فروشگاه های مواد غذایی را متنوع مراحل در عموم گزارش coronavirus موارد اجرای اقدامات ایمنی

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:08 PM EDT May 15, 2020در حالی که بسیاری از آمریکایی ها در حا

توسط ABDOOSNEWS در 27 فروردین 1399

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها در حال تلاش برای سرپا ایستادن و ماندن در خانه هزاران نفر هنوز هم braving فروشگاه های مواد غذایی برای انبار کردن آیتم های لازم.

این سفرها به انتخاب کنید تا مواد غذایی و کاغذ توالت مطرح بالقوه قرار گرفتن در معرض خطرات برای هر دو خریداران و فروشگاه های کارگران که به صورت جمعیت زیادی هر روز به عنوان کارمندان ضروری است.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه گفت: در نسخه های اخیر که حداقل 30 سوپرمارکت کارکنان فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و دیگری از 3000 به نام از کار با علائم و عوارض دیگر.

ملی مواد غذایی زنجیره ای را در پاسخ به همه گیر در راه های مختلف و در حال اجرای متنوع اقدامات ایمنی و پاسخ هنگامی که یک کارمند تست مثبت برای ویروس.

در ضمن مختلف زنجیر در نظر گرفتن متضاد مراحل وقتی که می آید به عموم گزارش هنگامی که یک فروشگاه مثبتی کارمند آزمون با برخی از شرکت های در حال شفاف تر از دیگران است.

باید فروشگاه اجازه دهید مردم می دانند که یک کارمند تست مثبت ؟

یکی از فلوریدا برجسته ترین زنجیره ای مواد غذایی Publix شده است تایید مثبت کارمند موارد وقتی پرسیده شد که "بر اساس تعداد فروشگاه و آدرس."

اخبار مطبوعات درخواست مورد تایید بیش از 50 Publix مکان در لی و ذغال سنگ شهرستان و مطلع شد توسط ماریا Brous, Publix مدیر ارتباطات است که وجود دارد و پنج فروشگاه بود که دیپلم که تست مثبت است. تمامی این پنج تن واقع در فورت مایرز.

حداقل یک دانشیار که با این نسخهها کار در فروشگاه زیر محل آزمایش مثبت برای ویروس: 6900 Daniels Parkway, Suite 19; 13650 Fiddlesticks بلوار; 16950 سن کارلوس بلوار; 20321 Summerlin جاده و 7950 دنی Drive, Suite 200.

زنجیر مانند جوانه هستند که حتی بیشتر چشمگیر با گزارش. این شرکت در حال حاضر دارای یک صفحه در وب سایت خود را که نمایش تایید کارمند موارد و تاریخ آنها گذشته در فروشگاه ها. یک کارمند بود که در گذشته در جوانه فروشگاه در لوگان بلوار شمالی در ناپل در مارس 26 آزمایش مثبت برای ویروس.

دیگر فروشنده مانند Walmart نیست به طور داوطلبانه ارائه این اطلاعات به عموم مردم و خروج از آن به مقامات بهداشت.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه ربکا Thomason, یک, خارج شده, شرکت, ارتباطات, مدیر گفت که وجود داشته است موارد مثبت و در برخی از فروشگاه ها اما که شرکت "ترک فرد تأیید به بخش بهداشت محلی تان."

"مطمئن باشید ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات لازم برای اطمینان از خوب بودن از کسانی که در داخل فروشگاه های ما," او در بیانیه ای گفت:. "در حالی که ما قادر به تایید هر گونه اطلاعات مربوط به این فروشگاه ها در این زمان ما کار کرده اند برای اطمینان از فروشگاه ما تمیز هستند و مقادیر به طور منظم."

وجود دارد هیچ فدرال مورد نیاز برای فروشگاه ها به گزارش تایید coronavirus مورد به مردم با توجه به هیلاری Thesmar معاون ارشد رئیس جمهور از ایمنی مواد غذایی در FMI غذایی, انجمن صنایع.

در نهایت او اعلام کرد این تصمیم به شرکت های فردی و چگونه آنها می خواهند برای ادامه در این بیماری همه گیر.

"این واقعا یک تصمیم برای کسانی که فروشگاه ها به وجود جوانب مثبت و منفی" او گفت:. "آنها در حال ساخت تصمیم گیری های خود را بر اساس مشتریان خود را بر اساس ابزارهای ارتباطی و حتی خود فلسفه است."

او اشاره کرد که اغلب در آن زمان یک کارمند است که مبتلا به این ویروس شده است یک هفته یا بیشتر پس از آنها گذشته است در فروشگاه.

"بنابراین من فکر می کنم بسیاری از خرده فروشان هستند که نمی های است که اطلاعات آن را دوست دارم احساس می شود یک بار برای مردم بدانند که اما واقعا وجود دارد هیچ خطر (برای مشتریان) چون زمان گذشته است," او گفت:.

اریک Rosenstrauch مدیر عامل شرکت خرده فروشی, بازاریابی, آژانس سوخت مشارکت گفت که آن را "مسئول" برای فروشگاه ها به صورت عمومی فاش هنگامی که یک کارمند دارای آزمایش مثبت است.

سوخت است که بر اساس بوکا ریتون نشان دهنده مارک های چنین به عنوان 7-تا اسپلندا, Vicks سبز غول پیکر و Purell و "تجربه و عمیق تماس با ما" در خرده فروشان مانند Walmart, Publix و هدف است.

او تبلیغ خود را محلی Publix تصمیم به انتشار به رسانه ها است که یک کارمند به تازگی آلوده شده است.

"من فقط فکر می کنم که راه حق است که خرده فروشان نیاز به عمل," او گفت:. "شما باید به طور شفاف در یک زمان مثل این. شما نمی خواهید به دیده می شود به عنوان کسی که در تلاش برای دامن این موضوع و یا اجتناب از مسئولیت ... (خرده فروشان) باید به یک مسئول همسایه و ... است که هر دو حفاظت از کارکنان و خریداران که در."

او گفت که فروشگاه ها باید اجازه دهید مشتری "تصمیم گیری" در مورد اگر آنها احساس امن رفتن به یک مکان خاص.

"من فکر می کنم آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است رفتن به یک فروشگاه و شنیدن از طریق انگور که فروشگاه تا به حال COVID مورد," او گفت:.

برای فورت مایرز ساکن و بازنشسته ریک tropical traditions دانش است که فروشگاه ها تا به حال یک کارمند تست مثبت "ممکن است تاثیر جایی که من فروشگاه."

"اگر من می دانم که یک کارمند آزمایش مثبت بود که در فروشگاه چگونه بسیاری از دیگر همکاران او ممزوج شدن با" او پرسید. "به نظر می رسد به من که شما شانس افزایش از آینده در تماس با ... ویروس از آنجا که یک فرد است."

چگونه فروشگاه در پاسخ به موارد مثبت اضافه کردن بیشتر حمایت

علاوه بر گزارش و زنجیر است و باید گام های بیشتری برای اطمینان از ایمنی قبل و بعد از یادگیری یک کارمند دارای آزمایش مثبت است.

"فروشگاه ها که به درستی درمان و حفاظت از کارکنان خود را و آنهایی که در حال انجام اقدامات برای محافظت از خود خریداران کسانی هستند که زنجیره ای است که می خواهید برای زنده ماندن این بیماری همه گیر" Rosenstrauch گفت. "من فکر می کنم برخی از خرده فروشان شده اند به عنوان درگیر در حفاظت از کارکنان و خریداران و من باور دارم که شما پیدا کنید که مشتریان ممکن است فکر می کنم دو بار در مورد رفتن به آن خرده فروشان."

برخی زنجیره های اجرا اضطراری coronavirus ترک سیاست.

خارج شده است به ارائه تا دو هفته از پرداخت برای همکاران که مورد تأیید و اگر آنها قادر به بازگشت پس از آن زمان اضافی پرداخت جایگزینی ممکن است برای ارائه به 26 هفته به صورت بخشی و تمام وقت کارکنان ساعتی.

در علاوه بر این به یک 14 روز مرخصی با حقوق برای مثبت کارکنان Publix در حال حاضر ارائه اطلاع رسانی و 14 روز مرخصی با حقوق برای کارکنان بودند که در تماس با یک مورد مثبت.

Rosenstrauch نیز تشویق فروشگاه ها به استفاده از پلکسی گلاس سپر که برخی از فروشنده نصب شده در ثبت و گفت که این امر می تواند بهترین برای همه خواروبار کارگران به پوشیدن ماسک و دستکش.

در حال حاضر برخی از شرکت ها نیاز به کارکنان فروشگاه به پوشیدن ماسک و دیگران نیست. CDC به تازگی توصیه می شود که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی در اجتماعی که فاصله اقدامات سخت برای حفظ مانند فروشگاه های مواد غذایی.

Publix ارائه ماسک و دستکش برای همکاران "در حالی که موجودی در دسترس است" اما نه نیاز به استفاده از آنها با توجه به Brous.

"موجودی است که در حال حاضر کمیاب و ما پیش بینی آن را به تبدیل شدن به حتی بیشتر محدود در آینده بسیار نزدیک به منابع موجود همچنان محفوظ است برای مراقبت های بهداشتی و پزشکی حرفه ای," او گفت:.

فروشگاه های دیگر مانند بازار تازه در حال حاضر نیاز به همه اعضای تیم به پوشیدن ماسک و درخواست خریداران به انجام همان.

"مگر در مواردی که آن را در حال حاضر لازم الاجرا توسط دولت و یا شهرستان فرمان ما نمی خواهد از یک مهمان از آینده است که پوشیدن صورت پوشش, اما درخواست مهمان برای حمایت از این پیشنهاد به نفع جامعه" گفت: Meghan فلین بازار تازه مدیر ارتباطات و جامعه در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

فلین گفت که بازار تازه تا به حال هیچ کارکنان تست مثبت برای coronavirus در جنوب غربی فلوریدا. او با ذکر این که یک کارمند که آزمایش مثبت در فلوریدا و "به منظور شفاف و اجازه دهید مهمانان ما می دانیم" فروشگاه ارسال شده یک علامت در مقابل ورودی برای 24 ساعت و با ارسال بیانیه ای به رسانه ها و اشخاص.

بازار تازه فروشگاه های اجرا اجتماعی فاصله دستورالعمل های نصب شده از جنس پلکسی گلاس سپر در خطوط پرداخت و با استفاده از تماس با ما کارت های اعتباری پرداخت. دستکش نیز استفاده می شود توسط صندوقداران به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در آماده سازی مواد غذایی است.

"فروشگاه آنها آن را بسیار جدی گفت:" Thesmar با صنایع غذایی ، "آنها بسیار سخت پروتکل های بهداشت در محل. این چیزی است که آنها را نادیده بگیرد. اگر وجود دارد هر گونه خطر انتقال آنها می خواهند برای کاهش این خطر."

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن