حتی در میان کشت معاملات در طول چند ماه گذشته و در پی او اولین پیش نویس به عنوان مدیر کل تگزاسی این آخر هفته گذشته لایحه اوبراین است سریع به اشاره است که هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود در فهرست بین در حال حاضر و هر زمان که بازیکنان و مربیان می تواند به تشکیل یک بار دیگر. حقیقت گفته شود, در NFL مگر اینکه شما در حال رفتن به سوپر باول فهرستی است که هرگز واقعا یک محصول به پایان رسید.

من می خواهم تصور کنید که اوبراین و ارزیابی کارکنان در حال رفتن به یک کمی از زمان در طول چند روز آینده به شارژ باتری خود را و دعا کنید که ما یک نرمال اردوگاه آموزشی, آمده ماه اوت است. (راستش پیشاهنگی احتمالا همچنین دعا برای کالج فصل به رفتن بدون وقفه از آنجا که می داند چه بهار کالج فصل فوتبال را برای فصل آینده پیش نویس است. و این قدرت است که در حال بحث در مورد بهار, دانشکده فوتبال فصل است.)

در حال حاضر اگر من اولویت اوبراین “فهرستی از ساخت و ساز” چک لیست در اینجا این است که چه آن را مانند نگاه:

آمار رایگان آژانس ،
اوبراین گفت: پس از این پیش نویس که آنها ثبت خواهد به اندازه کافی undrafted نمایندگی رایگان به آنها را به حدود 84 یا 85 بچه ها در این فهرست هستند. که احتمالا ترک برخی از اتاق به ثبت نام در چند جانبازان. در حال حاضر بزرگترین موقعیت نیاز در جرم است که احتمالا در حال اجرا با دوک و دیوید جانسون Johnson تنها پشت با بیش از یک انگشت شماری کوچک از حمل به نام خود. این امکان وجود دارد آنها می تواند صبر کنید تا نزدیکی شروع فصل برای پیدا کردن برخی از کهنه پشتیبان گیری. پس از همه, در سال گذشته 1000 حیاط متهور کارلوس هاید است که هنوز هم یک عامل رایگان خود بود و در تاریخ 31 اوت در یک تجارت برای Martinas Rankin. پیدا کردن یک ایمنی ممکن است یک اولویت در حال حاضر هم پس از انتشار جانباز Tashaun Gipson در روز دوشنبه.

شکل ژاک کانینگهام وضعیت قرارداد
مقدار خواهد شد بحث در مورد Deshaun واتسون وضعیت قراردادی (از جمله این پست در مورد دو پاراگراف یا بیشتر) اما دیگر پتانسیل بزرگ بلیط فرمت تگزاسی ها امکان پذیر می تواند در انجام این offseason است که از داخل linebacker ژاک کانینگهام. با پیش بینی های خود را برای معامله در آینده حدود 12 میلیون دلار در هر سال من مردد به مرتکب که خیلی به داخل linebacker موقعیت. Bernardrick مککیننی در حال حاضر حدود 8 میلیون دلار در هر سال است. من می خواهم آن صبر کنید اگر من تگزاسی و ببینید اگر کانینگهام شرح زیر است تا برای اولین بار بسیار خوب فصل را با دیگر, پس از آن شانس من در امضای او را در طول فصل به او انگیزه در یک قرارداد در سال است. همچنین شایان ذکر است که کانینگهام یکی از معدود بازیکنان با برخی از ارزش تجارت در فهرستی که من به ارمغان می آورد به….

برخی از 2021 پیش نویس سرمایه
یکی از چیزهایی که اوبراین نیاز به نگه داشتن چشم در طول فصل منتهی به 2021 پیش نویس است شانس برای اضافه کردن به خود را در پیش نویس سرمایه است. او موفق به انتخاب کنید تا اضافی 4 گرد انتخاب کنید و دو فوق العاده 6 سرآمد در معاملات مختلف اما ما می دانیم که فیل در اتاق است عدم وجود 1 یا 2 دور انتخاب کنید با توجه به Tunsil تجارت است. در حال حاضر وجود دارد 2021 هیئت مدیره به نظر می رسد مثل این:

3
4
4 (از کاردینالز),
5
6
6 (از دلفین ها)
6 (از پرستاران)
7

من فکر نمی کنم یک معامله برای 1 یا 2 دور انتخاب است که در خارج وجود دارد در حال حاضر, اما با تمرکز بر شانس به ادامه را انتخاب کنید تا بعد 3 پایتخت است که ممکن است به آنها اجازه مانور به دور دوم و یا شاید حتی در پایان دور اول باید به یک اولویت برای اوبراین. دو سال پیش در سال 2018 آنها ندارد اول و یا دور دوم انتخاب کنید یا, اما آنها باید سه دور سوم میدارد که مشبک آنها را جاستین رید و اردن Akins (و Martinas Rankin, اما شما نمی توانید برنده شوید ’em all).

دریافت Deshaun واتسون معامله انجام می شود
در نهایت این خواهد بود که یک چک لیست از اقلام که امنیت همه چیز را در رفتن به جلو و حداقل دارای پتانسیل برای قرار دادن یک پایان خوش در چه بوده است پر سر و صدا چند ماه بین اوبراین و فن پایه. گزارش هستند که مذاکرات را آغاز کرده اند و هنوز هم بسیار اولیه بین تگزاسی و واتسون اردوگاه. تگزاسی ها اعلام کرده اند به تعجب از هیچ کس که واتسون سال پنجم گزینه در قرارداد فعلی خود را (برای 2021 فصل) اعمال خواهد شد. من می خواهم تصور کنید که زمانی که قرارداد بلند مدت است در نهایت انجام می شود, سال یش بر روی واتسون 2020 و 2021 فصل خواهد آمد اگر نه راست در حدود 40 میلیون دلار در سال است. ارزش هر پنی.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو