5-گوهر فورت مایرز رستوران کافی صندلی در فضای باز — JLB میدارد

ژان لو Boeuf JLEBOEUF@NEWS-PRESS.COMمنتشر شده 11:00 AM EDT 28 مه سال 2020من سعی کردم به رفتن به یک فضای باز اس

توسط ABDOOSNEWS در 8 خرداد 1399

من سعی کردم به رفتن به یک فضای باز اسکله رستوران در جنوب فورت مایرز روز دیگر. آن بود 6:30 شنبه شب. من فکر کردم این امر می تواند مشغول است. هنگامی که من به نام و میزبان به من گفت که این امر می تواند دو ساعت صبر کنید من تقریبا کاهش یافته است تلفن.

خارج از صندلی هرگز در بیش از یک حق بیمه.

رمان coronavirus نمی گسترش به عنوان کارآمد در خارج از منزل بزرگ. آفتاب و نسیم ثابت کرده اند می تواند مفید باشد (هر چند قطعا کامل نیست) ضد عفونی کننده.

متاسفانه ما پنجره برای خارج از منزل ناهار خوری به راحتی به سرعت در حال بسته شدن است. تابستان طوفان به trickling در به عنوان خیس سرکوبگر گرما. اگر شما می خواهم برای لذت بردن از یکی بیشتر سرد تا حدودی راحت غذا در خارج وجود دارد هیچ زمانی مانند امروز است.

این پنج دوربین مخفی-دور فورت مایرز-منطقه رستوران می تواند فقط بلیط.

بیشتر: یک لیست در حال اجرا از دائمی رستوران تعطیلی اطراف SWFL

Stillwater پنجره مشبک

واقع در زیر وسیع اندام از یک برگ درخت انجیر هندی این عرشه هیچ چیز جادویی می آیند گرگ و میش. این زمانی است که چشمک زدن چراغ در آمد و هوایی رشد می کند نازک و خنک. که زمانی که اولین کوکتل در ضربات و من خودم یادآوری کنم برای نگه داشتن ماسک پاک در مورد من نیاز به بارگذاری صفحه اصلی. بزرگ کوکتل بزرگ هنر و صنعت آبجو جامد منو و خیره کننده برای لذت بردن از آنها را — این روزها که بیش از اندازه کافی برای من.

(13451 McGregor Blvd. جنوب فورت مایرز; 239-791-8554; stillwatergrille.com)

بیشتر: 6 کیپ مرجانی رستوران است که شما را دور از خانه — JLB میدارد

و: 7 فورت مایرز رستوران است که شما را دور از اینجا — JLB میدارد

لاغر Dogz Brunchery

مانند خواهر خود را, رستوران, چربی Katz, لاغر, Dogz است به همان اندازه و یا بیشتر در خارج از صندلی به عنوان آن را در داخل صندلی. این جایزه در لاغر Dogz: آن پاسیو جداول چشم پوشی از یک دریاچه و آرام و پوشیده شده از درخت گوشه دروازه. رویه برخی از طرفداران بزرگ برخی از برجسته آشپز گردد, مواد غذایی, برخی از شامپانی mimosas و جهان نگرانی تمایل به رانش دور.

(11970 Fairway دریاچه درایو باد از شمال فورت مایرز; 239-362-2693; skinnydogzbrunchery.com)

بیشتر: Coronavirus و منظقه carryout: چگونه کار می کند, به همین دلیل آن را کمک می کند تا رستوران

پادشاه آشپزخانه و نوار

در حومه مرکز شهر فورت مایرز این محل تقریبا در اندازه دو برابر شد و به خارج از ناحیه پوشیده شده با طرفداران و چتر. شاه را تحت نسبتا مالکیت جدید. آن ناهار و شام منوها هر چند هنوز هم خانه یک ترکیب خوشمزه از آمریکای لاتین و آمریکا راحتی مواد غذایی — فکر می کنم empanadas و میت لوف لود tostones و دنده نخست. این روزها آسایش هرگز طعم بهتر.

(2150 W. اول خیابان فورت مایرز; 239-208-8518; facebook.com/kingskitchenandbar)

باکینگهام مزارع

این صبحانه-ناهار نقطه ویژگی های یکی از شاعرانه ترین در اطراف رواقها و مناطق پیک نیک در شهر است. سایه و احاطه شده توسط زمین های کشاورزی (و یک جایزه لاک پشت محراب) این است که یک محل عالی برای بچه ها به پرسه زدن در حالی که شما جرعه چای شیرین با رنگ و لعاب مزرعه رشد کرده نعناع. سالاد با رشد تولید در محل به عنوان ساندویچ و بسیاری از چیزهای دیگر در این منو راحت واسوده. که شما را وادار به خوردن محلی و نوشیدنی های محلی و لذت بردن از آن همه زیر سایه 100-year-old درختان بلوط باعث می شود باکینگهام مزارع برخی از مکان های خاص.

(12931 نارنجی رودخانه بلوار باکینگهام; 239-206-2303; buckinghamfarmsonline.com)

دریا-Craft اسکله ماورا

من شده اند به این شمالی فورت مایرز رستوران — هنوز رتبهدهی نشده است. آن را در لیست کوتاه من. آشپز نیکلاس جیمز قبلا از Redfish نقطه در کیپ مرجان در زمان بیش از این فروتن کانال-مقابل نقطه در اوایل این ماه. او دارای یک استعداد برای ساخت ظاهر غذاهای ساده (برگر, سالاد مرغ و وافل) بدرخشد. او جفت عطر و طعم بزرگ با قیمت های پایین است. دریا-صنایع دستی دارای یک مختصر منو پر بار و شادی بخش نظر Marinatown را هاربر. من نگاه به جلو به یک سفر.

(3440 Marinatown لین شمالی فورت مایرز; 239-257-3111; facebook.com/seacraft2019)

ژان لو Boeuf است نام مستعار استفاده شده توسط یک غذای محلی عاشق که dines در رستوران به صورت ناشناس و بدون هشدار با وعده های غذایی برای پرداخت های خبری-مطبوعات. دنبال منتقد در facebook.com/jeanleboeufswfl یا @JeanLeBoeuf در Twitter و Instagram. ایمیل jleboeuf@news-press.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن