موشک پشت در عمل: چهار افکار

NBA گذاشته است خفته از مارس 11 زمانی که لیگ متوقف بازی با توجه به اثرات COVID-19 بیشتر به طور خاص عفونت یوتا ج

توسط ABDOOSNEWS در 10 مرداد 1399

NBA گذاشته است خفته از مارس 11 زمانی که لیگ متوقف بازی با توجه به اثرات COVID-19 بیشتر به طور خاص عفونت یوتا جاز مرکز رودی Gobert. در آن زمان راکت ششم در جدول رده بندی کنفرانس غرب بازی-و-یک-نیمی از مکان هفتم و سوم نشان میدهد که چقدر از نزدیک بسته بندی شده در این کنفرانس است.

در حال حاضر راه اندازی مجدد پنج شنبه و راکت اولین بازی روز جمعه با هفت بازی به مجموعه ای از بذر برای پلی آف موشک باور داریم آنها موقعیت خوبی را به یک حذفی اجرا. در واقع آنها یکی از معدود تیم هایی است که می تواند مسلما بهبود داده شده که چگونه چند بازی آنها بازی را دوباره vamped توپ کوچک صف قبل از فصل متوقف شد.

خبر خوب این است که NBA است و ما همه را وادار به پیدا کردن به زودی به اندازه کافی. در اینجا چهار افکار در آینده راه اندازی مجدد برای راکت.

جیمز هاردن باقی مانده جیمز هاردن.

سابق MVP ظاهرا کاهش یافته است 20 پوند در قرنطینه امید بستن دقیق تمرین رژیم با یک مربی خصوصی در آریزونا. او به نظر می رسد نه تنها در شکل بزرگ است اما به صورت برجسته در دادگاه انداختن 35 امتیاز در فینال نمایشگاه بازی. مربی Mike D'Antoni اضافه شده است برخی از چین و چروک های جالب به این جرم که می تواند سخت شدن فرصت های بیشتر در حالی که در حال حرکت بدون توپ. در طول سه نمایشگاه بازی ما شاهد تعداد زیادی از حرکت بازیکنان بدون توپ و مقدار زیادی از حرکت توپ در سراسر دادگاه. سخت است در حال حاضر یک مرده-چشم تیرانداز از مرحله برگشت اما باز با این طبقه به طور گسترده ای فاصله, او در حال رفتن به بی رحمانه بر مدافعان.

جو خواهد بود...عجیب و غریب.

این "ساختمان" میزبانی این بازی ها در اصل اندازه اتاق کنفرانس با ویدیو تابلوهای آویزان در اطراف اتاق و یک دادگاه در وسط. NBA انجام داده است همه چیز آن را می توانید آن را اما به محض عدم وجود سر و صدا و عجیب فاصله زاویه دوربین را برای ارائه تنها یک بسکتبال فن می تواند عشق. مانند ما دیده ایم در بازی بیس بال, از آن خواهد شد آسان تر برای شنیدن بازیکنان در زمین اضافه می کند که چیزی متفاوت است. اما بدون سر و صدا از جمعیت به ویژه در پلی آف است و به نظر می رسد عجیب و غریب. همچنین با هیچ قانونی اصلی دادگاه مزیت بذر ممکن است مهم نیست همه که زیاد است.

آسیب خواهد یک outsized نقش.

اریک گوردون در حال رفتن به از دست احتمالا تمامیت بذر بازی با تشکر از رگ به رگ مچ پا رنج می برد در نیمه نهایی نمایشگاه بازی. شروع گارد رود که نقش مهمی برای این موشک با وجود فقیر تیراندازی بسیار از فصل و مبارزات با جراحات جزئی مثل این یکی. این موشک تا به حال حتی تجربه با او بر روی زمین برای چند دقیقه بدون یا سخت یا وستبروک. تا زمانی که او می گرداند Danuel خانه جونیور که خوب نگاه کرد تا کنون نیاز به گام تا به عنوان بچه ها مثل جف سبز و بن McLemore. آنها را کاملا نیاز گوردون برای پلی آف و هر کس دیگری است. هر گونه آسیب به موشک و یا هر تیم دیگر می تواند کاملا تغییر توازن قدرت به پلی آف.

وجود دارد هیچ راهی برای دانستن این که چگونه خواهد شد.

هیچ کس در حال رفتن به قادر به پیش بینی این تمام چیزهایی است که رفتن به پایین. بر خلاف عادی فصل ساییدگی و پارگی از 82 بازی باید برداشته شود. بازیکنان خواهد بود لایو برای طولانی تر است. اما آسیب های ذکر شده در بالا خواهد شد بازی یک نقش برای هر تیم. نیست که حتی از ذکر مشکلات بالقوه است که همراه با بازی در طول یک بیماری همه گیر و حتی در داخل NBA حباب. و وجود دارد بحث شود که smallball می تواند این موشک برخی از مزیت های کوتاه نجومی, اما همچنین این احتمال وجود دارد که سبک بازی زنده ماندن نیست, لرز از هفت سری بازی که در آن مربیان می توانید نقشه از برنامه های دقیق برای دفاع از فقط در مورد هر چیزی. خط پایین: این است برای رفتن به یک وحشی و لباس پشمی چند ماه اما حداقل ما را به تماشای بسکتبال دوباره.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن