انگلستان می خواهد با اپل و گوگل برای بهبود NHS تماس با ردیابی برنامه

رستوران ها باید خیلی دقت کنید هنگامی که مستند برداشته شده است. Pixabay توسط Puja Gupta منn علاوه بر آن کشنده ا

توسط ABDOOSNEWS در 19 اردیبهشت 1399
Restaurants
رستوران ها باید خیلی دقت کنید هنگامی که مستند برداشته شده است. Pixabay

توسط Puja Gupta

منn علاوه بر آن کشنده اثرات آن بر زندگی انسان و معیشت همه گیر است القا ترس در مردم است. این ایجاد یک آینده تیره و تار برای رستوران های صنعت در یک پست COVID-19 عصر.

تاکید بر حفظ اجتماعی فاصله و بهداشت و رستوران ها ممکن است تحت مرمت فرآیندهای برای اطمینان از تماس با ما ناهار خوری به کسی که شام میخورد اعتماد به نفس آنها از سرگیری عملیات.

غذای بیرون و رستوران تکنولوژی پلت فرم Dineout راه اندازی یک eWhitepaper' که در لیست پایین مرمت راهنمای صنعت در کارکنان, مدیریت کارکنان ایمنی و بهداشت, رستوران, فضای sanitisation ایمنی مواد غذایی, اجتماعی, فاصله, موجودی, مدیریت و اقدامات لازم برای غذای آماده و تحویل مدل های کسب و کار.

آن را توسط منتشر شد اضافی مدیر کل وزارت گردشگری Rupinder Brar بیش از یک دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

Ankit Mehrotraاز بنیانگذاران و مدیر اجرایی Dineout گفت: "به عنوان جهان مذاکره پایدار تاثیر COVID-19 گیر ما تعامل با جهان خارج را تغییر جهت در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت به خاطر بهداشت فردی و بهداشت عمومی. این پست-COVID احساسات به احتمال زیاد به یک پایدار تاثیر چگونه در این کشور مواد غذایی و نوشیدنی صنعت است که انتظار می رود به کار گیرند و eReinventing چرخ: ناهار خوری در یک پست-COVID عصر' Whitepaper است که راه ما را برای کمک به هندی رستوران درک و انطباق با این enew عادی' و به سرعت در حال تحول خواسته های هندی شام. آرزوی ما برای توانمند سازی رستوران با ما فناوری و نوآوری برای کمک به مبارزه با این بحران و اطمینان آنها را که انسان میل به غذای خوب و خوب وقت با عزیزان هرگز از رواج است."

restaurant
Dineout راه اندازی یک eWhitepaper' که در لیست پایین مرمت راهنمای صنعت در کارکنان مدیریت. Pixabay

Brar گفت: "در گذشته بشریت می ایستد شاهد فرصت های ایجاد شده از چالش های مردم مواجه شده اند. و این یکی دیگر از آنها یک وضعیت که ما رو در سراسر جهان است. به درستی گفت: Dineout تکنولوژی همیشه می تواند مورد استفاده در یک بزرگ راه در چنین شرایطی است. من خوشحالم برای دیدن از طریق ابتکار عمل خود را که تکنولوژی می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک محیط امن برای همه و از این رو re-اطمینان که پایه پروتکل در حالی که ناهار خوری در محل هستند."

در اینجا خلاصه ای از روش های توصیه شده برای صنعت رستوران:

مدیریت کارکنان

بود نقاب در همه زمان ها به طور منظم نظارت بر دما مشاوره برای کارکنان توصیه می کنند شام

کارکنان بهداشت و ایمنی

اجازه می دهد ناخوشی کارکنان برای استراحت به طور منظم نظارت بر سلامت کارکنان آموزش کارکنان خود را با بهترین شیوه های حفظ ایمنی کیت دستی برای هیات نظارت بر رستوران و محوطه.

آشپزخانه عملیات

بدون ورود به سازمان ملل متحد sanitised مواد و کارکنان پاکسازی تمام سطوح پاکسازی تمام تجهیزات جداگانه برای استفاده از ظروف پنجره جداگانه برای تحویل و takeaways اجتماعی فاصله داخل آشپزخانه.

India restaurant
رستوران را به دقت فوق العاده با hygeine. Pixabay

دست زدن به موجودی

درک زنجیره تامین خود را جداگانه sanitisation منطقه تعیین عضو هیات برای مواد خام است.

منطقه ناهار خوری و نوار

تغییر صندلی طرح sanitisers برای شام eSanitised برای شما " برچسب خوب هوا شاخص کیفیت مطلوب, کیفیت آب, ارزش, حفظ مناسب محیط داخلی و محیط زیست وضعیت در نظر بگیرید و رزرو-کسب و کار تنها محدود به کارکنان در این منطقه است.

کارد و چنگال

کامل نقره پاک کننده, پاک دست حوله و پارچه میز خدمت پلاتر باید fumigated استفاده از اشعه ماوراء بنفش sterilisers قابل مشاهده شستشو مناطق از بین بردن ناخواسته دکور میز.

restaurant
مراقبت بیشتری باید انجام شود در آشپزخانه. Pixabay

تحویل و انتخاب کنید تا سفارشات

Sanitised و کنترل دما تحویل جلوگیری از آلودگی متقاطع فعال "بدون تماس" تحویل تعیین وانت مناطق افزایش تمیز کردن فرکانس و ضد عفونی بالا لمس سطوح اتخاذ پلکسی گلاس برای منطقه جدایی.

ادامه مطلب: بازدید سوئیس عملا این تعطیلات تابستان

Re-ساختمان اعتماد به نفس مشتریان

اقامت مربوط و متصل, ایجاد اعتماد از طریق شفافیت, معرفی مفاهیم جدید اجازه دهید کارکنان خود را, خود را سفیر گسترش این کلمه در.

تماس با ما ناهار خوری

رزرو یک میز قبل از سفارش غذا غذای آماده, دیجیتال, سفارش, دیجیتال, پرداخت, تماس با ما, بررسی در, تماس با ما انتقادات و پیشنهادات. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب