چه بی رحمانه انسان می تواند نسبت به حیوانات ؟

ظلم و ستم نسبت به حیوانات در حال افزایش است روز به روز دست از نژاد بشر است. Pixabayتوسط Muskan <url>تیوی

توسط ABDOOSNEWS در 17 خرداد 1399
animals
ظلم و ستم نسبت به حیوانات در حال افزایش است روز به روز دست از نژاد بشر است. Pixabay

توسط Muskan <url>

تیوی جهان است گفت: به خانه به 8.7 میلیون گونه های جانوری از جمله 6.5 میلیون گونه در روی زمین و 2.2 میلیون نفر در آب بدن. این روزها حیوانات هستند که مورد آزار قرار گرفته توسط انسان در هر جنبه ای است. شرم آور خشونت آمیز و تکان دهنده حوادث حیوانات ظلم و ستم در حال بیرون آمدن.

در مورد صحبت های اخیر مورد ظلم و ستم حیوانی که آمد به نور در هند, a 15-year-old فیل بود که 2 ماه باردار فوت کرد و پس از خوردن آناناس پر از ترقه.
آناناس در دهان او منفجر شد که او chomped در آن و مجروح فک. فیل گذشت ایستاده در آب Velliyar رودخانه در کرالا است. مورد کشتار وحشیانه فیل و نوزاد خود را به ترقه پر آناناس تغذیه می شد به او توسط یک مرد ناشناس از ایجاد کرد.

دنبال NewsGram در توییتر برای اقامت تا تاریخ.

آناناس پر از کراکر معمولا استفاده می شود توسط مردم محلی برای حفاظت از زمینه های خود را در برابر گراز یا خوک وحشی. فیل شد یک قربانی یکی از این آناناس. اما این نیست و هرگز نمی تواند توجیهی برای این عمل ظلم و ستم. پس از همه گراز نیز حیوانات که باید به صورت همان عواقب. بشریت نمی تواند کاهش یافته هر پایین تر از این.

انسان باید خود را نشان داده بیرحمی نسبت به حیوانات در مقیاس بزرگ و رایج ترین آزار حیوانات سگ و گربه و اسب و دام است. این حیوانات که انسان ها سوء استفاده. اما آنچه در مورد حیوانات که کشته می شوند در شمارش اعداد فقط به طوری که انسان می تواند پر کردن شکم خود و پوشیدن خوب به دنبال لباس ؟

هنگامی که میلیاردها حیوانات ذبح و فرآوری هر سال فقط به خاطر ما مد, شیوه زندگی, مواد غذایی و, چرا که رفتن خسته شده اید ؟

چرم و ابریشم, خز, پشم و فلان چیز ساخته شده از پوست حیوانات. حیوانات نگهداری می شوند در unimaginably وحشتناک و شرایط سخت تمام زندگی خود را درمان مانند هیچ چیز برای پول کشته شدند و محصولات است. این حیوانات منجر به یک زندگی کوتاه جهنم بر روی زمین و من کاملا مطمئنم که آنها خدا را شکر که زندگی خود را در حال مختصر در چنین حقارتی شکنجه شرایط. میلیون ها نفر از حیوانات به دام افتاده برای ساخت لباس در هر سال و ما تمایل به چشم پوشی و در ادامه با استفاده از لباس ها و لوازم جانبی ساخته شده از پوست حیوانات.

و آنچه در زمین می تواند انسان را برای توجیه کشتن حیوانات برای غذا ؟ اگر شما یک non-veg عاشق سپس شما فکر می کنم که کشتن حیوانات مناسب است ؟ است یا اشتباه ؟ و اگر شما پیدا کردن آن اشتباه می تواند شما را در مورد علاقه خود را به حیوانی غذا محصولات ؟ یا آیا این مقاله به طور ناگهانی احساس می کند شخصا حمله به شما است ؟

dairy animals
گاو ذبح در اعداد بزرگ به تولید گوشت گاو برای مصرف انسان است. Pixabay

بالای 200 میلیون حیوانات کشته شده برای مواد غذایی هر روز در سراسر جهان است که تنها در زمین. از جمله وحشی و پرورشی ماهی در مجموع نزدیک به 3 میلیارد حیوانات کشته در هر روز است. که می آید به 72 میلیارد حیوانات زمین و بیش از 1.2 تریلیون حیوانات آبزی کشته برای مصرف انسان در سراسر جهان در هر سال است.

همچنین بخوانید: که سنگ های قیمتی را می پوشند با توجه به Rashi?

و کشتن این حیوانات وحشتناک یک فرایند است. آنها ذبح با سختی هر گونه رحمت و بیرحمانه ترین راه ممکن است. آیا شما فکر می کنم که نژاد بشر نمی تواند زنده بماند و بدون مصرف از حیوانات ؟ هیچ. ما می توانید زنده ماندن بدون غذا خوردن حیوانات غذا, بعد از همه, حیوانات, کشاورزی سازگار با محیط زیست مخرب میباشد. و اگر شما عاشق مواد غذایی حیوانی و ایده از کشتن این حیوانات هرگز به ذهن شما و یا شما در توجیه آن گفت که شما نه کسی که ذبح آنها و سپس فقط سعی کنید به فکر چگونه بی رحمانه بشریت شده بر روی حیوانات.

حیوانات زمین را به مکانی بهتر برای زندگی و سزاوار نیست هر یک از کسانی که بی رحمانه انسان در برابر آنها. تماس با کسی که یک حیوان است نه بیشتر یک کلمه لعنت به من, به وضوح انسان واقعی "حیوانات" باعث نابودی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن