جهانی گوشی های هوشمند در بازار شاهد کاهش قابل توجهی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

ماه مارس شاهد یک شیب تند کاهش سالانه در محموله های گوشی های هوشمند در -19 درصد با توجه به COVID-19 سراسر کشور

توسط ABDOOSNEWS در 13 اردیبهشت 1399
Samsung
ماه مارس شاهد یک شیب تند کاهش سالانه در محموله های گوشی های هوشمند در -19 درصد با توجه به COVID-19 سراسر کشور مستند است که حل و فصل در از مارس 24. Wikimedia Commons

تمدید مستند در هند منجر به صفر محموله برای گوشی های هوشمند بازیکنان در هند در ماه مارس به عنوان کارخانه های در حال تعطیل و آن را به دو تا چهار هفته زمان برای واحدهای تولیدی به از سرگیری عملیات عادی یک بار مستند آرام است.

ماه مارس شاهد یک شیب تند کاهش سالانه در محموله های گوشی های هوشمند در -19 درصد با توجه به COVID-19 سراسر کشور مستند است که حل و فصل در از مارس 24. از آن زمان به بعد کارخانه ها تعطیل هستند, خرده فروشی, مغازه ها بسته و آنلاین فروشندگان مشغول ارائه مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری.

نتیجه: مارس دیده می شود تقریبا صفر فروش.

"ما صفر فعالیت در محموله های گوشی های هوشمند در آوریل و مستند در حال حاضر وارد ممکن است میان عدم قطعیت در Q2 سال 2020 در حال رفتن به واقعی به چالش کشیدن برای سازندگان گوشی های هوشمند در کشور" Tarun Pathak, دانشیار, مدیر, مقابل تحقیقات گفت: سرپرستان.

"ما شده اند با شنیدن برخی از مطلق ضروری فروش در پشت صحنه اتفاق افتاده در طول این مستند اما بله, آن را در صدها برابر پتانسیل 11-12 میلیون فروش گوشی های هوشمند است که اتفاق می افتد در حالت عادی ماه" Pathak اضافه شده است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

تمام برندهای گوشی های هوشمند از سامسونگ به Xiaomi به Realme — به حالت تعلیق در ساخت و تولید/مونتاژ در مربوطه گیاهان در کشور تقریبا از 20 مارس به بعد. در Realme شده است وجود دارد یک تعلیق کامل بر تولید و فروش از اول 21-day مستند اعلام شد.

"طبق بخشنامه دولت ما گریتر نیدا تسهیلات در اوتار پرادش به حالت تعلیق عملیات از مارس 21 همراه با فروش آینده را متوقف کند. ما نیز به تعویق افتاد ما Narzo سری راه اندازی رویداد و چند هوش مصنوعی از چیزهایی (AIOT) محصولات است که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل" م. Sheth, معاون رئیس جمهور, Realme و مدیر ارشد اجرایی Realme هند گفت: سرپرستان.

Samsung
تمدید مستند در هند منجر به صفر محموله برای گوشی های هوشمند بازیکنان در هند در ماه مارس به عنوان کارخانه های در حال تعطیل و آن را به دو تا چهار هفته زمان برای واحدهای تولیدی به از سرگیری عملیات عادی یک بار مستند آرام است. Pixabay

"بزرگتر قطعیت می آید در طرف تقاضا. اگر اقتصاد کشور و مردم درآمد رو مختل و سپس گوشی های هوشمند تقاضا در سال 2020 ممکن است خوش بینانه است. ما نیاز به ارزیابی بیشتر چه اقتصاد در بهبود پست بازار, بازگشایی," Sheth اضافه شده است. در همراه اول ملت, تلفن همراه بسیار مهم است که دروازه سبب مصرف کنندگان با ارتباط و همچنین آموزش و پرورش, خرده فروشی, پرداخت, سرگرمی.

با توجه به Prabhu Ram, سر صنعت گروه هوش (روسای), CMR, در مستند, مصرف کنندگان با گوشی های معیوب در یک دوراهی قرار گرفت که آنها نمی تواند جایگزین و یا تعمیر آن. "خرده فروشان از دست رفته را در یک پنجره از بیش از پنج هفته بدون هر گونه خرید و فروش. هنگامی که ما حرکت فراتر از مستند ما را ببینید تنظیم مجدد در خرده فروشی استراتژی های اجتماعی فاصله هنجارها در محل. کانال های آنلاین به دنبال جذب مصرف کنندگان با تخفیف برای روشن شدن موجود, موجودی," رم گفت: سرپرستان.

همچنین بخوانید: هند کامل مستند در نتیجه افزایش درآمد تاثیر بین المللی: آمازون

"بیش از اواسط مدت و بلند مدت آنلاین به آفلاین ظهور خواهد کرد به عنوان یک استراتژی پایدار با مصرف کنندگان با قرار دادن سفارشات آنلاین و انجام آن در آفلاین فروشگاه های خرده فروشی," او اضافه شده است. اگر مستند همچنان ادامه دارد در ماه مارس در حالی که مبهوت باز از اقتصاد را به خود شیرین زمان سازندگان گوشی های هوشمند خواهد شد که هیچ گزینه ای جز نوشتن Q2 سال 2020 را از لیست خود — یک ضربه بزرگ در میان عرضه و تقاضا عدم قطعیت است که ممکن است برای چند ماه گذشته غاصب همه مهم جشنواره نجومی. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب