دهانه و بسته شدن: Kin دی زیر زنانه Treebeards میدان بازار خواهد شد

در نور از فرماندار ابوت دستورالعمل برای فاز دو از بازگشایی تگزاس بیشتر و بیشتر هوستون رستوران در نهایت رفتن به جلو با شام خوردن در خدمات. ما حتی یک لیست این هفته چندین رستوران جدید باز کردن برای اولین بار با وجود مشکلات جاری است. میله ظرفیت های مختلف کلاه در حال حاضر و آن را متفاوت از کسب و کار به کسب و کار.

در حالی که آن را هیجان انگیز برای بازگشت به برخی از عادی و بازدید ما موسسات مورد علاقه خود را صاحبان و کارکنان خود را لطفا به یاد داشته باشید که هر کس در حال انجام بهترین خود را در طول این زمان دشوار است. نوشیدنی ممکن است کمی طولانی تر, منو, موارد, ممکن است اجرا و مهمانان ممکن است خواسته شود به رعایت محدودیت های خاصی است که ممکن است بسیار راحت است. پرستار که مارگاریتا, سفارش اضافی ورق بال و لذت بردن از حزب کوچک از چهار. و اگر شما راحت تر ناهارخوری در خانه هوستون رستوران خوشحال هستند به شما مجموعه ای با رفتار مورد علاقه خود را را خارج و تحویل.

Kin Dee's interior is modern and exotic.گسترش

Kin دی داخلی مدرن و عجیب و غریب.

عکس الویس کامپوس

قوم و خویش Dee غذاهای تایلندی, 1533 N. چوپان باز, مارس 22 در بازار در هوستون ارتفاعات مرکز. می آید از دیرین دوستان Lukkaew Srasrisuwan و آشپز میراندا Loetkhamfu. منو طول می کشد با الهام از چهار مناطق متمایز از تایلند با تمرکز بر رشته ظروف. Srasrisuwan مطرح شد در منطقه جنوب تایلند در حالی که Loetkhamfu را تحسین کرد از شمال. هر دو زنان قرار داده اند پایین ریشه در هوستون و هیجان زده به هوستون طعم مادری خود فرهنگ غذایی. Srasrisuwan نظارت مدیریتی و کسب و کار اجزای رستوران در حالی که Loetkhamfu خدمت خواهد کرد به عنوان سرآشپز اجرایی مسئول مدیریت آشپزخانه.

Kin دی ترجمه برای “خوردن” در تایلندی و این دو را معرفی مهمانان به طعم های عجیب و غریب و سخنرانی است که نمایشگاه منطقه ای با طعم سخت به منبع مواد تشکیل دهنده از تایلند با کیفیت و ضد خش ساخته شده ظروف. هر یک از چهار منطقه مشخص شده اند خود به خود گرما عناصر که درایوهای سطح ادویه و عطر و طعم برای منوی رستوران.

Lukkaew Srasrisuwan and Miranda Loetkhamfu have turned a friendship into a business.گسترش

Lukkaew Srasrisuwan و میراندا Loetkhamfu تبدیل شده دوستی به یک کسب و کار.

عکس الویس کامپوس

وجود خواهد داشت خلاق غذا مانند کیف پول و یا تونگ شلاق زدن در تایلند است که سرخ شده با گوشت چرخ کرده مرغ پیچیده در طلا خوراکی کاغذ و سبک تایلندی گوشت خوک کباب سیخ انجام می شود در سبک تایلندی خیابان مواد غذایی است. Entrees خواهد آمد در قالب رشته مانند غذاهای جنوبی-سبک کاری سبز یا تایلندی قایق سوپ رشته فرنگی. بیشتر قابل تشخیص غذاهای کلاسیک مانند پد تایلندی و فیله مرغ گریل شده را نیز می توان در منو است. موارد محدوده از $8 $در 22.

رستوران ارائه خواهد شد 13 امضا کوکتل هر یک به طور خاص طراحی شده برای جفت ارز کاملا با یکی از 13 دخول ظروف. این تام یام گرم و ترش را در سنتی مارگاریتا ساخته شده با جین, سنبل هندی, فلفل قرمز, کافر برگ و آهک. رستوران نیز باید یک انتخاب از شراب پیش نویس آبجو و تایلندی آبجو. یک ساعت یک مبارک اجرا خواهد شد از دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر

The Thai Boat Noodle Soup is served in an adorable boat.گسترش

تایلندی قایق سوپ رشته فرنگی است که در خدمت شایان ستایش ،

عکس از مایکل آنتونی

Srasrisuwan طراحی از 2500 فوت مربع فضا خودش ترکیب مدرن و سنتی تایلندی مفاهیم. داخل صندلی 77 شام با 14 کرسی در نوار. وجود صندلی اضافی برای 20 در پاسیو. بزرگ فیل نقاشی دیواری بر روی دیوار نشان دهنده تایلند نقاط قوت به عنوان فیل که نماد ملی برای کشور است.

رستوران جدید را به دنبال خواهد داشت همه CDC و WHO دستورالعمل به علاوه آن را به صندلی مهمان در جداول شش فوت از هم جدا. جداول خواهد بود بررسی به طور منظم کارکنان را به پوشیدن ماسک و دستکش و باید خود را به درجه حرارت گرفته شده قبل از هر شیفت. یکبار مصرف منوها استفاده می شود و ظروف یکبار مصرف در دسترس خواهد بود در صورت درخواست.

The little girl can hang with the Big Bayou Boys.گسترش

دختر کوچک می تواند با قطع بزرگ بایو پسران.

عکس توسط کریستوفر Mannery

بایو شهرستان غذاهای دریایی و پاستا, 4712 ریچموند نقل مکان از آن 4730 ریچموند محل مارس 19 که در آن خدمت کرده است غذاهای دریایی تازه و غذاهای پاستا برای 30 سال است. صاحب کریستوفر Mannery منتقل رستوران به پایان مقابل از همان مرکز خرید به منظور افزایش فضای در دسترس برای رستوران با صندلی برای 200. آن را نیز ویژگی های یک پاسیو باز برای نوار از طریق 40 پا نانو درب است که می تواند بسته به ایجاد محصور کنترل آب و هوا پاسیو خصوصی, صندلی تا 70 مهمانان.

The new interior at Bayou City.

جدید داخلی در شاخه فرعی رودخانه شهرستان است.

عکس توسط کریستوفر Mannery

استارت شامل گزینه هایی مانند بودین توپ سرخ شده, ترشی صدف در پوسته نیم و حتی تمساح که می توان سرخ شده در روغن سرخ کرده, سیاه شدن یا کبابی. علاوه بر انواع صدف و غذاهای دریایی پلاتر وجود دارد بیش از یک دوجین سالاد را انتخاب کنید و از انواع غذاهای دریایی و مرغ, پاستا, غذاهای. وجود دارد یک انتخاب ماهی تازه است که می تواند صدر با یکی از بسیاری از کاخون توپینگ برای اضافی $8.99. نیز وجود دارد که بچه ها منو.

یک ساعت یک مبارک اجرا می شود, از دوشنبه تا جمعه از ساعت 2 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر شنبه با ارائه قیمت های ویژه تا نزدیک است. شنبه تا ساعت یک مبارک معامله از باز کردن تا 6 بعد از ظهر و جمعه است در تمام طول روز یک ساعت یک مبارک.

Chapman and Kirby returns.

چپمن و کربی می گرداند.

عکس اریکا Kwee

چپمن و کربی, 2118, Lamar, بازگشایی May 14 پس از بسته شدن درهای خود را 31 دسامبر 2019. که قصد دارد نقل مکان منع شام باشگاه و هنرستان سالن غذا به چپمن و کربی فضا در یک توافق بین همکاران در چپمن و کربی و صاحبان شرکت از عشایر که به ما گزارش شده در اینجا در هوستون مطبوعات. که معامله کاهش یافته است از طریق با توجه به CultureMap هوستون. مشکل از عامل مضحک در یک زمان هنگامی که عملکرد سالن های محدود با توجه به کروناویروس همه گیر به نظر می رسد که سقوط برای این پروژه جدید که در سمت چپ این همکاران در چپمن و کربی تصمیم گیری برای بازگشایی رستوران و نوار. آن را در حال حاضر ویژگی های بیشتر گاه به گاه غذا منو و جدید کوکتل.

Make your first quarantine-free meal a salad at The Toasted Yolk.گسترش

شما اولین قرنطینه-رایگان غذا یک سالاد در تست زرده.

عکس حباب

تست زرده, 27008 بزرگراه 290 باز ژوئن 15. این رستوران سرو خواهد شد سیزدهمین محل برای صبحانه صبحانه و ناهار رستوران که اولین باز در کنر در سال 2010. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک چهاردهم فروشگاه در Fulshear.

آن صبحانه و صبحانه منو ارائه می دهد به سبک آمریکایی صبحانه از تخم مرغ و بیکن بیسکویت و بیشتر. وجود دارد یک انتخاب متفاوت “Arnolds” آن را در تخم مرغ بندیکت. ناهار اقلام شامل انواع سالاد مانند آن محبوب توت فرنگی, زمینه, سالاد, یک Patty ذوب شدن زرده تخم مرغ برگر و سوخاری ساندویچ مرغ. این نیز ارائه می دهد یک انتخاب صبحانه کوکتل به نان تست خود را با نان تست و تخم مرغ است.

برای آن افتتاح ژوئن 15, شام می توانید لذت بردن از رایگان churros دونات و $3 mimosas (21 و بالاتر). آن ساعات کار از 7.m به 3 p. m. روزانه.

Treebeards is busy with to-go orders, pop ups and delivery.گسترش

Treebeards مشغول به رفتن سفارشات یو پی اس های پاپ و تحویل.

عکس آنجلینا جولی Stinneford

Treebeards, 315 تراویس را نزدیک ژوئن 26, همانطور که ما برای اولین بار گزارش شده در اینجا را فشار دهید. بازار مربع محل بوده است در خدمت ناهار جنوب مواد غذایی راحتی به مرکز شهر و کارگران ساکنان و گردشگران برای 40 سال. آن را نیز به اجرا در چهار مکان های دیگر در مرکز شهر از جمله Pennzoil محل و 1100 لوئیزیانا اما گل سرسبد رستوران است که ارائه می دهد یک نیواورلئان احساس با آهن بالکن و ساختمان های تاریخی. در یک Facebook, پست, صاحبان اظهار داشت که افزایش شدید اجاره خواستار توسط مالک ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ماندن در Travis محل.

در یک ایمیل به مطبوعاتصاحب چارلز Stinneford گفت که یک مکان جدید مرکز شهر بود و هنوز هم یک احتمال است. صاحبان نیز رفتن به جلو با یک برنامه ریزی برای باز کردن یک Treebeards در 9655 کتی آزادراه که یک نوار کامل و پاسیو. آن است که میله میله برای جولای سال 2020 است.

Get back to shrimp and grits at Backstreet Cafe.گسترش

بازگشت به میگو و بلغور الان در کافه.

عکس پائول مورفی

الان کافه, 1103 S. چوپان بازگشایی آن اتاق ناهار خوری مارس 19. خواهر خود را, رستوران, هوگو دوباره هفته گذشته است. الان کافه اولین رستوران برای رستوران تریسی Vaught و شوهر هوگو ارتگا از ثانیه رستوران شهر ،

منو خواهد بود مقایسه کردن, در حال حاضر, اما در بسیاری از مورد علاقه های شما هنوز هم در دسترس باشد مانند اردک, اسپرینگ رول, قرمز ذرت Enchiladas سوپ ذرت مکزیکی و بوکاتینی با تند توده خرچنگ. سفارش آنلاین برای منظقه انتخاب کنید تا و یا تحویل هنوز هم ادامه خواهد داد.

اقدامات ایمنی را در محل از جمله غربالگری و متوسط آزمون برای کارکنان که پوشیدن ماسک و دستکش. مشتریان نیز خواست به پوشیدن ماسک تا زمانی که آنها در حال نشسته در یک جدول و قرار دادن آنها در هنگام خروج از جدول. وجود خواهد مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و یک بار استفاده از منوها. وجود خواهد داشت هیچ نوکر خدمات در تگزاس دستورالعمل وجود دارد خواهد بود یک همراه پارکینگ برای سازماندهی و نگه داشتن یک چشم بر روی وسایل نقلیه.

Chef Hugo Ortega can smile again as his restaurants reopen.گسترش

آشپز هوگو ارتگا می تواند لبخند دوباره خود را به عنوان رستوران ها بازگشایی شده است.

عکس پائول مورفی

رزرو به شدت تشویق. قابل فهم خواهد بود نشسته هنگامی که وجود دارد در دسترس بودن و باید صبر کنید در اتومبیل خود را و یا در یک فاصله امن از ورودی خارج است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی Vaught گفت: “ما خیلی هیجان زده به دریافت درب الان به کافه باز یک بار دیگر. ما را دیده اند و تجربه بسیاری از چیزهایی که در ما 37 سال از کسب و کار; ما هرگز تصور و یا تجربه هر چیزی شبیه به این. ما عاشق آماده سازی مواد غذایی برای مردم برای لذت بردن از در خانه اما آن همان است که استقبال از مهمانان به اتاق ناهار خوری خانه ما”.

Georgia James returns with seafood and steak delights.

گرجستان جیمز بازده با غذاهای دریایی و استیک دلخوشیها.

عکس جولی Soefer

گرجستان James, 1100 Westheimer باز در 50 درصد ظرفیت مارس 22. کریس چوپان steakhouse شده است فروش برخی از آن دقت گوشت به عنوان یک pop-up قصاب فروشگاه در طول بحران. در حال حاضر با کاهش ناهار خوردن در محدودیت های این تیم در کوچک نوازی آماده برای هیجان, شام با استیک از 44 مزارع مرکز برش خرچنگ پاها و سوخته پای سیب. درست قبل از COVID-19 بحران گرجستان James حال راه اندازی یک جمعه ناهار ویژه که شامل یک جایزه بزرگ-fixe سه وعده غذای هشت اونس 44 مزارع نوار راسته انتخاب سوپ و یا نیمه – بخش دال سالاد و بو پای موز. آوردن آن است که معامله به منوی شام همراه با گرجستان جیمز برگر و استیک و سالاد.

کوچک نوازی نیز بازگشایی یک پنجم مدیترانه 1658 Westheimer در 50 درصد ظرفیت مارس 22. UB Preserv نمی خواهد بازگشایی برای ناهار خوردن در عین حال با توجه به آن فضای کوچکتر. آن را ادامه خواهد داد منظقه را از جمله بسته میان وعده و غذا می پردازد. یونجه های تجاری اتاق ناهار خوری است که در حال حاضر در منطقه عملیات برای گرفتن و پخت وعده های غذایی است که چوپان خدمه باعث می شود برای او-B و منظقه گرفتن است. یونجه تاجر منو نیز در دسترس برای به سفارشات.

Hando is rolling again.گسترش

Hando نورد دوباره.

عکس Al تورس عکاسی

Hando, 518 W. 11th خواهد بازگشایی مارس 27 ساعت 11 صبح در رستوران آن شناخته شده است temaki-سبک سوشی یا دست رول اعم از $4 $8.50 و ساخته شده به سفارش. آنها همچنین می تواند دستور داده شود در مجموعه. وجود دارد نه دست رول را به عنوان به خوبی. همراه با سوشی ارائه وجود دارد امضا کوکتل مانند مول پول مول مشکلات (11 دلار) ساخته شده با mezcal رم ancho, ریس, خال گل میخک و لیمو ترش. وجود دارد یک انتخاب به خاطر شراب و آبجو بیش از حد. رستوران ادامه خواهد داد به ارائه را خارج و تحویل با یک منوی خاص که شامل انواع برش رول و ویژه مانند مرغ Karaage وعده غذایی (15 دلار) و گوشت گاو Wagyu Teriyaki غذا برای دو نفر (45 دلار) که شامل دوازده ساعت sous vide Wagyu گوشت گاو edamame جوانه بروکسل سوشی برنج و دو Nihon Sakarisake جعبه.

رستوران cashless بنابراین باید یک کارت اعتباری یا دبیت در دست-o.

Heights Biergarten has a comfortable patio.

ارتفاعات Biergarten است راحت پاسیو.

عکس های امیلی Vitek

ارتفاعات Biergarten, 1433 N. چوپان را بازگشایی آن, آشپزخانه, مارس 19 و 20 اردیبهشت تا 10 p. m. و سپس رزومه معمولی رستوران و بار, ساعت 22 مه. آن را می شود باز از دوشنبه تا جمعه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 2 صبح و شنبه و یکشنبه ساعت 11 تا 2 صبح آن را نیز در خدمت آن Boozy صبحانه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر روز شنبه و یکشنبه.

این منو شامل برگر, ساندویچ, سالاد و خانه ساخته شده سوسیس به علاوه گزینه های گیاهی مانند pattypan اسکواش با elote و بو گل کلم.

Holman Draft Hall has a brew for everyone.

Holman پیش نویس سالن دارای یک دم برای همه.

عکس های امیلی Vitek

مباهات بیش از 100 شیپور خاموشی Holman پیش نویس سالن, 820 Holman خواهد بازگشایی مارس 22. منوی غذا محدود است با تنقلات مانند حموس سه نفر یا کهور ادم تنومند و بدقواره بال و یک patty ذوب و ساندویچ مرغ. این Boozy صبحانه اجرا می شود از ساعت 11 صبح تا 3 بعد از ظهر و ارائه می دهد یک منوی غذا و همچنین با chilaquiles, migasیک صبحانه تاکو و بیکن و تخم مرغ ساندویچ. برای اضافه کردن یک نور کمی از مشروبات الکلی به صبحانه وجود دارد mimosas های شیشه ای و یا مشتریان می توانند سفارش Prosecco و آب میوه توسط لیتر به خود را دارند.

Present Company has playful cocktails.گسترش

در حال حاضر شرکت بازیگوش کوکتل.

Photo by Rachael رایت


در حال حاضر شرکت
, 1318 Westheimer خواهد بازگشایی مارس 22 در ظهر با یک ساعت خوشحال است که طول می کشد تا 7 بعد از ظهر زمان بسته شدن است 2 صبح رنگی و درخشان سرگرم کننده نقطه را پشت آن آخر هفته صبحانه از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه با 6 دلار خونین مریم و 12 دلار کوزه از حساسه.

Pistolero را تکیلا و تاکو بار, 1517 Westheimer خواهد بازگشایی مارس 22 در 4 بعد از ظهر افتتاح آن ساعت از دوشنبه تا جمعه, 4 بعد از ظهر تا 2 صبح و ظهر تا 2 صبح شنبه و یکشنبه.

اصلی Ninfa را بالای شهر هوستون, 1700 پست بلوط بازگشایی آن اتاق ناهار خوری مارس 20 خواهد بود و در 25 درصد ظرفیت است. اصلی Ninfa را در جهت است که بازگشایی شد مارس 1, همچنین چسبیده به 25 درصد تا صاحبان احساس راحتی در افزایش به مجاز 50 درصد است. شرکت مادر آن میراث رستوران استخدام تمام وقت بهداشت و ایمنی مدیر نظارت بر بهداشت اقدامات و نگه داشتن کارکنان آموزش دیده و تا به امروز در همیشه در حال تکامل روند.

Pitch 25 is open for food and drinks but not soccer.

زمین 25 باز است برای مواد غذایی و نوشیدنی, اما نه فوتبال.

عکس های امیلی Vitek

زمین 25 آبجو پارک, 2120 واکر را بازگشایی آن در حالت عادی ساعت 22 مه. آن آشپزخانه باز 18 مه در دستورالعمل های تعیین شده توسط فرماندار ابوت. شرکت تاسیس شده توسط دینامو افسانه برایان اعظم میخانه دارای یک زمین فوتبال اما لیگ و بازی شده اند به حالت تعلیق در طول COVID-19 بحران است.

همه چیز شده است مقادیر با جدایی برای مهمانان سفارش در نوار. نیز وجود دارد گسترده در فضای اجتماعی فاصله. مهم نیست که چقدر زیبا است که فرد در سراسر نوار است که فاصله خود را حفظ کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im