Sushant Singh Rajput می میرد خودکشی برگ ملت شوکه

-توسط Varuni Trivedi

در تکان دهنده, توسعه, ستاره تلویزیون تبدیل به بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput مرده پیدا شد در محل اقامت خود در بمبئی. او در بر داشت خود Bandra خانه در اوایل صبح امروز DCP Abhishek Trimukhe تایید کرده است که در آن مورد خودکشی و ادعا میکند که پلیس بمبئی آغاز شده است و تحقیقات در مورد همان.

Sushant سن 34 بود آويزان توسط یک bedsheet در خانه اش توسط خود داخلی کمک کند که هشدار پلیس. Sushant سخنگوی منتشر کرده است یک بیانیه گفت: “این درد, با ما به اشتراک بگذارید که Sushant Singh Rajput است که دیگر با ما. ما درخواست طرفداران خود را به نگه داشتن او را در افکار خود و زندگی خود را جشن می گیرند و کار خود را به عنوان آنها تا کنون انجام داده اند. ما درخواست رسانه ها برای کمک به ما در حفظ حریم خصوصی در این لحظه از غم و اندوه است.”

گزارش اولیه نشان می دهد که درب اتاق خود را شکسته بود به عنوان Rajput نشده بود پاسخ داد در حالی که او پس از آن آويزان. گزارش پلیس نشان می دهد که او از افسردگی رنج می برند برای شش ماه گذشته. راجپوت را دوستان نزدیک در بیانیه ای به رسانه ها همچنین نشان داد که دلیل خودکشی او شد افسردگی است. اما هیچ خودکشی توجه نشده است و در عین حال بهبود.

Sushant Singh Rajput آغاز شده به عنوان یک روشن ستاره جوان تلویزیون با اولین موفقیت در این صنعت به عنوان سرب در Ekta کاپور در تلویزیون نشان می دهد Pavitra Rishta در کنار Ankita Lokhande. بعد از آن او به نظر می رسد در رقص واقعیت را نشان می دهد مانند زارا Nachke Dikha و می پیوندد jaa Dikhhla Jaa 4 که در آن عملکرد خود را به طور گسترده ای را دوست داشت.

Sushant Singh Rajput
Sushant سن 34 بود آويزان توسط یک bedsheet در خانه اش توسط خود داخلی کمک کند که هشدار پلیس. IANS

در سال 2011 او تصمیم گرفت به یک استراحت از تلویزیون و در ادامه به دنبال یک حرفه ای در بالیوود. او اولین بازی خود را با تحسین 2013 فیلم Kai Po Che. Sushant دیدم یک فیلم موفق حرفه ای به عنوان به خوبی و صعود نقش سرب در فیلم هایی مانند Shuddh Desi Romance, Detective Byomkesh Bakshy, MS Dhoni: The Untold Story, Kedarnath و اخیر Chhichhore.

Sushant متولد شد و در پتنه در سال 1986 و نقل مکان کرد به دهلی نو پس از مادرش در گذشت در سال 2002. او نه تنها خوب به دنبال بازیگر, اما یک دانش آموز روشن او امن همه-هند 7 رتبه در AIEEE. او یک ملی المپیاد برنده در فیزیک و بعد به دنبال یک لیسانس مهندسی مکانیک از معتبر دهلی دانشکده مهندسی. در اطراف این زمان او تصمیم به رها مهندسی به دنبال حرفه بازیگری و شروع به گرفتن Shiamak داور به کلاس های رقص و بری جان کلاس های بازیگری.

شگفت آور به اندازه کافی خبر Rajput مرگ می آید روز پس از مدیر سابق Disha سالینا همچنین متعهد ‘انتحاری’ در بمبئی. تحقیقات بیشتر در این زمینه در انتظار پلیس داده اند هیچ بیانیه ای در مورد هیچ ارتباط آنچه با توجه به دو خودکشی بودن مرتبط است.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی و پاسخ های جالب به دنبال Newsgram در Quora

یک نگاه به عقب در Sushant حرفه ای:

حتی اگر Sushant تا به حال یک زندگی حرفه ای او انجام داده است برخی از ستارگان در صنعت کار می کنند. او با برخی از مشهور ترین نام های بالیوود مانند Rajkumar Hirani, آبیشک کاپور Dibakar بانرجی Neeraj Pandey, Nitesh Tiwari و آبیشک Chaubey. Sushant است ستارهدار در کنار بازیگران مشهور مانند Shraddha Kapoor, سارا Ali Khan, Aamir Khan, و آنوشکا شارما در PK, Jacqueline Fernandez, و بسیاری دیگر. Sushant ساخته شده یک نام برای خود را از تلویزیون نشان می دهد Pavitra Rishta, که در آن کار خود را ستایش شد توسط بسیاری از. Sushant یکی از چند ستاره که تا به حال با موفقیت ساخته شده انتقال از تلویزیون به فیلم بود و دوست داشتم در این صنعت است.

Sushant Singh Rajput suicide
Sushant Singh Rajput آغاز شده به عنوان یک روشن ستاره جوان تلویزیون با اولین موفقیت در این صنعت به عنوان سرب در Ekta کاپور در تلویزیون نشان می دهد Pavitra Rishta. Wikimediacommons

او همچنین به خوبی شناخته شده برای بشردوستانه خود را با این نسخهها کار, Rajput بود اهدا تومان یک کرور برای کمک به Keralites که reeled زیر قرن بدترین تا کنون سیل. بالیوود, بازیگران و ورزشکاران اشاره کرد گرفته اند به رسانه های اجتماعی خود را برای ابراز شوک و گرفتاری بعد از شنیدن در مورد Shushant جويد. مشاهیر مانند Shahrukh Khan, Akshay Kumar, Farah Khan, Karan Johar و بسیاری از دیگران واکنش نشان داد و با شوک و ناباوری. تسلیت باید ریخت در از ساعت Narendra Modi, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray و دیگر رهبران از سراسر طیف سیاسی.

همچنین بخوانید: Sinovac را Covid-19 واکسن نشان می دهد که پاسخ ایمنی در آزمایشات اولیه

Sushant ستارگان بازیگری کار بشردوستانه خود را و لبخند شیرین خواهد ماند در دل طرفداران خود را برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im