ماروین ویلسون توضیح می دهد Norvell نقد ارائه قدرتمند بیانیه در رسانه های اجتماعی

کوتاه و مختصر ویلر تالاهاسی دموکراتمنتشر شده 3:45 PM EDT Jun 4, 2020ماروین ویلسون صحبت کرده است تا پس از خود ر

توسط ABDOOSNEWS در 16 خرداد 1399

ماروین ویلسون صحبت کرده است تا پس از خود را صدای جیر جیر به نام ایالتی فلوریدا مربی تیم فوتبال مایک Norvell به سوال اوایل صبح روز پنج شنبه.

ویلسون یک standout دفاعی برای مقابله با این Seminoles ساخته شده آن را شناخته شده است که او ناراضی بود با Norvell پس از سر مربی گفته ورزشی است که او تا به حال به جلو و عقب گفتگو با کل تیم خود در مورد جریان عدالت نژادی در امریکا است.

"این مرد (مدفوع emoji) اتفاق رخ نداد یال (sp)" ویلسون توییتی. "ما یک تولید متن که ارسال شد به همه. هیچ یک در یک بحث بین ما و مربی است. این یک دروغ است و من و هم تیمی های من به عنوان یک کل خشمگین هستند و ما نمی خواهد کار کردن تا اطلاع ثانوی."

داستان پشت:

  • ماروین ویلسون می گوید مربی مایک Norvell نظرات 'دروغ', FSU, تیم فوتبال کار نمی کردن
  • 'هم به عنوان یک تیم': FSU مربی تیم فوتبال Norvell در دیدار با بازیکنان به آدرس متن آشفتگی

تیم کارکنان و جمع آوری شده برای یک جلسه صبح روز پنجشنبه در FSU داخلی تسهیلات عمل شد و به عنوان مثبت FSU مدیر ورزشی دیوید Coburn. تعدادی از Seminoles در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن خود را برای حمایت از Norvell و FSU کارکنان و WIlson منتشر شد بیانیه خود پس از جلسه روز پنجشنبه در Instagram فقط بعد از 1:30 بعد از ظهر

همراه با عنوان نشان می دهد او در نقل مکان کرد از هر بیمار را به سمت Norvell خواندن "من در زمان ایستادن ما به آنچه که ما می خواستیم و ما در حال حرکت رو به جلو!!! من قدردانی @Coach_Norvell برای تشویق من به استفاده از پلت فرم و صحبت می کنند آنچه که من و هم تیمی های من در باور. تغییر که شما نیاز به زمانی که شما در حال رشد است."

"بازگشت به دایره کامل دیروز من در زمان ایستاده بود که نه تنها برای من و FSU, فوتبال حتی برای ورزشکاران به طور کلی. آن را برای جورج فلوید مردم سیاه و سفید به طور کلی برای این ظلم است که ما شده ایم رفتن را از طریق بیش از 400 سال" ویلسون گفت: در این ویدئو.

"من می خواهم بگویم فریاد به khezri به عنوان اولین ورزشکار من تا به حال دیدم واقعا یک پایه برای چیزی که او معتقد است در. و من باور دارم که کاملا سیاه شده اند و تحت ستم برای راه بیش از حد طولانی است."

ویلسون سابق-پنج ستاره استخدام تحسین از هوستون ، در حالی که فلوید بود در مینه سوتا زمانی که او در بازداشت پلیس 25 مه در اصل او را تحسین کرد از هوستون.

تظاهرات در سراسر این کشور از جمله در تالاهاسی در پی فلوید مرگ رفته اند در مورد تلاش برای تغییر دیرینه نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده است.

ویلسون رفت در این ویدئو به توضیح سه چیز است که از این تیم جلسه صبح روز پنج شنبه.

اول ویلسون توضیح داد که هر عضو از FSU تیم فوتبال در حال رفتن به ثبت نام برای رای دادن برای انتخابات آینده گفت: "ما قصد داریم به ما می گویند تا در این انتخابات است."

ثانیا ویلسون گفت که FSU در حال رفتن به انجام بیشتر جمع آوری کمک مالی به عنوان برنامه ای است که خواهد شد کمک به سازمان هایی که ارسال سیاه و سفید کودکان به دانشگاه اضافه کرد: "ما باید بیشتر پزشکان ما باید بیشتر وکلای ما باید بیشتر سیاستمداران ما باید بیشتر با مردم می گویند پس از رنگ است."

در نهایت ویلسون گفت که تیم ملی فوتبال در حال رفتن به انجام بیشتر جمع آوری کمک های مردمی برای حمایت از کودکان محروم از تالاهاسی و مناطق اطراف آن.

"من شده است در تالاهاسی به مدت چهار سال در حال حاضر و بسیاری از مدارس در تالاهاسی زیر خط فقر" ویلسون گفت:.

"شما برخی از مدارس که تقریبا 100% در ناهار رایگان. ما رو پنجم-grade kids مراقبت از خود اول یا درجه دوم کمی برادر یا خواهر مادر خود را از کار در تمام طول شب در تلاش برای ارائه به نگه داشتن چراغ در شب چیزهای مختلف است که می خواهم. آن را واقعا نمی عادلانه است."

این بود که ویلسون مبرم ترین نقطه, یک, که, او, حفر, صفحه اصلی, با تمدید گفت و گو در این ویدئو بیان کرد که چگونه او می خواهد به کمک در مورد تغییر او می خواهد برای دیدن در جهان است.

"من به عنوان یک مرد از رنگ من می خواهم به آن را تغییر دهید. من می خواهم به آن مرد که می رود با این همه خالکوبی بر روی بدن من در یک یا دو سال نشان دادن این بچه ها که آره من همه این خالکوبی آره من کردم این همه رفتن با من بدن من احتمالا رو گوشواره یا من ممکن است یک زنجیره است. در همان زمان, من قصد دارم به یک میلیونر تحصیل میلیونر با یک درجه" ویلسون گفت:.

"من قادر خواهید بود به آنها بگویید که بچه های که شما می توانید هر آنچه شما می خواهید در این جهان است. اگر شما ذهن خود را به آن و شما کار سخت است چرا که شما می آیند از اعضای خانواده سلطنتی است. شما هستند و شما باید افتخار کنیم. شما برای ایستادن چیزی که شما معنی چیزی. شما یک داستان بگویید و یک داستان است که نیاز به شنیده می شود بدون توجه به آنچه. شما خاص هستند...

"مهم نیست که چه شما در زندگی انجام آن را به سخت خواهد بود. وجود دارد را به چالش وجود دارد رفتن به naysayers وجود دارد رفتن به افرادی که می گویند شما نمی توانید آن را انجام دهید. به عنوان طولانی به عنوان شما شما رو در ذهن شما رو که دانش است. شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید در این جهان است.

رسیدن به کورت ویلر در cweiler@tallahassee.com یا او را دنبال کنید در توییتر @CurtMWeiler.

هیچ یکی را پوشش می دهد 'Noles مانند تالاهاسی دموکرات. مشترک شدن در حال حاضر بنابراین شما هرگز از دست یک لحظه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب