فشار خون بالا منفی بر باروری مردان

فشار خون بالا یا فشار خون بالا تبدیل شده است یک مشکل مشترک به دلیل شیوه زندگی ما منجر شود. از ما عادات غذایی به الگوهای خواب به سطح استرس همه این همکاران اصلی. از طریق انواع مختلفی از تحقیقات مشخص شده است که فشار خون بالا شناخته شده است را تحت تاثیر قرار حدود 700 میلیون مرد در سن باروری ، به عنوان سن پدری افزایش می یابد در جهان توسعه یافته مسائل از بیماری های مزمن ممکن است بر پدران آینده نگر. با توجه به شيوع فشار خون بالا محققان شروع به بررسی رابطه بین فشار خون بالا و باروری-مسائل مربوط به مردان نیز هست.

ادبیات جاری نشان می دهد ارتباط بین فشار خون بالا و کیفیت مایع منی. ما می دانیم که فشار خون بالا بر قلب و مغز و کلیه و چشم. همچنین یک بخش جدایی ناپذیر از سندرم متابولیک است که همچنین شامل چاقی و دیابت و ديس ليپيدمی می گوید دکتر Praveen جوشی, UroAndrologist, Cloudnine گروه از بیمارستان بنگلور. اما آنچه که ما را نادیده گرفته و تا کنون ارتباط بین فشار خون بالا و باروری مردان مشکلات. فقیر پارامترهای منی در مردان تبدیل شده است و مساحت بهره جهانی به عنوان آنها در حال حاضر بالاتر مرگ و میر در مقایسه با نرمال آنالیز گروه می گوید: متخصص.

دکتر Joshi توضیح می دهد که چگونه فشار خون بالا می تواند بر باروری مردان یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم:

اثر مستقیم: فشار خون بالا یافت شده است به علت تغییرات ساختاری در بيضه است که منجر به عملکرد ناکارآمد. مردان مبتلا به پرفشاری خون بودند یافت می شود بیشتر احتمال دارد به یک یا چند مایع منی ناهنجاری در مقایسه با normotensive مردان است. آن یافت شده است که مردان مبتلا به پرفشاری خون کاهش حجم مایع منی کمتر غلظت اسپرم (تعداد اسپرم) و کل اسپرمهای متحرک (ظرفیت اسپرم می تواند به جلو). برخی از مطالعات نشان داده اند که فشار خون بالا در ارتباط است با تغییرات در کیفیت اسپرم, که توسط غیر طبیعی اسپرم و مورفولوژی (عادی-ظاهر شدن اسپرم) و افزایش اسپرم و قطعه قطعه شدن DNA (تکه تکه DNA یا فقیر ژنتیکی محتوای اسپرم). این نه تنها بدتر شانس لقاح اما همچنین باعث افزایش خطر سقط جنین با 15% -20%. در واقع یک مطالعه ارزیابی ارتباط بین HTN و غدد درون ریز اختلالات نشان داد کاهش تستوسترون سرم. تستوسترون است یافت می شود 10% پایین تر در مقایسه با normotensive مردان است. و تستوسترون لازم برای تولید اسپرم و روند بلوغ از اسپرم.

تاثیر غیر مستقیم از فشار خون بالا
دیگر عوامل خطر شناخته شده اند که مربوط به فشار خون بالا و باروری مرتبط با مسائل در مردان به شرح زیر است. آن است که معمولا همراه با سایر بیماریهای متابولیک مانند دیابت قندی ديس ليپيدمی چاقی و مقاومت به انسولین. فشار خون بالا می تواند باعث اختلال در نعوظ که ممکن است آن را دشوار برای زن و شوهر سعی کنید برای مفهوم. در واقع اختلال در نعوظ می توان به عنوان یک هشدار دهنده برای بیماری های قلبی و عروقی و پیش بینی می شود به قبل از یک عمده حمله قلبی توسط 5-7 سال.

Male fertility
انگار یک ارتباط عمیق بین فشار خون بالا و باروری مردان مشکلات. Pixabay

گاهی اوقات این داروها برای HTN را می توان با مایع منی گرفته است. از همه گروه ها از داروهای ضد فشارخون بتا بلاکرها یافت شده کمترین اختلال در پارامترهای مایع منی. استفاده از مسدود کننده های بتا همراه بود با کاهش حجم مایع منی اسپرم و غلظت و تحرک مجموع تعداد اسپرم و تعداد اسپرم های متحرک دفعات مشاهده شده است.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در توییتر

بنابراین بسیار مهم است بدانید که سلامت خود را. آن را نمی توان تاکید بیشتر مشورت دکتر خود را به طور منظم به منظور شناسایی و کنترل فشار خون بالا. یکی باید از انجام ورزش منظم به پیشگیری از سندرم متابولیک و جلوگیری از چاقی و دیابت. به بهداشت باروری یک مرد در حال تبدیل شدن به یک پنجره به سلامت کلی. آگاهی در مورد این مسائل نه تنها به ما اجازه می دهد برای جلوگیری از مسائل مربوط به ناباروری اما همچنین اجازه می دهد تا ما برای جلوگیری از عوارض قلبی عروقی.

همچنین بخوانید: آیورودا نوشیدنی به درایو تابستان بلوز

بالاتر از همه:
بررسی چگونگی کار شما این است که بر سلامتی شما. اگر کار شما بسیار خواستار کاهش میزان بلند کردن اجسام سنگین شما می تواند مفید باشد. مبارزه با فشار خون بالا با رژیم غذایی سالم و مناسب و فعالیت فیزیکی است. حفظ وزن سالم است. تمرین تکنیک های مدیریت استرس. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im