من یک ستاره پسر من تنها جان سالم به دلیل دوستی: pamela grow Jammwal

یکavery ستارگان pamela grow Jammwal موافق نیست با این تصور که می توان در بالیوود. او می گوید: او یک ستاره و جان سالم به در صنعت به دلیل دوستی.

“من شنیده ام در این صنعت پس از من آمد در آن شما می توانید دوستان خوبی در این صنعت است. من باور نمی کنم. من یک ستاره است. من فقط جان سالم به در اینجا به دلیل دوستی. مثل یک دوست گفت: “من باور دارم اما من لازم نیست که بودجه’. بنابراین مردم باید واقعا من ایستاده بود به من ایستاده بود و آنها را” pamela grow گفت: سرپرستان.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

این بازیگر در حال آماده سازی خود برای آزادی خود را در آینده در فیلم “Yaara” که در آن ایده دوستی مرکزی برای طرح. او از باز کردن در حالی که بحث خود را رفاقت با شرکت ستاره Amit Sadh کنی Basumatry و ویجی Varma.

“من می توانم بگویم که این بچه ها من دوستان بسیار خوب است. هنگامی که شما با دیدن این فیلم شما می توانید ببینید وجود دارد هیچ چیز جعلی,” او گفت:.

این بازیگر به یاد می آورد یک لحظه با ویجی در حالی که تیراندازی در دهرادون.

Vidyut Jammwal: I'm not a star son, have survived because of friendship
کارگردان Tigmanshu Dhulia, “Yaara” بالیوود بازسازی از فیلم “باند داستان”. پینترست

“من به یاد داشته باشید زمانی که ما نشسته بودند و به او گفتم: tu bahut badha ستاره banega, ladke (شما تبدیل به یک ستاره بزرگ پسر)” و او شروع به خنده. پس از ‘Yaara’ او شات برای ‘خندقها پسر. و بعد من افتخار بود برای من تا به حال نشده است با افتخار مثل این برای کسی که در یک مدت زمان طولانی. این نوع از دوستی من با Vijay, Amit Sadh و کنی Basumatry.”

کارگردان Tigmanshu Dhulia, “Yaara” بالیوود بازسازی از فیلم “باند داستان”. داستان این فیلم در شمال هند است و در مورد ظهور و سقوط یک گروه از چهار عامل همراه هند و نپال از مرز.

همچنین بخوانید: 23.97 درصد مردم از پس اجرای مستند

چقدر متفاوت خواهد این فیلم بود از دیگران او انجام داده تا حالا ؟ “طرفداران را به دیدن pamela grow Jammwal از 20 به 50 — از این جوان لاغر و استخوانی مرد خاکستری با موهای مرد. این جدید است برای شروع با است. از آن خواهد شد سرگرم کننده به تماشای. این فیلم در مورد دوستی و من فکر می کنم ما تا به حال یک داستان بزرگ در دوستی از ‘Zindagi Na Milegi Dobara’. من هیجان زده می شود بخشی از آن به دلیل تمام چهار نفر از ما واقعا خوب دوستان است. شما می توانید ببینید ما رفاقت را در صفحه” pamela grow گفت: در مورد این فیلم که راه اندازی در دوستی روز 30 جولای در Zee5. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de