بهبود از COVID-19? اهدای پلاسما برای کمک به بیماران در بیمارستان های مبارزه با ویروس

توسط اخبار روزانه کارکنان منتشر شده 2:52 PM EDT Jul 10, 2020بیمارستان در جنوب غربی فلوریدا باید کسانی که بهبود

توسط ABDOOSNEWS در 20 تیر 1399

بیمارستان در جنوب غربی فلوریدا باید کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 به نظر اهدای پلاسمای برای کمک به دیگران و مبارزه با این بیماری است.

این NCH سیستم بهداشت و درمان در ذغال سنگ شهرستان و لی سلامت در لی شهرستان درگیر در مطالعات برای کمک به ارزیابی نقاهت پلاسما به عنوان یک درمان برای COVID-19.

هر دو بیمارستان ها در مواجهه با کمبود اهدا کنندگان برای نقاهت پلاسما و باید کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 به گام رو به جلو است. اهدای پلاسما می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: نزدیک به نیمی از فلوریدا ويژه حداقل 90% کامل

در جنوب غربی فلوریدا: Lee بهداشت خواستار مراقبت ويژه کارکنان به عنوان 9 بیرون از 10 تخت ICU در حال حاضر کامل

درمان شامل استفاده از مبارزه با عفونت آنتی بادی ها در پلاسما است که ممکن است در تقویت سیستم ایمنی بیماران در حال حاضر با COVID-19 و با سرعت خود را بازیابی و به عقیده کارشناسان.

Isac Gaitan, یک امدادگر و آتش نشان با شمال ذغال سنگ آتش و نجات منطقه اهدا پلاسما جمعه در جامعه خون مرکز در شمال ناپل پس از بهبودی کامل از COVID-19.

در ذغال سنگ بازدید از سایت www.givebloodcbc.org در NCH و ثبت نام با کلیک بر روی "اهدا کننده درخواست فرم" تحت نقاهت پلاسما COVID-19 زنیم.

در لی کانتی تماس بگیرید لی سلامت در 239-343-2332 یا ایمیل COVID.plasma@LeeHealth.org.

بیشتر: Lee بهداشت و درمان پوسته پوسته شدن اعمال جراحی الکتیو دوباره به عنوان COVID-19 بیمار شماره خروش

بیشتر: Lee سلامت رئیس جمهور خواستار جهانی ماسک استفاده به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعودtinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن