Handwashing
شستن دست ها و تمرین خوبی است به خصوص در coronavirus بار. Pixabay

توسط Siddhi Jain

By در حال حاضر ما می دانیم که شستن دست ها با آب و صابون به یکی از بهترین دفاع در برابر آلوده کردن خود و دیگران با رمان Coronavirus. به گفته کارشناسان تا زمانی که یک واکسن است در چشم ساده, اعمال مناسب بهداشت دست یک عادت است که می تواند یک راه طولانی در نگه داشتن جوامع سالم است.

سال از تحقیقات نشان داده اند که به طور منظم شستن دست با آب و صابون به عنوان توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی است که بسیار موثر در برابر گسترش میکروب ها.

در هند است که مبارزه با باز اجابت مزاج با در زمین و مداخله مثبت پیام در برخی از مناطق, شستن دست ها به طور منظم و یا حداقل بعد از مدفوع و همچنین قبل و بعد از داشتن/آماده سازی غذا – بوده است تشویق به عمل است. آنچه مورد نیاز است شتاب و گسترده تر تصویب در اجتماعی و رفتاری در سطح شرکت.

باید آن را انبوه بود ramped تا در این زمان برای محافظت بهتر افراد و جامعه است.

“Coronaviruses مانند SARS-CoV-2 (ویروس مسئول COVID-19) یک ویروس احاطه. احاطه ویروس باید یک ژاکت ساخته شده از چربی و پروتئین است که اجازه می دهد تا آنها را به وجود دارد و کمک می کند تا آنها را برای ورود به سلول های انسان است. این ویروس می تواند به راحتی وارد سیستم ما هنگامی که ما لمس چهره ما. احاطه ویروس ها در چسبیده به پوست ما نیز چون خود را پوشش بیرونی تعامل ما با پوست و میکروب ها اجازه می دهد تا با اتصال به مانند چسب. بنابراین مهم است که آنها را به شکستن و دور از پوست و شستن آنها را دور” سمیر سینگ جهانی EVP, پاکسازی پوست در Unilever گفت IANSlife.

wash-hands
شستن دست ها یک عمل ساده اما مهم عمل است که می تواند بسیار تاثیر بزرگ. Pixabay

جایی که آب و صابون در آمده است. آب به تنهایی نمی تواند به طور موثر این تعامل اما شستن دست های خود را با استفاده از آب و صابون دارای دو اثر است. صابون هوشمندانه اهداف و تداخل با احاطه ویروس’ بیرونی غشاء و فرآیندهای پس از آن می توانید با اتصال به پوست و سپس به سادگی آب شستشو ویروس را از بدن دور و پایین نزول او اضافه شده است. یونیلور گوی شناور در مقیاس بزرگ تغییر رفتار برنامه در شستن دست رسیده از یک میلیارد نفر از سال 2010.

شستن دست ها یک عمل ساده اما مهم عمل است که می تواند بسیار تاثیر بزرگ. سطح-به-پوست و یا پوست به پوست انتقال ویروس ها مانند رمان Coronavirus یا هر جوانه که برای ماده می تواند تا حد زیادی کاهش می یابد این عمل ساده از شستن دست با آب و صابون. نیازی به گفتن آن را ترجمه به کمتر عفونت بهتر سلامت و کیفیت زندگی است.

“در واقع تا زمانی که جهان توسعه یک واکسن شستن دست با آب و صابون (برای 20 ثانیه) و با استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست یکی از بهترین راه ها مردم می توانند از خود محافظت کنند” می گوید: متخصص.

hands
تا زمانی که جهان توسعه یک واکسن شستن دست با آب و صابون به مدت 20 ثانیه بهترین ایده می گوید: کارشناسان. Pixabay

تا آنجا که به اقتصاد این سالم حرکت رفتن یک نوار و یا بطری صابون به طور گسترده ای در دسترس و قابل حمل و مقرون به صرفه است که باعث می شود آن را مناسب برای کشورهایی مانند هند است. استفاده از دست sanitisers نیز دیده می شود عمده سربازان ارتش به تازگی.

ادامه مطلب: تجربه آرامش غروب خورشید از لا و عملا مالدیو

“به عنوان تغییر جهان برای بهتر مدیریت سلامت تاثیر COVID-19 مهم است که مردم به یاد داشته باشید که ما می توانیم همه بازی بخشی از ما و بهداشت شخصی شروع می شود با همه ما است. شستن دست ما اغلب با دقت و با صابون یکی از مهم ترین مراحل می تواند ما را در حال حاضر به کم کردن سرعت گسترش و محافظت از خودمان و جوامع ما” گفت: سینگ.

با توجه به جهانی همه گیر جهان تغییر کرده است و ما می دانیم که خوب شستن دست ها در عادات هرگز مهم تر بوده است. ما امیدواریم که که این عادات را چوب با مردم برای سال ها و نسل های آینده او به این نتیجه رسیدند. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو