Lehigh دفاعی پشت Omarion کوپر را انتخاب ایالتی فلوریدا بیش از میشیگان ایالتی پن

Alex Martin فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:56 PM EDT Jun 7, 2020یادداشت سردبیر: این داستان به روز خواهد ش

توسط ABDOOSNEWS در 18 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: این داستان به روز خواهد شد.

Lehigh دفاعی پشت Omarion کوپر کمرنگ کردن لیست خود را از بالقوه برنامه های بیش از نیمی از خود نشان داد و شش مدارس دوشنبه بعد از ظهر.

سریع به جلو و شش روز بعد و کوپر اعلام کرد او را از ارتکاب به ایالتی فلوریدا برای بازی با سر مربی جدید مایک Norvell و Seminoles در تالاهاسی.

افزایش ارشد رتبه 139th در ESPN 300 و ذکر شده به عنوان شماره 11 cornerback در کشور ارسال شده به توییتر در روز دوشنبه که ایالتی فلوریدا, لویی, میشیگان, Penn State, کارولینای جنوبی و تگزاس همه ساخته شده از برش به صورت بسیار پرطرفدار cornerback.

اما تنها در مدرسه دولتی ذکر شده در بالا را شش قادر به برنده شدن بیش از یکی از بالا دفاعی پشت در فلوریدا.

کوپر گفت: پس در بیانیه ای در اوایل بعد از ظهر یکشنبه:

"اولین و مهمترین من می خواهم برای تشکر از خدا برای همه چیز او را برای من انجام می شود. همچنین مادر من شخصا. برای بودن در اینجا با من از طریق همه چیز را پس از تولد نیز در خانواده یکی دیگر از دلایل چرا من سخت است. من همچنین می خواهم برای تشکر از مربیان و هم تیمی های که در این سفر با من و هل من در عمل و در کلاس درس به بهترین. من می خواهم برای تشکر از همه مربیان کالج برای قرار دادن وقت خود را با من و استخدام من. با که گفت: من می خواهم بگویم من 1000% متعهد به دانشگاه ایالتی فلوریدا #GoNoles"

کوپر ساخته شده و اولین بازی خود را در 15 تابستان گذشته است که یک همکاری بین اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه برجسته جنوب غربی فلوریدا برتر فوتبال استخدام. کوپر همچنین اخبار-فشار-منطقه فوتبال دفاعی تیم اول در سال 2019 پس از او شکست تا هفت می گذرد ره و ساخته شده است 25 پردازد در این فصل است.

با کوپر تعهد چهار نفر از اعضای لهیق فوتبال برنامه همه متعهد به قدرت پنج برنامه. Linebacker جیک Chaney متعهد به ویسکانسین در اوایل این سال و Tarvarish داوسون انتخاب Auburn بیش از یک کشت از قدرت پنج برنامه. پایان دفاعی Dequaveon فولر شده است وفادار به Seminoles ماندن شرکت با تعهد خود را پس از Feb. 6, 2019.

این 6-0, 170 پوند cornerback می شود 11th فرد برای پیوستن به ایالتی فلوریدا را 2021 استخدام کلاس. او همچنین عضویت سابق دانبار ایمنی Jadarius سبز-McKnight و سابق لهیق پایان دفاعی Quashon فولر که Dequaveon برادر.

ارتباط با اخبار مطبوعات ورزشی نویسنده Alex Martin: amartin@gannett.com. شما همچنین می توانید او را دنبال کنید توییتر: @NP_AlexMartin. برای بهترین پوشش ورزشی در جنوب غربی فلوریدا دنبال کنید @newspresssports یا @ndnprepzone در Instagram.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب