Astros از دست دادن بازی و احتمالا Verlander

پس از دو برد بیش از بسیار جوان Seattle Mariners جمعه و شنبه همه به نظر می رسید به خوبی در Astro-زمین. لنس McCu

توسط ABDOOSNEWS در 6 مرداد 1399

پس از دو برد بیش از بسیار جوان Seattle Mariners جمعه و شنبه همه به نظر می رسید به خوبی در Astro-زمین. لنس McCullers جونیور پس از شروع سنگی در حل و فصل و نگاه خوب در اولین بار خود را در این زمینه در نزدیک به دو سال است. خفاش ها شد آنچه که ما انتظار می رود. خبر این بود که خوزه Urquidy و Yordan Alvarez می تواند بازگشت زودتر از انتظار می رود و حتی در اغل گاو یا حشم choc پر از جوان اسلحه به نظر می رسید بسیار ثابت است.

سپس روز شنبه اتفاق افتاده است.

زاک Greinke موفق تنها سه و یک سوم نوبت ترک با سه اجرا می شود به دست آورده و تنها 58 زمین پرتاب می شود. آستروس بسیج در وسط نوبت تنها به سقوط به دریانوردان 7-6 با تشکر بسیار لرزان اغل گاو یا حشم کار, چیزی است که نگرانی از باز شدن تابستان اردوگاه های آموزشی. اما پس از آن خبر بزرگ کاهش یافته است.

این بود گزارش داد که جاستین Verlander حال آرنج آسیب که حاشیه او را برای کل فصل. این اتفاق در حالی که بازی هنوز در حال بازی پس از آن بود که قبل از Astros می تواند پاسخ. مدت کوتاهی پس از بازی Astros مدیر گرد و خاکی بیکر گفت که Verlander خواهد بود برای استراحت دو هفته پس از در حال توسعه یک ساعد فشار است. Verlander تکرار آن نظر بعد اجتماعی رسانه ها گفت که او امیدوار است بقیه اجازه می دهد او را به بازگشت و پس از یک دوره استراحت.

بحث در مورد rollercoaster از یک بعد از ظهر برای Astros طرفداران.

برای اولین بار در Verlander این منطقه یکی از بزرگترین نگرانی برای Astros شروع شد تبادل. علاوه بر از دست دادن Gerrit کول در offseason, Verlander مورد نیاز عمل جراحی در بهار آموزش و McCullers آینده شد و یک سال او از دست رفته به علت تامی جان عمل جراحی است. علاوه بر این Urquidy خود presumptive چهارم استارت حتی نمی آن را به تگزاس تا آخر این هفته.

اگر وجود دارد یک نقطه شما می توانید نقطه به نقطه به عنوان یکی است که می تواند آسیب و یا بیماری این بود.

این بود که با این واقعیت اغل گاو یا حشم نازک است. برای برخی از این دلیل, Ryan Pressly هنوز به زمین در سه بازی اول فصل است. براد طاووس است که با یک آسیب است. اسونا فقط به سختی به عمل بازگشت پس از ورود به دیر به اردوگاه. با خواهد هریس رفته در رایگان آژانس و جو اسمیت امید بستن به نشستن به دلیل نگرانی بیش از coronavirus این بدان معنی است که بسیاری از جوانان و مشکوک سلاح خواهد مرد 'قلم حداقل در شروع این فصل است.

روز یکشنبه آستروس به ما یک کمی از همه چیز از تپه. Greinke با تلاش فرماندهی و ضربه سخت با جوان, مهاجم, Mariners صف. پس از خروج زودتر از جو Biagini نگاه بدجور متزلزل دادن تا اجرا در دو بازدید به خارج از زمین باز یافته.

جوانان به نجات آمد در پنج نوبت از طریق هفت به عنوان برایان Abreau و بلیک تیلور که تا به حال خود را در لیگ برتر اولین جمعه رفت و سه hitless نوبت با دو قدم و سه Ks.

با Astros خفاش ها انجام آنچه آنها انجام داده بود تمام سری های آن را احساس مانند آنها ممکن است دفن Mariners یک بار دیگر. آنها دیگر بزرگ زمین باز یافته با چهار چهارم به آنها 5-4 سرب پس از پایین بودن 4-1 برگزار شد و آن را تا هشتم. وارد کریس Devenski.

Devo که هنوز به پس گرفتن سحر و جادو او در سال 2017 داد تا سه اجرا می شود در سه بازدید در هشتم. آستروس یک تک اجرا در نهم بر روی یک جفت از دو برابر از کایل تاکر و مایکل برانتلی اما M را نزدیک تیلور ویلیامز بیرون زده جانبی از جمله جورج Springer, خوزه Altuve و الکس Bregman برای پایان دادن به آن است.

آن را تنها اتصالات که ما یاد بگیرند که در مورد Verlander قرار است پایان فصل آسیب در وسط بازی تنها برای پیدا کردن آن ممکن است در پایان فصل خود را پس از همه, هنگامی که آن را بیش از. این احساس می کند مانند نوع فصل ما در از نه فقط آستروس اما کل لیگ. و ما تنها سه بازی در.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن