همه گیر برنامه ها و دوستان خزدار: COVID-19 تاثیر در هوستون حیوانات نجات

Coronavirus همه گیر انداخته است هوستون منطقه پناهگاه های حیوانات به صورت یک حلقه درست مثل بقیه از ما. برای هوس

توسط ABDOOSNEWS در 27 تیر 1399

Coronavirus همه گیر انداخته است هوستون منطقه پناهگاه های حیوانات به صورت یک حلقه درست مثل بقیه از ما. برای هوستون جامعه برای پیشگیری از ظلم به حیوانات و شهر هوستون دفتر مقررات حیوانات و مراقبت که به معنای برخورد با هجوم حیوان خانگی رها مجازی تصویب ملاقات و خوش آمد می گوید و بیشتر.

جولی Kuenstle معاونت ارتباطات هوستون SPCA گفت که تعدادی از رها کردن تماس های که خود را از ظلم و ستم حیوانی محققان دریافت کرده اند افزایش یافته است و بیش از 20 درصد از زمان شروع این بیماری همه گیر. در طول همان دوره که دریافت کرده اید و دو مقدار برای تماس های خود را 24 ساعته مجروح آمبولانس امداد و نجات حیوانات. از اواسط ماه مارس هوستون SPCA حیوانات ظلم و ستم محققان مشغول به کار با سازمان های اجرای قانون محلی در 187 رها موارد با 90 مورد در حال حاضر فعال از چهارشنبه Kuenstle گفت.

آدام رینولدز هوستون SPCA ارشد از ظلم و ستم حیوانات, ویژگی های افزایش پت رها به بار مالی COVID-19 قرار داده شده در منطقه خانواده های که ساخته شده آن را سخت تر به پرداخت هزینه برای مواد غذایی حیوان خانگی و لوازم دیگر. "با وجود این زمان نامشخص وجود دارد هیچ دلیلی برای ترک یک حیوان ، هیچ کدام. آن را در برابر دولت قانون و بی رحمانه است" رینولدز تاکید کرد, اصرار تلاش صاحبان حیوان خانگی به جای رسیدن به محلی خود را پناهگاه حیوانات.

او توضیح داد که هوستون SPCA انتظار می رود که تعداد تماس های آنها می خواهم در مورد زخمی و رها شده حیوانات را افزایش می دهد با توجه به تعداد کمتری از مردم گیر بودن در دفاتر خود را در طول روز. "مردم در خانه هستند و آنها در حال دیدن خیلی بیشتر است و آنها می خواهند برای کمک به," او گفت:.

در پیش بینی از یک چشم انداز مثبت در تعدادی از حیوانات در آورده نیاز به مراقبت فوری هوستون SPCA سازمان سنتی تصویب درایو در ماه مارس در تلاش برای دریافت سالم سگ و گربه به خانه های مردم را به اتاق را برای بیمار حیوانات خانگی آنها می دانستند که می شود در راه است.

"ما در بر داشت 300 خانه و یا خانواده ها برای 300 حیوانات و بنابراین ما قادر به روشن ما مرکز فرزندخواندگی حیوانات به طوری که ما می تواند تمرکز بر خدمات اضطراری" Kuenstle گفت.

مدت کوتاهی پس از آن درایو, شهرستان هریس, قاضی لینا هیدلگو صادر شهرستان گسترده اقامت-صفحه اصلی که باعث هوستون SPCA به محوری برای یک تله تصویب سیستم به منظور محدود کردن فرد-به-فرد تماس بگیرید. با سیستم جدید آینده نگر حیوان خانگی پدر و مادر اولین انتخاب یک حیوان خانگی را از یک لیست از آنلاین عکس ها و ویدئوها در هوستون SPCA سایت. آنها سپس تماس از طریق تلفن توسط یک هوستون SPCA نماینده چه کسی می تواند وفق کامل مختصر و مفید از حیوانات شخصیت و سابقه و هر گونه مسائل مربوط به سلامت به آگاهی از.

اگر مورد تایید برای تصویب وفق برنامه یک زمان به درایو و حیوان خانگی جدید خود را کاهش یافته است خاموش در ماشین خود را توسط یک عضو هیات. Kuenstle گفت که بیش از 100 حیوانات خانگی شده است به تصویب رسید از طریق جدید tele-تصویب سیستم تنها با دو توله سگ در حال بازگشت به پناهگاه.

برای BARC هوستون, شهرداری, پناهگاه حیوانات برنامه ریزی برای چگونگی پاسخ به COVID-19 آغاز شده و به صورت جدی با هیدلگو را Harris County اقامت-صفحه اصلی سفارش در اواخر ماه مارس است. Adriane Fadely بدست آورد Manager برای BARC بازاریابی و تلاش های امداد رسانی گفت: اقامت-صفحه اصلی سفارش وادار BARC نیاز به قرار ملاقات برای تمام خدمات خود را برای به حداقل رساندن فرد-به-فرد تماس تا آنجا که ممکن است.

"این چالش" Fadely گفت: داشتن به محوری به سرعت با توجه به مقررات جدید اما او معتقد است که سیستم جدید شده است کار خوبی است. Houstonians آوردن در نجات حیوانات به نوبه خود به BARC به سادگی ایجاد یک قرار ملاقات آنلاین و سپس یک BARC نماینده آنها را ملاقات در منظقه به انتخاب حیوانات تا از ماشین خود را. همان می رود برای کم هزینه ميتواند و ولگرد خدمات BARC فراهم می کند در مرکز سلامتی — صاحبان حیوان خانگی به سادگی صبر کنید در این روش به پایان رسید.

BARC پت فرزندخواندگی نیز رفته مجازی. با توجه به COVID-19, BARC آغاز شده است ارائه از راه دور تصویری پت ملاقات و خوش آمد می گوید بیش از زوم بنابراین بالقوه صاحبان حیوان خانگی می توانید یک ایده بهتر از یک حیوان شخصیت و مشورت با یک دامپزشک قبل از تصمیم به اتخاذ. در ماه ژوئن به تنهایی BARC تسهیل 335 حیوان خانگی فرزندخواندگی و درمان 663 حیوانات خانگی در مرکز سلامتی.

"همه چیز آنلاین رفته در آن احساس می کند مانند آن بوده است بسیار باور نکردنی" Fadely گفت. "حتی اگر آن را هنوز هم فرد به فرد وجود دارد مقدار زیادی بیشتر فن آوری های درگیر در این نقطه است."

هر دو BARC و هوستون SPCA گفت: آنها محدود تعداد سایت داوطلبانی که کمک های خود را روز به روز عملیات را از نگرانی برای ایمنی خود را. در هر دو پناهگاه کارکنان دامپزشکان و دیگر کارگران باید تقسیم کار متفاوت تغییر تیم به حد امکان از کل تیم در معرض coronavirus اگر یک کارمند بود به یک ادراک و فهم COVID-19 حامل.

علاقه به پرورش حیوانات خانگی قبل از آنها به تصویب رسید و برای همیشه نیز افزایش یافته است در هر دو سازمان پس از شروع COVID-19 بحران از آنجا که بسیاری از Houstonians گیر کرده در خانه. "این بسیار باور نکردنی است. ما تا به حال صدها اگر نه هزاران نفر از پرورش برنامه های کاربردی به حیوانات و مردم هنوز هم ارسال آنها را در" Fadely گفت.

"پوشش نقره ای آمد که از این واقعا سرد بود چرا که بسیاری از افرادی که تا به حال هرگز و پرورش قبل از همیشه" Kuenstle گفت: "اما از آنجا که آنها خودشان را در بر داشت در خانه آنها نیاز به انجام کاری برای کمک به. بسیاری از کسانی که مردمی وزش نسیم تا اتخاذ خود را پرورش."

BARC و هوستون SPCA نیز کمک Houstonians مراقبت از حیوانات خانگی خود را با اهدای هزاران پوند از حیوان خانگی مواد غذایی برای ساکنان محلی هر دو برای کمک به مردمی که از کار هستند و یا از نظر مالی صدمه زدن به دلیل COVID-19 یا به چیزهای ساده تر برای شهروند ارشد صاحبان حیوان خانگی است که ممکن است ترس به ترک خانه برای لوازم حیوان خانگی از ترس از بیمار شدن. BARC توزیع شده است هر دو مواد غذایی حیوان خانگی رفتار و جعبه بستر در چند ماه گذشته و هوستون SPCA اهدا کرده است 20,000 پوند از مواد غذایی حیوان خانگی از طریق مشارکت با هوستون مواد غذایی بانک ادیان وزارتخانه وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و گالری مبلمان.

حتی اگر ما هرگز از تجربه چیزی کاملا مانند COVID-19 گیر این پناهگاه های محلی هنوز هم نقشه کشی در درس های آموخته شده از طوفان هاروی برای پیدا کردن راه هایی برای پاسخ nimbly به سرعت در حال تغییر شرایط به نگه داشتن به عنوان بسیاری از هوستون حیوانات denizens به عنوان شاد و سالم به عنوان امکان پذیر است.

"ما شده است و متاسفانه خوش شانس است که ما شده ایم در مواجهه با این نوع از چالش های قبل از. و بنابراین این که چگونه ما شده ایم قادر به آماده به وحشت" Kuenstle گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن