FHP: خطوط I-75 از نشانگر مایل 101 به نشانگر مایل 80 به عقب باز

مایکل براون ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:49 PM EDT مارس 14 سال 2020خطوط بین ایالتی 75 از نشانگر مایل 101 به نش

توسط ABDOOSNEWS در 26 اردیبهشت 1399

خطوط بین ایالتی 75 از نشانگر مایل 101 به نشانگر مایل 80 به عقب باز فلوریدا گشت بزرگراه ،

یک برس آتش در ذغال سنگ شهرستان مجبور به بسته شدن I-75 در مدت کوتاهی پس از 12:30 صبح پنج شنبه از جاده شهرستان 951 به دولت جاده 29.

این آتش سوزی که در یکی از چند در چهار جنوب غربی شهرستان فلوریدا که شکست چهارشنبه. آتش سوزی گزارش شد در Collier, Lee Hendry و شارلوت شهرستانهای استان است.

این نیز اتفاق می افتد: SWFL بوی مانند آن را در آتش به عنوان چهار شهرستانهای نبرد براش آتش

چند براش آتش در ذغال سنگ شهرستان رشد و گسترش یافت و به حدود 5000 هکتار از پنج شنبه شب با تعدادی از ساکنان در حال حاضر آواره و سازه های آسیب دیده یا از دست رفته.

آتش سوزی آغاز شد و در دروازه طلایی شهرکهای اطراف 2 بعد از ظهر جمعه و از هم جدا را به حدود شش برس مختلف آتش سوزی به دلیل گسترش اون سوی خاکستر سوخته و یا شعله های آتش گفت: Kingman Schuldt رئیس بیشتری ناپل آتش نجات منطقه است.

کلانتر را متوجه هشدار داد وزش بادها کمک قابل توجهی به آتش جنبش و خواسته ساکنان به دنبال جهت های محلی در صحنه مقامات و آماده برای تخلیه اگر شرایط حکم.

تخلیه پناهگاه با خدمات محدود شد تا در حداکثر هاس جامعه پارک 3390 دروازه طلایی بلوار غرب و دروازه طلایی مرکز جامعه در 4701 گلدن گیت پارک وی.

یک بخش از جاده دولت 29 در Hendry شهرستان است که بسته به علت یک برس آتش دوباره باز اواخر چهارشنبه FHP گفت.

رانندگی پیشنهادات خود را در آتش و دود مناطق

  • رانندگی با چراغ در پایین پرتو. بالا پرتوهای تنها منعکس کردن مه و اختلال در دید و حتی بیشتر. چراغ های خود را کمک به رانندگان دیگر دیدن وسیله نقلیه خود را, بنابراین مطمئن شوید که آنها همه کار می کنند. نگه داشتن شیشه جلو و چراغهای جلو به کاهش تابش خیره کننده و افزایش دید.
  • آهسته و تماشای سرعت خود را قبل از شما وارد یک پچ از مه.
  • سازمان دیده بان به صورت آهسته در حال حرکت و وسایل نقلیه پارک شده. باز شما یک پنجره کوچک و گوش دادن به ترافیک شما نمی توانید ببینید.
  • کاهش حواس او را پرت در وسیله نقلیه خود را. خاموش کردن رادیو و تلفن همراه. توجه کامل خود را مورد نیاز است.
  • استفاده از برف پاک کن و DEFROSTERS آزادانه برای حداکثر دید. گاهی اوقات آن را دشوار است برای تعیین اگر دید ضعیف است که با توجه به مه و یا رطوبت در شیشه جلو اتومبیل.
  • استفاده از لبه سمت راست جاده و یا رنگ نشانه گذاری های جاده به عنوان یک راهنمای.
  • صبور باشید. جلوگیری از عبور و/یا تغییر خطوط.
  • سیگنال تبدیل می شود به خوبی در پیشبرد و ترمز اوایل به عنوان رویکرد شما یک توقف.
  • متوقف نمی شود در یک اتوبان و یا به شدت سفر جاده. شما می تواند تبدیل به اولین لینک در یک واکنش زنجیره برخورد. اگر شما باید متوقف کردن جاده سیگنال (مردم تمایل به دنبال چراغهای عقب در هنگام رانندگی در مه) و سپس با دقت جلو و تا آنجا که ممکن است. پس از کشیدن جاده به نوبه خود خطر فلشرس (چراغ خطر تنها باید هنگامی استفاده شود که شما را به نشان می دهد که شما پارک شده در کنار جاده). حرکت به دور از وسیله نقلیه.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب