در مورد 3 اشتباهات ساخته شده توسط مردم در حالی که از دست دادن وزن

دستیابی به یک مخروط بدن نیاز به سخت کار تعيين و فداکاری است. Pixabay توسط PUJA GUPTA وجود دارد بسیاری از رویه

توسط ABDOOSNEWS در 31 فروردین 1399
achieve a fit body
دستیابی به یک مخروط بدن نیاز به سخت کار تعيين و فداکاری است. Pixabay

توسط PUJA GUPTA

وجود دارد بسیاری از رویه لوازم آرایشی و بهداشتی و یا مکمل های موجود در بازار است که شما می تواند کمک به شما بدن شما را از خواب. اگر شما تعجب کنید که چگونه برای دریافت مناسب و سپس جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود را.

اما این می آید با بسیاری از عوارض جانبی پر هزینه هستند و توصیه نمی شود. به خصوص مصرف بیش از یک دوره طولانی از زمان. در چنین سناریو آن است که همیشه بهتر است برای انتخاب کردن برای چیزی است که شما می توانید حفظ بیش از بلند مدت.

وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک توده بدون چربی بدن راه طبیعی.

"وجود دارد گفت:" abs ساخته شده در آشپزخانه'. آن است که کاملا درست است. گرفتن ناب است روند ساخت عضلات و از دست دادن چربی به طور همزمان. می توان نتیجه گرفت که تمیز رژیم غذایی و تمرین سخت نتیجه به شش بسته abs. دستیابی به یک مخروط بدن نیاز به سخت کار تعيين و فداکاری می گوید:" Sandeep Shekhawat مردانه, هیکل ورزشکاری.

Shekhawat سهام راهنمایی برای کمک به شما در دستیابی به مورد نظر خود را بدون استفاده از مکمل ها.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

آموزش سخت برای ساخت عضله

ساخت عضلات توسط simulatenously کاهش چربی است. بیشتر چربی می سوزانید بیشتر پاره پاره شما را نگاه کنید. شما می توانید برای دریافت نتایج بهتر با افزایش توده بدون چربی. بلند کردن اجسام سنگین با کم تکرار است و توصیه می شود برای حک کردن عضلات شکم خود را .

نکته- در علاوه بر این به وزنه یا بلند کردن اجسام سنگین, شما باید تمرکز بر قلبی جلسه به مدت 40-60 دقیقه

متمرکز می شود در مورد پوست

عضلات است و می تواند به پوست. اگر شما می خواهید برای دریافت نتایج در سریع ترین نرخ ممکن است نوشیدن آب تا آنجا که شما می توانید. هیدراتاسیون می تواند کمک به شما در بسیاری از راه های افزایش سوخت و ساز بدن, کاهش میل شدید به غذا کاهش احتمال پرخوری و دور شستن سموم.

نکته- یک فرد سوخت و ساز بدن, رژیم غذایی, وزن و تمرین نفوذ خود هیدراتاسیون نیاز دارد. شما می توانید قضاوت هیدراتاسیون با مشاهده رنگ ادرار خود را. اگر آن را روشن یا رنگ پریده شما خوبی انجام می دهند.

achieve a fit body
مصرف کالری ضروری است به تماشا اگر شما می خواهید یک بدنه مخروط. Pixabay

سازمان دیده بان خود را تغذیه مصرف

شما باید یک عقاب چشم در بخش مصرف. رژیم غذایی خود را باید ترکیبی از پروتئین و کربوهیدرات و چربی است. همیشه خود را مصرف پروتئین بالا برای کمک به رشد عضلات و جلوگیری از زود گرسنگی است. دست کم نگیرید بخش های خود را به دلیل هر شمارش کالری است.

نکته – همیشه ترجیح می دهند به sauteyour مواد غذایی در روغن زیتون یا روغن آووکادو (در صورت موجود بودن). جلوگیری از کالری بمب افکن, مثل الکل, سنگین, سس, مواد غذایی سرخ شده و یا دسر زمانی که شما ناهار خوردن.

هرگز جست و خیز قبل و بعد از تمرین وعده های غذایی

قبل و بعد از تمرین وعده های غذایی به عنوان یک قدرت تقویت کننده برای بدن است. بدون قبل از تمرین وعده غذایی شما نخواهد بود قادر به انجام شدت بالا قلبی و بلند کردن وزنه های سنگین که نیاز به مقدار زیادی از قدرت. یک پست غذا تمرین ضروری است به تعمیر خود را شکسته و بافت ترمیم عضلات و آماده سازی شما برای جلسه بعدی تمرین.

نکته- یک ترکیبی از پروتئین و کربوهیدرات به عنوان سوخت به بدن خود را.

تاکید کمتر کلیدی

استرس باعث فلزی تنشها خوابی آتش مصرف الکل و مواد غذایی هوس. افزایش سطح استرس باعث ناگهانی افزایش چربی ذخیره کورتیزول هورمونی است که منجر به تجزیه عضلات و افزایش چربی شکم.

نکته- افراط در استرس و شتم تمرینات و فعالیت های مورد علاقه خود را مانند خواندن چت با دوستان و یا هر آنچه که دوست دارید بیشتر. اگر شما کنترل استرس شما می تواند در رسیدن به اهداف خود را سریعتر.

در یک وعده غذایی تقلب

معمولا مردم در روند پررنگ اجتناب از خوردن مواد غذایی آشغال و می تواند در وعده های غذایی رژیم غذایی برای سال. اما این است که واقعا یک اسطوره است که شما نمی توانید خوردن ناخواسته و یا نمی تواند به وعده های غذایی تقلب. تقلب وعده های غذایی خوب برای افزایش سوخت و ساز بدن و حفظ بدن و لپتین (لپتین هورمونی است که باعث افزایش سوخت و ساز بدن در انسان) سطح.

نکته- حفظ فاصله 15 روز پس از داشتن یک وعده غذایی تقلب.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

کاهش مصرف کالری برای از دست دادن چربی

مصرف کالری ضروری است به تماشای هر چه هدف شما این است و اگر هدف شما این است برای تبدیل شدن به مخروط, سپس آن را باید بسیار مشاهده شده دقیقهای. این مهم است که به طور کامل کاهش کالری از رژیم غذایی خود را به دلیل بیش از حد کم مصرف ممکن است در نهایت از دست دادن توده بدون چربی. از طرف دیگر مصرف بالای کالری نتایج در ذخیره سازی چربی.

نکته- به روند کالری کاهش پایدار تر, شما نیاز به نگه داشتن چشم در کم کالری مصرفی برای 3-4 هفته به طور مداوم. اگر شما احساس می کنید مانند شما گرسنه هستند و باید مشکل در پیروی از این رژیم غذایی افزایش مصرف.

achieve a fit body
شما می توانید دستیابی به یک بدن مناسب حتی بدون مصرف مکمل. Pixabay

خواب خوبی برای دستیابی به نتایج سریع تر

هنگامی که شما در حال خواب محروم متابولیسم بدن شما می شود کاهش می یابد و این باعث افزایش احتمال چاقی است. خواب صدا ضروری است که کنترل بیش از binging در شب.

نکته- برای یک انرژی تمرین شما نیاز به اطلس 7-8 ساعت خواب.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

خوردن چربی های سالم در شیوه ای کنترل شده

برخی از مردم فکر می کنم که چربی به معنی گرفتن چاق. این همه بستگی دارد که رژیم غذایی شما به دنبال و که نوع چربی مصرف شده است. مگر اینکه شما به دنبال چربی بالا, رژیم غذایی KETO شما باید خود را رعایت کند به طور کلی مصرف چربی و تمرکز در از دست دادن چربی.

نوک چوب به چربی های اشباع نشده که سالم هستند و به شما کمک کند احساس رضایت ،

نگه داشتن مصرف نمک در مواد غذایی

این یک واقعیت است که نمک باعث احتباس آب در بدن است. نه به طور کامل حذف فسفر از مواد غذایی خود را. اما موضوع این است که برای جلوگیری از هر گونه اضافی مصرف سدیم دیگر از وعده های غذایی خود را.

نکته- آیا تا به حال سعی کنید به حذف نمک از مواد غذایی خود را. اگر شما انجام این کار بدن شما را تا پایان در تلاش برای حفظ آب است.

همچنین به عنوان خوانده شده - جوان مردم را از آن 'خیلی دیر به دنبال کمک برای اختلالات خوردن

از بین بردن حساسیت زا از برنامه غذایی خود را

اگر شما می خواهید برای دریافت مخروط در بسیار کوتاه شما باید از بین بردن لبنیات و یا سایر محصولات لبنی را از رژیم غذایی خود را. همچنین برش گلوتن بر اساس محصولات به طور کامل برای دیدن نتایج تیز.

نکته- اضافه کردن سیب یا صورتی نمک برای چاشنی. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب