لی شهرستان را در شخص دبیرستان فارغ التحصیلی حرکت به هرتز آرنا; صرفه جویی در منطقه $40,000

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 11:52 AM EDT Jun 29, 2020همه Lee County عمومی فارغ التحصیلان دبی

توسط ABDOOSNEWS در 9 تیر 1399

همه Lee County عمومی فارغ التحصیلان دبیرستان را قدم زدن در سراسر مرحله در هرتز عرصه به خود را قبول 2020 دیپلم در ماه ژوئیه حرکت خواهد کرد که صرفه جویی در این منطقه مدرسه $40,000.

بیشتر: بعد از این تعطیلات آخر هفته را مجازی grads, Lee هیئت مدیره مدرسه به صرف بیش از $100K در فرد رویدادها

بیشتر: DeSantis می گوید: مدارس دولتی باز خواهد شد در ظرفیت کامل این سقوط

بیشتر: ممکن است حمله سایبری تصادفات مجازی FGCU فارغ التحصیلی تولید فقط آن را به عنوان آغاز بکار

نوشته اصلی لی شهرستان مدیره مدرسه بود به دنبال در یک $104,780.25 لایحه به تصویب اجاره دو عرصه محلی در ماه جولای.

عرصه — Suncoast اتحادیه های اعتباری عرصه در جنوب غربی فلوریدا استیت کالج و هرتز آرنا — تا به حال تعیین قیمت برای اجاره است که مقامات منطقه گفت: در آن زمان بودند غیر قابل مذاکره است.

سال گذشته در شخص فارغ التحصیلی هزینه منطقه 80.000 دلار با توجه به هیئت مدیره اسناد و مدارک.

خروج از, اصلی, دو عرصه طرح در فرد توزیع دیپلم انجام خواهد شد در هرتز عرصه در استروئ بیش از دو آخر هفته: جولای 17-19 و جولای 24-26.

قبل از COVID-19 جهانی همه گیر منجر به فراگیر اجتماعی فاصله دستورالعمل که چرخد و محلی مدارس برای آموزش از راه دور, لی دبیرستان فارغ التحصیلی شد برای آخر هفته روز یادبود.

برای جولای مراسم اجتماعی فاصله دستورالعمل در آورده با این بیماری همه گیر خواهد شد اجازه می دهد هر دو فارغ التحصیل بلیط برای اعضای خانواده یا مهمانان برای حضور در این مراسم است.

دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ارائه خواهد شد در این عرصه و دستشویی باز خواهد شد.

ماسک برای مهمانان و دانش آموزان اختیاری هستند اگر چه برخی از کارکنان مورد نیاز خواهد بود به آنها را می پوشند. مدرسه منطقه گفت که اگر عرصه مقرر ماسک پس از آن آنها مورد نیاز خواهد بود.

سلامت غربالگری سوالات خواسته خواهد شد که از هر کس وارد عرصه و فارغ التحصیلان را سر راست به کرسی های خود را در عرصه طبقه در حالی که مهمانان به محل استقرار بخش باز برای مراسم.

دیپلم خواهد بود دست بر روی صحنه با سلامت احتیاطی در محل. در پایان این مراسم فارغ التحصیلان را ترک اول و مهمانان انتظار می رود به دیدار با آنها را در وسایل نقلیه خود را برای جلوگیری از گردهمایی های زیادی از مردم در خارج از میدان جنگ.

هنگامی که یک دانش آموز و دو مهمان وارد عرصه آنها مجاز به ترک و آمد پشت در.

استاندارد روش های امنیتی در این عرصه نیز اجرا می شود با آشکارسازهای فلزی در استفاده در هر ورودی و تنها پاک کردن کیسه های مجاز در داخل با هیچ کیسه بودن ترجیح داده است. گل و هدیه مجاز در داخل این مراسم است.

به عنوان فارغ التحصیلی رویکردهای هر یک دبیرستان توزیع اطلاعات به سالمندان در مورد این مراسم است.

پخش زنده از هر یک از مراسم فارغ التحصیلی در دسترس خواهد بود برای کسانی که قادر به حضور این فرد در مراسم با لینک ساخته شده در دسترس و نزدیک به واقعی از مراسم.

لی دانشکده مجازی برگزار خواهد شد آن فرد در مراسم فارغ التحصیلی در ساعت 2 بعد از ظهر تاریخ 24 ژوئیه در Caloosahatchee اتاق Lee County عمومی مرکز آموزش.

مراسم فارغ التحصیلی

Lee شهرستان فارغ التحصیلی دبیرستان برنامه به شرح زیر است در هرتز آرنا:

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com. اخبار مطبوعات خبرنگار پاملا McCabe کمک به این گزارش.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب