Chongfei Jin کارکنان پزشک در بیمار اول در اسکندریه و گینسویل, ویرجینیا گفت که هنگام صحبت کردن به بیماران او همیشه اصلاح چگونه آنها با پوشیدن ماسک خود را. او گفت: وجود دارد بسیاری از فیلم ها در دسترس آنلاین است که نشان می دهد چگونه به پوشیدن ماسک به درستی.

"من فقط می خواهم به یاد سه چیز است: اجتناب از داخل به خارج است. جلوگیری از وارونه است. و پوشش بینی خود را به عنوان خوب," او گفت:.

کارکنان مراقبت های بهداشتی جدی روبرو هستند کمبود در بخشی به دلیل دست پاچه کرده پاک قفسه.

"اگر آنها اجرا از ماسک و سپس آن را بسیار دشوار است برای آنها را به سالم ماندن به مراقبت از من و شما زمانی که ما مریض گفت:" دانشگاه جورج واشنگتن بهداشت جهانی پروفسور جان Andrus.

همچنین "ما می دانیم افرادی که پوشیدن ماسک تمایل به لمس چهره خود را بیشتر" هاروارد لایحه Hanage گفت: "و با توجه به این که لمس صورت خود یک پتانسیل مسیر انتقال ما را به شکل" آیا مزایای بیشتر از خطرات آن.

masks
جوانان با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش جدید کروناویروس پیاده روی در یک خیابان در تایپه, تایوان. فردا

فولاد ماسک دیگری انتخاب مردمی. اما کارشناسان می گویند که آنها ارائه محدود حفاظت از coronavirus پس آنها مناسب نیست محکم. آنها ممکن است کمک به شما جلوگیری از آلوده کردن دیگران, اما کارگران بهداشت و درمان باید در اولویت اول است.

همان می رود برای پارچه ماسک. اما روشن نیست چقدر حفاظت از انواع مختلف پارچه ارائه شده است.

برخی تلاش کرده اند با هدف جلب مردم برای دوختن پارچه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مواجه شدید کمبود.

این ماسک را ارائه نمی معمول سطح حفاظت است.

"یک ماسک خانگی تنها باید به عنوان آخرین چاره برای جلوگیری از انتقال قطرات از افراد آلوده به" نتیجه یک مطالعه "اما این امر می تواند بهتر از هیچ حمایت می کند."

جین ویرجینیا دکتر گفت: "در خانه ماسک, من باور دارم که آخرین رفت و آمد مکرر. اگر شما یک ماسک جراحی, لطفا با استفاده از فولاد ماسک [به عنوان] که بسیار بهتر است. اما اگر شما نیست, ماسک خانگی" می تواند مفید باشد در حفاظت از پوشنده لباس از ویروس مملو از قطرات است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

و کسانی که ماسک می تواند خود را گسترش بیماری اگر آنها را به درستی به کار گرفته.

"مادر من استفاده می شود برای شستن لباس های ما و بعد از ما رفت پیاده" Andrus گفت. "او همیشه سم بلوط [خارش و بثورات ناشی از نفت از یک گیاه] اما رفت و هرگز کوله پشتی با ما."

همچنین به عنوان خوانده شده - فواید تمرین یوگا هر روز

Andrus نگران است که ماسک را به استفاده کنندگان از امنیت کاذب. آن را هیچ جایگزینی برای اجتماعی فاصله, او گفت:.

اما "این یک جنگ است," او گفت:. "هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای به حداقل رساندن خطر مهم است." (VOA)tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن