در این روز: 7 ماه پیش, MS Dhoni برنده تمام ICC غنائم

Mahendra سینگ Dhoni است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین cricketing ذهن مدرن روز بازی. یک تعداد ان

توسط ABDOOSNEWS در 4 تیر 1399

Mahendra سینگ Dhoni است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین cricketing ذهن مدرن روز بازی. یک تعداد انگشت شماری می توانند رقیب دستاوردهای خود را به عنوان کاپیتان و در این روز که افسانه ای سابق هند کاپیتان خود را به اتمام هتتریک ICC عناوین هجوم همه شانس او به عنوان رهبری تیم به مسابقات جایزه عنوان شده است.

Dhoni led هند خوبی برای تبدیل شدن به اولین کاپیتان در جهان به برنده تمام ICC غنائم در اینجا هفت سال پیش در روز 23 ژوئن به عنوان بخش خود را ضرب و شتم میزبان انگلستان با پنج اجرا می شود در باران-محدود 20-بیش از ICC Champions Trophy ODI نهایی.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

این همه آغاز شده در سال 2007 زمانی که یک Dhoni از شرق ترانشه از رانچی led نسبتا جوان هندی به سمت افتتاحیه جهانی T20 عنوان در آفریقای جنوبی, ضرب و شتم قوس رقبای پاکستان در روده غم انگیز مد.

Dhoni becomes first captain to win all ICC trophies
Dhoni شش خاموش Nuwan Kulasekara به پرچ جام جهانی برای همیشه حک شده در حافظه. Wikimedia Commons

Dhoni سهام به عنوان یک رهبر شروع به شکل گرفتن که پس از پیروزی به عنوان او رفت و به هند منجر به 2011 ODI جام جهانی است که مسلما بزرگترین لحظه به عنوان کاپیتان. او شناخته شده است به یک سر سرد بر روی شانه های او و در آن روز در مارس 2, 2011 Dhoni شش خاموش Nuwan Kulasekara به پرچ جام جهانی برای همیشه حک شده در حافظه.

همچنین بخوانید: چه کسی خواستار تعادل بین حفاظت در برابر COVID-19 و به حداقل رساندن اجتماعی, آسیب های اقتصادی

Dhoni شده است در یک فرصت مطالعاتی از سال 2019 جام جهانی که در آن هند را از دست داد به نیوزیلند, در مرحله نیمه نهایی تحت Virat Kohli رهبری است. شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد اینکه آیا wicketkeeper ضربه را به تیم هند یا نه با T20 جام جهانی برگزار می شود بعد از این سال در استرالیا و در حال حاضر در شک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما نام خود را برای همیشه حک شده در ذهن طرفداران کریکت در سراسر جهان برای بودن طبقه بالا شد. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب