هوستون موسیقی پایه و زمینه های 600 برنامه های کاربردی برای کمک از Houston موسیقی جوانب مثبت آن در هفته اول

هوستون موسیقی بنیاد رسما راه اندازی شد سه شنبه گذشته. که روز بسیار خوب و ایده ابداع شده توسط علامت گذاری به عن

توسط ABDOOSNEWS در 29 فروردین 1399

هوستون موسیقی بنیاد رسما راه اندازی شد سه شنبه گذشته. که روز بسیار خوب و ایده ابداع شده توسط علامت گذاری به عنوان و راشل Austin یک زن و شوهر ازدواج با ریشه های عمیق در هوستون موسیقی و روابط عمومی صحنه بر خاست به عمل است. در روز های تازه بدوران رسیده بحران صندوق امداد برای هوستون صنعت موسیقی حرفه ای تا به حال سابقه 600 برنامه های کاربردی برای کمک های اضطراری. COVID-19 تاثیر نامطلوب بر Houston موسیقی به معنای جدید غیر انتفاعی تا به حال به کار سریع. در آن تنهاست هفته از وجود این در حال حاضر به دست آورد 30.000 دلار در کمک های مالی و تحویل $17,500 در کمک های اضطراری تا کنون در قالب 35 یک بار 500 دلار کمک های مالی.

علامت Austin شناخته شده منطقه استعداد خریدار و یکی از هوستون تشخیص ترین چهره های موسیقی گفت: Houston موسیقی بحران صندوق امداد بسیار دیر شده است. آخرین فاجعه به قطع موسیقی محلی کسب و کار به حدی بود که طوفان هاروی. امواج از این رویداد همراه با جریان همه گیر تنظیم Austins' برنامه ای در حال حرکت است.

"این جامعه است که فقط می شود بلافاصله نادیده گرفته شده," او گفت:. "کسب و کار تعطیل شد و بلافاصله اولین چیزی که به قطع موسیقی است. شما و من می دانم که این جامعه ما هر دو می دانیم که این مردم و ما هر دو می دانیم که آنها زندگی می کنند را بررسی کنید برای بررسی فرفره به فرفره است. که راه آنها راه اندازی وجود داشته باشد. این زمان در اطراف ما فقط نمی تواند نشستن در اینجا و اجازه دهید هیچ چیز اتفاق می افتد. ما حتی مطمئن شوید که اگر ما می شیم تن از موفقیت به صداقت اما ما می دانستیم که ما نمی تواند نشستن در اینجا و انجام هیچ چیز نیست."

همکاری با موجود 501(ج)3 غیر انتفاعی از هنرمندان برای هنرمندان این بنیاد است که شور و شوق کار برای خالی کردن آن کمک های مالی خزانه در حالی که همچنین در حال کار بر روی راه های جدید برای تولید بودجه بیشتر برای کمک های مالی. این هفته Antone معروف Po' پسران مجددا آن "داغ وانگ" ساندویچ همکاری با هوستون خواننده رپ Bun B که تا به حال موفقیت فروش در طول سال گذشته ساندویچ مرغ جنگ. Antone و Bun B در حال اهدای نیمی از جدید خود را با درآمد حاصل از فروش به Houston موسیقی پایه و اساس است.

راشل Austin صاحب و عمل دیجیتال تبلیغات و روابط عمومی شرکت زادگاه اجتماعی است. او گفت: اعطای برنامه های کاربردی که در حال بررسی توسط هفت عضو کمیته نشان داد برخی از گفتن اطلاعات در مورد هوستون کسب و کار موسیقی.

"هنگامی که ما شروع به Houston موسیقی پایه و اساس ما فکر کردیم که ما از رفتن به جمعیتی خاصی از مشترکین و متقاضیان است. ما فکر آن خواهد بود برای gigging جامعه و آنچه که ما متوجه است که ما تا به حال متقاضیان از سمفونی اپرا معلمان از همه هوستون منطقه مستقل مدارس موسیقی, معلمان که از دست داده اند همه از درآمد خود را از خود را خصوصی. جامعه موسیقی در هوستون است که خیلی بیشتر و گسترده تر از آنچه شما ممکن است فکر می کنم."

Tianna Hall

تیانا سالن

عکس Kristian Rangel Vallari حسن تیانا سالن

تیانا سالن تمام وقت نوازنده و رهبر گروه. برای 16 سال در حال حاضر, او ساخته شده او را انجام کنسرتهایی شب پس از شب. او در میان موج اول از Houston موسیقی بنیاد دریافت کنندگان کمک مالی.

"در طول هاروی من قادر به دریافت یک کمی از کمک های از طریق Grammys, از طریق MusiCares بنیاد اما این فقط یک بخش کوچکی از کمک های با اجاره. خوشبختانه که تنها مقدار بسیار کوتاه از زمان است که ما بنابراین من قادر به بازیابی بسیار سریع" سالن به یاد می آورد. "اما با این کار البته ما در یک وضعیت بسیار متفاوت و آن چنان گسترده است که هر نوع کمک از این سازمان ها بسیار گسترش در سراسر جهان است. آنها در حال تلاش و قادر به کمک به بسیاری از ما است."

آلیشیا جیانی تکرار آن افکار. جیانی نقل مکان کرد و به هوستون در سال 2006 به آواز خواندن در هوستون بزرگ اپرا به عنوان بخشی از آن هنرمندان جوان برنامه. او آواز می خواند opera, جاز, کند و احزاب خصوصی می آموزد صدای HGO و غرب دانشگاه متودیست دانشکده هنرهای زیبا است و خود آتلیه های خصوصی. حتی یک هنرمند و مربی موسیقی با تمام کسانی که آهن در آتش است احساس تنگنا در طول این مدت از کار افتادگی.

"من در واقع تا به حال شده است با استفاده از برای هر چیزی و همه چیز را من می توانم هنگامی که اساسا همه چیز تعطیل در اینجا" جیانی گفت. "من تو را دیدم یک فرصت برای درخواست چیزی است که محلی بود و من کاملا اعتماد خوانده شده را علامت. من او را شناخته ام و او نیز به من کمک کرد در طول هاروی. او نوع هماهنگی نوازندگان گرفتن کمک های مالی از MusiCares."

هر دو سالن و جیانی گفت: روند درخواست کارآمد بود و آنها شنیده بازگشت بی درنگ. علامت Austin گفت: کسی که مورد سوال چقدر کمک به تسکین مردمی ممکن است از یک واحد 500 دلار کمک مالی. هال گفت: در مورد آن ارائه شده بسیار کمی از امداد.

"من به آن نگاه خواهم, خوب, $500. که چهار کنسرتهایی من کار کرده اند در این هفته گفت:" سالن است که تنها از کودکان نیازهای ویژه. "من نمی بینیم آن را به عنوان" من که نمی خواهید برای قرار دادن دندانه در هر یک از هزینه است.' آنها در حال پرداخت پول برای من قبض برق, ماشین من توجه داشته باشید و بیمه من برای این ماه است. که شگفت انگیز است. که یکی کمتر استرس از بشقاب من است که من لازم نیست که به نگرانی در مورد."

Alicia Gianni

آلیشیا جیانی

عکس لارنس Brownlee, حسن نیت ارائه میدهد از Alicia جیانی

"برای من خواهد بود رفتن به سمت من ماه آینده اجاره, فقط مطمئن شوید که من می تواند ارائه سرپناه برای خودم و کودک من" گفت: جیانی است که تنها از 20 ماه ، "این فقط یک کمی از استرس گرفته شده از شانه های من و من فکر می کنم چه مارک و راشل در حال انجام است که بسیار نوآورانه و همچنین بسیار ضروری است, من احساس نمی مانند وجود افراد دیگر در هوستون انجام است که برای نوازندگان."

در حالی که کمک های مالی ممکن است کمک به هوستون معماران و طراحان هستند که همیشه در کمک به خود را دارند. سالن آزاد جدید آلبوم زنده در مارس 18, موجود در داتکام و در آیتونز و راه اندازی کرده است Quarantinigrams سفارشی آواز تلگرام خدمات به "گسترش شادی به جای ویروس است." جیانی متمرکز شده آنلاین آوازی راهنما و گفت: او را برای آموزش دانش آموزان "سنین 14 تا 74" گاهی اوقات در راحتی از سهامی خاص. او گفت که او قادر به رسیدن به دانشجویان جدید در خارج از منطقه هوستون یک پوشش نقره ای از انواع به او روبترقی امرار معاش.

این Austins بیش از حد به دنبال نتایج مثبت برای این ناراحت کننده بار. آنها به شمارش در بسیاری از کمک به جایی که آنها هستند با این تلاش های جدید و نیست بیش از حد افتخار به درخواست برای اطلاعات بیشتر به رشد غیر انتفاعی.

"ما نیاز به توقف و بازنگری در حال حاضر که نیاز است بسیار بیشتر از ما پیش بینی شده است. ما سعی می کنید به کشف کردن که چگونه به گسترش آن را کمی بهتر است ولی هنوز تاثیر, اما بدیهی است که در حال حاضر هدف اصلی جذب سرمایه است. ما می دانیم که ما باید بیشتر متقاضیان و نیاز به بیشتر از ما پول" علامت Austin گفت و اشاره کرد سنت آرنولد دم شرکت به عنوان یک شریک و که پایه و اساس بوده و در تماس با تگزاس موسیقی دفتر بالقوه اتصال منابع خود را به طرح.

"مگر ما برخی از فرشته دهنده است که در مراحل و فقط قطره یک تن از پول ما این است میخوام یک عمل خرد کردن یا اسیاب. و ما میخوایم خرد کردن آن را از همکاری با شرکای اجتماعی که در بعضی از فرم یا مد را رزرو و یا پشتیبانی از موسیقی محلی مانند سنت Arnolds از جهان است که همیشه در تلاش برای تمرکز بر روی موسیقی محلی خود را برای رویدادهای مردمی مانند آن است که ما باید روابط خود را با. ما در حال طراحی کوچک تلاش برای نگاه چگونه ما به اندازه کافی پول به صندوق چهار نوازندگان? پنج بیشتر است؟," او اضافه شده است.

"هنگامی که ما در گذشته اين طرح را به یک نفس عمیق بکشید زمانی که آن را انجام می, برنامه ریزی برای 12 ماه آینده و شروع به تلاش برای قرار دادن چیزی در جای خود برای تبدیل شدن به یک منبع برای نوازندگان محلی" او ادامه داد. "ما لزوما باید کامل نقشه راه برای آن نشده است, اما ما می دانیم که این از دست رفته است."

Bun B and Antone's are donating proceeds from their popular chicken sandwich to Houston Music Foundation

Bun B و Antone در حال اهدای درآمد حاصل از محبوب ساندویچ مرغ به Houston موسیقی بنیاد

عکس های امیلی Jaschke حسن نیت ارائه میدهد از زادگاه اجتماعی

"ما به محض پایان توزیع این بودجه و نوازندگان برای مراقبت در طول COVID گام بعدی ما این است که به درخواست خود ما 501(c)3," راشل گفت: Austin. "در حال حاضر ما تحت هنرمندان برای هنرمندان است که یک شریک خوب برای ما و آنها شده ایم به طوری پاسخگو و مراقبت کار در 10 ساعت در شب در یکشنبه مطمئن شوید این افراد کمک های مالی در حال گرفتن تامین می شود. آنها بوده ام ، اما در نهایت ما می خواهم به انجام بیشتر."

"اگر کسی با هر بینش و یا جهت یا زاویه جدید را برای جمع آوری اعانه به آنها بگویید برای تماس با من" او ادامه داد. "من در دسترس است. این خیلی برای من مهم است و این بسیار مهم است به علامت و ما در حال ساخت آن را یک اولویت در حال حاضر."

این مهم است که او گفت: چون "موسیقی و هنر هستند چه چیزی به ما کمک میکند تا از این طریق دریافت کنید. موسیقی ما کمک می کند تا همه احساس متصل زمانی که ما کاملا قطع شده است."

جیانی موافقت کرد. او گفت که او و همکار هنرمندان در حال ساخت بهترین از این مخمصه و شایسته حمایت است.

"من یک هنرمند هستم که با من تماس هستم و نه میخوام با احساس اما ما باید پشتیبان هم ما باید حفاظت بیش از حد ما باید پشتیبانی می کند. آنچه که همه انجام می دهند در حال حاضر در خانه ؟ آنها در حال تماشای Netflix آنها در حال گوش دادن به موسیقی است. هر کسی که در هنر اساسا ارائه سرگرمی برای هر کسی که بی حوصله در خانه" جیانی گفت.

"ما در حال تلاش برای ایجاد این صدا مانند COVID تنها تحت تاثیر نوازندگان اما روشن است که با وجود تلاش های امدادی در محل این جامعه" علامت Austin گفت. "ما فقط در تلاش برای پر کردن جای خالی که در حال حاضر. و ما امیدواریم که موفقیت این آمار آمده است که از ما ارزیابی و برنامه های ما دریافت کمک خواهد کرد که نشان می دهد چگونه جامعه ما در هوستون و به همین دلیل ما نیاز به منابع بیشتر در محل برای آن است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن