گزارش: میلیاردها گالن آب اضافی بودن مصرف روزانه در خانه های سراسر کشور در طول COVID-19 عصر

آن را بپذیرد.

شما در حال گرفتن سه دوش یک هفته از شما بود فقط چهار ماه پیش و شما در حال گرفتن آنها در روز بعد.

شستن ظروف بیشتر? بررسی کنید. انجام لباس های شسته شده بیشتر? بله.

مردم در سراسر کشور به طور میانگین با استفاده از حدود 21 درصد بیشتر آب در خانه در طول coronavirus دولت-در-خانه دوران از آنها در ماه فوریه با توجه به کالیفرنیا مبتنی بر فناوری شرکت Phyn.

که حدود 730 اضافی گالن استفاده می شود در خانه به طور متوسط در ماه مارس با توجه به Phyn پژوهش است.

بیشتر: سلامت خطرات و کود بیشتر: جلبک های سبز-آبی نیروی کار ممکن است دیدار دوباره به زودی

و آن روند در حال نشان دادن تا در سراسر جنوب غربی فلوریدا ابزار مدیران می گویند.

Phyn تمرکز بیشتر بر روی طراحی و ساخت آب با استفاده از سنسور هایی که نصب شده در خانه ها و آپارتمانهای برای کمک به حداقل رساندن اتلاف آب.

مدیر عامل شرکت رایان کیم گفت که او و دیگران در نگاه 2000 خانه در سراسر کشور و در بر داشت که دوش استفاده در ساعات اولیه صبح روز کاهش یافته است به طور متوسط حدود 5 درصد که در مقایسه با فوریه تا آوریل است.

“ما انتظار نیست برای دیدن این اما داده ها نشان داد که مردم در حال گرفتن بیشتر دوش در اطراف وسط روز و مناسب در اطراف ناهار” کیم گفت. “و اگر شما در مورد آن فکر گرفتن یک دوش, برخورد با بچه ها و به کار من فکر می کنم مردم (در حال حاضر) فقط نورد از بستر و به کار گرفتن و گرفتن یک دوش زمانی که آنها می توانند که در روز بعد از آن.”

Phyn پژوهش نشان داد که نزدیک به 40 درصد از دوش گرفته خانوار در سراسر کشور شد و بین ساعت از ظهر و 4 بعد از ظهر در حدود 20% از دوش گرفته بین 4 بعد از ظهر و 11 p. m.

مردم دستشان را بیشتر ؟

“وجود دارد بسیاری از بحث در رسانه ها و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) و (سازمان بهداشت جهانی) در مورد چگونگی بهترین راه برای جلوگیری از آن به ماندن و پناه و دستهای خود را به مدت 20 ثانیه” کیم گفت. “بنابراین ما می خواستیم برای دیدن اگر مردم دستشان را 20 ثانیه و فرکانس بالا رفت. آنها دستشان را بیشتر اما نه لزوما دیگر.”

بیشتر: آب شور پشه فعال در امتداد ساحل هنوز در انتظار آب شیرین انواع

اوج استفاده از آب بود 7 صبح اما در حال حاضر معطوف به 9 a. m., این گزارش می گوید.

این گزارش می گوید این خانه به طور متوسط مصرف حدود 25 گالن آب در روز است.

که ضرب در 95 میلیون خانه های تک خانواری در کشور و شما می توانید اضافی 2.5 میلیارد گالن استفاده می شود در خانه های هر روز, این گزارش می گوید.

به طور کلی استفاده از آب به طور متوسط شده است تا در سراسر جنوب غربی فلوریدا و همچنین در طول COVID-19 عصر.

“ما شاهد دو روند و آنها خاص به بونیتا اسپرینگز آب و برق گفت:” بونیتا اسپرینگز آب و برق, مدیر اجرایی, جان جنکینز. “یکی تجاری استفاده از آب پایین است که شما ممکن است انتظار می رود زیرا بسیاری از کسب و کار بسته شده است. و ما دیدیم که در اوج خود در حدود 23% کاهش در آب تجاری درآمد. از سوی دیگر ما شاهد یک افزایش کوچک در کلی درآمد تا به 5 تا 8 درصد محدوده است که به ما می گوید که کاربران مسکونی در حال افزایش استفاده از آنها.”

جنکینز گفت: او شاهد روند در سفر نیز هست.

“ما فکر می کنیم که به دلیل CDC توصیه می شود محدودیت در سفر بیشتر فصلی مشتریان و snowbirds ماند دیگر در منطقه ما از آنها به طور معمول” جنکینز گفت.

روند مشابه در حال نشان دادن تا در ناپل هم گفت: برق شهرستان مدیر باب میدلتون.

“ما متوجه افزایش,” منچستر گفت. “من نمی دانم اگر آن را به 20٪. آن را احتمالا کمی کمتر از آن است و ما نسبت داده شده (افزایش) به مردم انجام وظایف خانه در طول هفته و نه فقط در تعطیلات آخر هفته است.”

بیشتر: گروه های زیست محیطی ستایش رژیم صهیونیستی است. DeSantis کابینه برای رای دادن به خرید پلنگ زیستگاه

منطقی تغییر تقاضا از مناطق تجاری به صفحه اصلی.

اما مردم نیز فرصت های بیشتری برای استفاده از آب بیشتر و با بیشتر دستگاه ها و لوازم برقی در خانه و شستن لباس و ظروف و حتی اتومبیل در طول هفته می شکند.

“مردم در حال رفتن به دفتر” او گفت:. “و زمانی که آنها در خانه آنها با استفاده از حمام در خانه و بیشتر وجود دارد فرصت را به استفاده از آب در خانه به طور کلی.”

منچستر گفت: زباله و بازیافت وانت افزایش در مناطق مسکونی و کاهش در محل کار.

“به این دلیل که رستوران تعطیل, اما آنها انجام شد تحویل خانه یا وانت و انتقال زباله از بخش تجاری به مسکونی بخش” منچستر گفت. “ما کاهش سطح خدمات برای رستوران زیرا آنها تولید زباله.”

کیم گفت: استفاده از آب shift نیز جالب توجه در سطح اجتماعى به عنوان پویا و بسیاری از مردم در زندگی روزمره را تغییر داده اند به شدت در طول چهار ماه گذشته.

بیشتر: وزارت حمل و نقل پانل نقل از پهنای باند در زمین به ساخت جدید تلفات جاده بین اورلاندو و ناپل

مطالعه خود را نشان می دهد فقط یک جنبه از زندگی در طول COVID-19 عصر.

“آب و پود زندگی” کیم گفت. “آب متصل می شود همه ما است. و خود را در سیستم های لوله کشی اتصال شما به هر یک از دیگر. و اگر یک قسمت (آب ابزار شبکه) تغییرات سپس آن را احساس در هر بخشی از سیستم است.”

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de