مارینر مسیحی Minto متفق اخبار مطبوعات کشتی گیر دهه

آدم ریگان فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:00 AM EDT مه 23 سال 2020آن را سخت به استدلال می کنند با سه دولت

توسط ABDOOSNEWS در 4 خرداد 1399

آن را سخت به استدلال می کنند با سه دولت عنوان. هیچ Lee County کشتی گیر دستگیر شده بیشتر مدال طلا در دهه گذشته است.

اخبار مطبوعات و نویسندگان و ویراستاران و مشترکین که رای به یک اجماع در انتخاب مارینر دبیرستان محصول مسیحی Minto خود را به عنوان کشتی گیر در این دهه است.

دو بار اخبار-مطبوعات کشتی گیر سال و سه بار فینالیست که فارغ التحصیل در سال 2019 دربسته در محیط کار خود را با دو شکست نخورده فصل است.

بقیه همه دهه تیم کشتی شامل ریوردیل را Jared دینه جسی مارتینز کول اشنایدر, Edwin اتین, Alex Paraschuk و دالتون لانگفورد; فورت مایرز' مت McQuinn کریس ریورا و جاستین ریورا; کیپرس لک را Chuckie Kerkesner و کوری Kerkesner; Ida بیکر براندون Gacad; و شمالی فورت مایرز' Adolphus تیلور.

"این افتخار به معنی یک معامله بزرگ برای من" Minto گفت. "برنده کشتی گیر دهه پس از کشتی برای یک دهه چیزی است که من را با من برای زندگی است. من می خواهم برای تشکر از خدا برای باز کردن چشمان من. من می خواهم برای تشکر از پدر و مادرم که همیشه از من حمایت. من می خواهم بگویم با تشکر از شما به تمام مربیان که به من آموخت در طول راه من و خانواده و هم تیمی ها و دوستان که آنجا بودند به تشویق من ، در نهایت اما نه حداقل من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به اخبار مطبوعات."

به عنوان یک دانشجوی سال اول 126-کوبنده بهبود از دست دادن در کلاس 2A یک چهارم نهایی به شتاب سوم متحده است. Minto رفت 53-4 در سال 2016.

Minto به پایان رسید و او دانشجوی سال دوم فصل 45-2 با 7-3 پیروزی بر Belleview را Kyle ایروین را به نفع خود 2A 132 پوند قهرمانی.

او به اتمام یک 46-0 نجومی در سال 2018 با او متوالی دوم 2A قهرمانی کشور این بار در 160 پوند با 12-3 عمده تصمیم گیری در دولت نهایی در برابر لکلند دریاچه گیبسون, میگوئل هرناندز. او راست سومین قهرمانی کشور رسید که او دوخته ریوردیل را Terrence کلیتون در 2A دولت نهایی.

در حالی که کشتی در شمال, آیووا, منطقه, جامعه, دانشگاه, Minto ملی بود runner-up در NJCAA مسابقات چند ماه پیش.

دنبال اخبار-مطبوعات ورزشی نویسنده آدم ریگان در توییتر: @NP_AdamRegantinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن