جستجو در شمالی فورت مایرز مرد خانه در می یابد متعدد داروهای حاوی handgun

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 11:55 AM EDT مه 5 سال 2020یک شمالی فورت مایرز مرد بود با ضربه ها

توسط ABDOOSNEWS در 16 اردیبهشت 1399

یک شمالی فورت مایرز مرد بود با ضربه های متعدد مواد مخدر و اسلحه اتهامات پس از جستجو او را یافت و با انواع مواد مخدر و لود .38-کالیبر هفت تیر.

Daequan تیتوس شاه ماهی, 25, باقی می ماند در لی زندان شهرستان است. اوراق قرضه شده است مجموعه پنج تن از نه اتهام را تفهیم اتهام برنامه ریزی برای تاریخ 1 ژوئن.

این اتهامات عبارتند از: در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم قاچاق کوکائین قاچاق فنتانیل قاچاق مواد تحت کنترل و در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر بدون نسخه.

یک دفتر لی شهرستان کلانتر گزارش گفت: نمایندگان در خدمت یک حکم جستجو صبح یکشنبه در شاه ماهی شمالی فورت مایرز خانه او را در بر داشت و یک در قفل شده اتاق خواب.

بیشتر: جستجوی حکم می یابد لهیق اکرس گناهکار با حمله به سبک, تفنگ, اسلحه, مهمات, مواد مخدر

بیشتر: جنوب فورت مایرز مرد متهم به اتهام فروش مواد مخدر احتمالا مربوط به مرگ انسان

بیشتر: فورت مایرز مرد پس از دستگیری رانندگان گزارش وی با اشاره تفنگ او در شمال I-75 در ساراسوتا

جستجو بر داشت دو baggies داخل یک جوراب روی ماهی را با پای راست شامل 1. 7 گرم و 10. 1 گرم از MDMA (همچنین به عنوان شناخته شده Ecstacy یا مولی). یک جستجو از خانه نیز یافت لود سیاه کلت 38-cal. هفت تیر با دو دست رفته گلوله/روده در آشپزخانه پیچیده شده در یک پیراهن سفید در داخل یک کیسه پلاستیکی.

همچنین در کیسه های متعدد baggies با مجموع 12. 2 گرم کراک یک کیسه با 18.1 گرم فنتانيل و 18.1 گرم کوکائین موجود در 29 فردی سبز پلاستیک baggies یک کیسه از 24 فرد پلاستیکی آبی baggies حاوی 15. 9 گرم مخلوط از فنتانيل و کوکائین و یک کیسه پلاستیکی فرد baggies حاوی .6 گرم از کوکائین است.

داروهای مورد آزمایش قرار گرفتند با آژانس تایید کیت نشان داد که نتایج مثبت برای مبارزه با مواد مخدر ذکر شده است.

شاه ماهی یک محکوم جانی نداشته است حقوق خود را دوباره بازسازی شده است و نه مجاز به در اختیار داشتن سلاح گرم است. او قبلی لی شهرستان, دستگیری به اتهام سرقت در اختیار داشتن کوکائین و مواد مخدر در اختیار داشتن.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب