هرتز پاک یک مانع چهره جدید در میان coronavirus همه گیر

لورا اشپزخانه فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:53 PM EDT مه 7 سال 2020هرتز پاک است یک مانع.وام دهندگان با ت

توسط ABDOOSNEWS در 18 اردیبهشت 1399

هرتز پاک است یک مانع.

وام دهندگان با توجه به مشکل شرکت اجاره ماشین زمان بیشتری را در آن از دست رفته پرداخت اجاره برای جلوگیری از به طور پیش فرض است که می تواند باعث فروش خیلی از ناوگان خود را.

در استروئ-شرکت بر اساس گزارش خبر خوب در یک نظارتی تشکیل پرونده روز سه شنبه.

این شرکت هنوز هم چهره بسیاری از موانع — از نظر مالی و از نظر قانونی — با توجه به اثرات شدید از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یکی از جدیدترین موانع?

طرح دعوی در دادگاه فدرال بیش اخیر خود را اخراج.

Arlean سبز از کارکنان سابق از تمپا شکایت کرد هرتز Corp. در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در فورت مایرز بیش از آن عدم ارائه اطلاع از آن اخراج گسترده چند هفته پیش. او به دنبال کلاس-وضعیت عمل شامل هزاران گذاشته و کارگران تحت تاثیر جارو کاهش شغل.

در یک نظارتی تشکیل پرونده مارس 20 هرتز اعلام کرد کاهش نیروی کار در همه بخش های مؤثر در حدود 10 ، 000 کارمند در سراسر ایالات متحده با توجه به کوروناویروس.

اخراج اثر در زمان مارس 21 برای اتحادیه کارکنان. سبز و دیگر غیر-اتحادیه کارکنان اجازه رفتن مارس 14.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: هرتز کاهش 10,000 کارکنان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: هرتز عرصه می شود پارکینگ برای اجاره غول بیکار اتومبیل

سبز که مشغول به کار برای هرتز در تمپا فرودگاه بین المللی متهم این شرکت از نقض فدرال کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی عمل می کنند که به طور کلی نیاز به یک 60 روز' اخطار به کارکنان — دولت از اخراج های دسته جمعی.

در طرح دعوی در دادگاه, سبز, ادعای هرتز را ارائه نمی دهد "را به عنوان مقدار اخطار کتبی به عنوان عملی" و نمی ارائه دلیل برای "کاهش اطلاع رسانی به صفر روز" زمانی که این شرکت دانست و آن را درد و رنج — پس از در حال حاضر furloughing بسیاری از کارکنان خود را در اواسط ماه مارس در سراسر کشور.

یک هرتز سخنگوی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در مورد کت و شلوار واصل مارس 30.

قوانین برای متوجه شده اند گل آلود این بیماری همه گیر.

پیج dani w را فشار دهید, وزیر دولت, گروه اقتصادی, فرصت یک ایمیل به در گفت: "اگر یک کسب و کار بسته است با توجه به یک فاجعه طبیعی و یا کسب و کار پیش بینی نشده شرایط 60 روز متوجه نیاز بخشیده است. متوجه باید بود ارائه شده به عنوان به زودی به عنوان عملی در این شرایط است."

اگر پیدا کردم در نقض هشدار می دهند عمل می کنند هرتز می تواند مجبور به ارائه پرداخت و مزایای گذاشته شدن کارگران برای هر روز از نقض — تا 60 روز است.

در ضمن هرتز همچنان به مبارزه خود را برای زنده ماندن است.

به طور پیش فرض به تاخیر افتاد

در یک نظارتی تشکیل پرونده پنج شنبه, Hertz Global — پدر و مادر از هرتز Corp. — گزارش شده است که آن را امضا کرده بود و تحمل و چشم پوشی از توافق با یک گروه از وام دهندگان خواهد شد که تاخیر یک پیش فرض بر روی بدهی سنگین را به آن گره خورده اجاره ناوگان.

هرتز گفت: وام دهندگان داده اند آن زمان بیشتر به "توسعه تامین مالی از استراتژی و ساختار است که بهتر منعکس کننده تاثیر اقتصادی این COVID-19 جهانی همه گیر."

مهلت هرتز به توسعه استراتژی های جدید و ساختار مارس 22 — و این شرکت اظهار داشت: "می تواند وجود داشته باشد هیچ اطمینان" از گرفتن هر گونه کمک بیشتری از آن وام دهندگان پس از آن تاریخ است.

وقتی هرتز از دست رفته پرداخت اجاره دلیل در مارس 27, که مورد نیاز توسط یک عامل اجاره آن را هم زده تا ترس از ورشکستگی است.

بیشتر: هرتز چهره بیشتر مشکلات مالی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

هرتز اجاره وسایل نقلیه مورد استفاده در آن روز به بعد ماشین اجاره عملیات در ایالات متحده از آن به ویژه هدف وسیله نقلیه سرمایه گذاری شرکت های فرعی.

این شرکت تا به حال تا زمانی که ممکن است 4 را به پرداخت های از دست رفته تا زمانی که وام دهندگان به توافق برای ادامه مذاکرات است.

هرتز نگاه به تنظیم آن پرداخت های ماهانه در وسایل نقلیه به عنوان یکی دیگر از راه برای صرفه جویی در پول و کاهش هزینه ها در کوتاه مدت ،

در اخیر ایمیل هرتز سخنگوی لورن درخشش گفت: "به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و عدم اطمینان در مورد زمان و قدرت بازیابی هرتز در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی برای حفظ نقدینگی برای حمایت از عملیات در حال انجام."

این مراحل او گفت: که شامل کاهش هزینه های تعویق انداختن هزینه های سرمایه ای و تنظیم ناوگان سطوح و نیروی انسانی بر اساس افت قابل توجه در تقاضای سفر.

وال استریت ژورنال گزارش کرده است که هرتز — با $17 میلیارد بدهی در کتاب خود — استخدام های متعدد مشاوران مالی برای کمک به ساده کردن عملیات خود را و آماده شدن برای یک پتانسیل فصل 11 ورشکستگی تشکیل پرونده با استناد به منابع بی نام.

چنین پرونده اجازه می دهد این شرکت به بازسازی بدهی های خود را و برای ادامه فعالیت با برخی از اتاق تنفس و امداد تا زمانی که این وضعیت با coronavirus را بهبود می بخشد.

در مصاحبه اخیر خود با ایسنا کاترین Marinello هرتز مدیر عامل شرکت گفت: این شرکت در حال انجام است همه چیز را می تواند به صرفه جویی در پول و جلوگیری از تشکیل پرونده برای ورشکستگی در صنعت سفر سقوط.

"ما به دنبال حمایت از ما وام دهندگان و بانک ها," او گفت:. "ما همچنین به دنبال حمایت از دولت است. بله, ما می توانیم جلوگیری از ورشکستگی است."

حقوق ترمیم

در حالی که این شرکت همچنان به دنبال راه های جدید برای مقابله با بحرانی مالی وضعیت در روز سه شنبه نظارتی پر کردن آن نشان داد که قصد دارد برای بازگرداندن حقوق پایه برای رهبران ارشد که به طور داوطلبانه در زمان کاهش پرداخت "به عنوان یک محافظ اندازه گیری" برای کاهش هزینه ها در اواخر ماه مارس است.

Marinello که داد تا 100 درصد از پایه حقوق و دستمزد داوطلبانه موافقت کرده است به نگاهی به 10% کاهش پرداخت رفتن به جلو.

با توجه به نظارتی براده Marinello به دست آورده بیش از 8 میلیون دلار در مجموع خسارت در سال 2018 است. که شامل یک پایه حقوق و دستمزد $1.45 میلیون دلار است که در همان باقی می ماند در زیر جدید قرارداد او امضا شده در ماه نوامبر است.

در پر کردن آن هرتز گفت که بازگرداندن بسیاری از رهبری دستمزد است به رسمیت شناختن "قدر تلاش است که در حال حاضر انجام شده و ادامه خواهد داشت لازم است از بحرانی کارکنان به کار با کاهش منابع است."

مانند رقبای خود این شرکت شده است وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر است که پیشتر گردشگری و سفر در سراسر کشور و جهان است. هرتز کسب و کار کاهش یافته است خاموش در حدود 80 درصد است.

Coronavirus آمار فقط به عنوان آن را به نظر می رسد هرتز تبدیل شده بود گوشه آن بلند پروازانه برنامه چرخش توقف شرکت در آهنگ های خود را.

این هرتز Corp. عمل هرتز دلار و صرفه جو مارک.

در پایان از 2019 شرکت کرده بود در مورد 38,000 کارمند در سراسر جهان با حدود 1100 از آنها مستقر در جنوب غربی فلوریدا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب