ورزشی خارج از حباب: می و MLB NFL برای زنده ماندن ؟

این فوق العاده بود. آرام اما فوق العاده است. این فصل لیگ بیس بال رو در جریان هفته گذشته در مقابل طرفداران و با

توسط ABDOOSNEWS در 7 مرداد 1399

این فوق العاده بود. آرام اما فوق العاده است. این فصل لیگ بیس بال رو در جریان هفته گذشته در مقابل طرفداران و با برخی از بازیکنان با پوشیدن ماسک, اما آن آغاز شده هیچ کدام کمتر. و آن را با شکوه بود.

کمتر از یک هفته بعد کل لیگ در آستانه تعطیل و دلایل خوبی وجود دارد که فکر می کنم آنها باید.

اگر شما گرفتار این Miami Marlins تا به حال 11 بازیکن و چند تن از مربیان تست مثبت برای COVID-19 همانطور که از دوشنبه. چهار نفر از کسانی که شناخته شده بودند بیش از آخر هفته اما اعلام نشده با وجود بازی هایی که تا به حال انجام شده است و قبلا خود را در بازی یکشنبه شب در فیلادلفیا به قرار دادن یک سری با فیلیز. در حال حاضر هر کس نگه داشتن نفس خود را به ببینید تا چه حد گسترش می رود.

این می آید بر روی پاشنه از آتلانتا بریوز از دست دادن هر دو شروع فو به ویروس قبل از روز افتتاحیه. می خواهید برای ایجاد یک حدس می زنم که آنها فقط قبل از آن ؟

آره Marlins و بریوز بازی, نمایشگاه بازی فقط قبل از باز کردن در شب. فو به نظر می رسد به احتمال زیاد به گسترش و یا گرفتن هوابرد ویروس با توجه به نزدیکی به بازیکنان و داوران. همچنین میامی کانون در تورم موج ویروس. اما چه کسی می داند که چگونه از آن اتفاق افتاد که یا چرا. همه ما می دانیم که آن را انجام داد و پیامدهای بسیار فراتر از میامی.

فیلیز و یانکی ها لغو بازی خود را برای برنامه ریزی دوشنبه شب. ذهن هرگز نیاز به شلنگ پایین مراجعه به اتاق قفل (حتی اگر مطالعات اخیر نشان داده اند تماس, انتقال, شانس کم) اما کسانی که از فیلیز ممکن است آن ؟ و آزمون به طور معمول نمی توانید بازگشت و تا روز بعد پس اگر تست شما کسی که امروز و در یک بازی تنها برای پیدا کردن فردا بازیکنان تا به حال از آن, شما فقط ایجاد شده بیشتر گسترش یافته است.

شاید در حال حاضر شما در حال شروع به دیدن چرا ورزش در خارج از حباب ما از فوتبال و بسکتبال در حال مخاطره آمیز در بهترین حالت غیرقابل دفاع در بدترین حالت.

تنظیم برای یک لحظه خطر به بازیکنان و کارکنان تیم چه در مورد تمام کارکنان هتل کارگران سرایداران دربانان رانندگان و هر کس دیگری در نزدیکی به اجرا درخواهد آمد تیم ها? MLB نمی کند به آنها پرداخت. آنها خود به خود. اگر گسترش گسترش ظاهری این سفر از یک شهر به شهر دیگر می تواند خود را حرکت کانون. چه مدت قبل از شهرستانها شروع به گفتن تیم به دور ماندن از ترس شیوع? شاید تورنتو درست بود به Blue Jays آنها نه خوش آمدید به بازی بازی های خانگی وجود دارد این فصل است.

به یاد داشته باشید ما تنها پنج روز به صورت مختصر MLB فصل است.

و این است بازی بیس بال, غیر-تماس با ما ورزش است. منطقی وجود دارد که اقدامات احتیاطی شما فکر می کنم که بازیکنان می تواند. اما فوتبال ؟ این باید اگر هیچ چیز دیگری بود یک داستان احتیاطی برای NFL و NCAA وقتی که می آید به برنامه های خود را به بازی توپ. چگونه می توان آنها را کنترل بازیکنان خود کارکنان و مربیان? آیا اثرات خود را به جوامع است ؟ چگونه می توانید به آنها سفر ؟ چه چیزی آنها را اگر وجود دارد شیوع?

بیس بال فکری به حال آن را نمیفهمد و در حال حاضر آنها در آستانه فاجعه است. آنها فقط از طریق اعلام گسترش برگشتی. آنها خوش شانس خواهید بود اگر آنها را می توانید از طریق سه هفته از بازی.

از سوی دیگر, شما باید فوتبال و بسکتبال. هر دو MLS و NWSL شده موجود در مکان های MLS در اورلاندو مانند NBA و NWSL در ایالت یوتا است. زنان لیگ تازگی موفق مسابقات با هیچ عفونت و یک قهرمانی جام برای هوستون داش! بیش از مردان جانبی وجود ندارد یک مورد مثبت گزارش شده به مدت دو هفته.

بسکتبال تا به حال هیچ مورد گزارش شده از بازیکنان وارد حباب در اورلاندو است. و هر کسی که برگ به منزوی قبل از اینکه دوباره کلی لیگ جمعیت. تحمل آنها پایین است و خود را از پروتکل های سخت بر خلاف MLB بازیکنان که می تواند رفتن به خانه ارتباط برقرار کردن با خانواده و به طور کلی یک زندگی عادی.

مطمئن شوید که بازیکنان در حال تلاش برای محتاط اما این غیر ممکن است بدانید که هر فرد در دایره خود را از دوستان و خانواده از بیماری رایگان است و باقی خواهد ماند که راه را برای فصل کامل و برگشتی. و اگر یک بازیکن می شود آن را همه آنها که پتانسیل تبدیل شدن به آن است.

با بسیار جوان فصل در حال حاضر در آستانه یک پایان ناگهانی است تعجب با صدای بلند اگر این آزمایش ضعیف بود تصور برای شروع و اگر بیس بال بود فریب دهد خود را به فکر می کنم آنها می توانند خارج از بازی یک حباب زندگی می کنند و به در مورد آن بگویید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب