فلوریدا در مرکز تهمت قایق رژه لذت بردن از روز خود را در آفتاب ... و در آب

سام Howard showard@pbpost.comمنتشر شده 5:15 PM EDT مه 6 2020مشتری — در قایق خود را یکشنبه, کارلوس Gavidia غرق

توسط ABDOOSNEWS در 18 اردیبهشت 1399

مشتری — در قایق خود را یکشنبه, کارلوس Gavidia غرق شد با احساسات.

او بود احاطه شده توسط صدها نفر از کشتی در یک رویداد عظیم است که او تا به حال سازمان یافته در رسانه های اجتماعی اما Gavidia افکار نبودند محور خود است. آنها در حدود 850 مایل دور: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"این یک مقدار زیادی از غرور و شادی را برای رئیس جمهور" 53 ساله مشتری مرد گفت.

Gavidia که به آمریکا از پرو به عنوان یک پسر قبل از به دست آوردن تابعیت در 1990s را دوست دارد رئیس جمهور. روشن است از این رویداد او رهبری از مصاحبه او پس داده در فاکس نیوز و از قایق خود را: 42-پا شکست ناپذیر کشتی پیچیده شده در ایالات متحده در لباس شاهانه یا فاخر و مناسب به نام مغلوب ساختن پیشی جستن.

این قایق که الهام گرفته از تجمع — به اصطلاح تهمت رژه قایق یا "Trumptilla" بین مشتری و Mar-a-لاگو که جذب صدها نفر از کشتی های یکشنبه و دست آورد رسانه ملی توجه است.

در مصاحبه با پالم بیچ پست در روز دوشنبه Gavidia گفت: ایده برای رژه آغاز شد زمانی که او به تازگی در زمان کشتی برای چرخش. زمانی که او گفت: همسایگان خود را در Admiral به یارو متوجه یک مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم و ابراز نارضایتی خود را.

بیشتر: سواحل بازگشایی در شهرستان مارتین; اجتماعی فاصله اجرا

نشان دادن سیاسی پرچم که مد نقض POA قوانین گفت: Gavidia که خریداری شده خود را در خانه وجود دارد در سال 2012. دریاسالار به یارو POA مدیر کل پیتر مور نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ،

Gavidia موظف به همسایگان خود درخواست اما شدت خود را نمایش پشتیبانی در راه های مختلف. در روز او نام خود را کشتی پس از رئیس جمهور و مرتب آن را به صورت پیچیده شده در مغلوب ساختن پیشی جستن-طراحی الهام گرفته است که او برآورد هزینه نزدیک به 7000 دلار.

بسته بندی خوب نگاه و Gavidia فکر کردم: "اجازه دهید یک قایق رژه."

"من در زمان (پرچم) اما من می خواستم برای نشان دادن حمایت برای رئیس جمهور," او گفت:. "از آنجا که من واقعا سپاسگزار بود. من فکر کردم من که قرار بود به مرگ."

Gavidia با اشاره به جلسه اخیر او گفت که او تا به حال با کروناویروس که او مظنون او را برداشت در حالی که در یک سفر اسکی با خانواده اش در اسپن کلرادو.

بستری در یک نقطه Gavidia گفت: او گفت: او بعد از خود تجویز هیدروکسی کلروکین او در دنبال گرجستان است.

این دارو مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید — شده است به طور همزمان تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان بالقوه گزینه و تقبیح پزشکی رهبران.

FDA صادر هدایت در اواخر ماه گذشته گفتن آمریکایی ها به استفاده از مواد مخدر در خارج از محیط بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی.

هر چند این دارو در حال مطالعه در آزمایش های بالینی و استفاده در موارد خاص و تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز آژانس گفت: آن ثابت نشده است به امن و یا موثر در مبارزه با COVID-19.

بیشتر: Coronavirus: بیماران در فلوریدا به حال علائم در اوایل ژانویه 2 ماه قبل از اول اعلام

"FDA آگاه است گزارش ها از جدی مشکلات ریتم قلب در بيماران مبتلا به COVID-19 تحت درمان با هیدروکسی کلروکین یا کلروکين اغلب در ترکیب با آزیترومایسین و دیگر QT طولانی داروهای" آژانس گفت.

اما Gavidia بازنشسته پس از یک حرفه ای پوشا از روز به عنوان یک فروشنده خیابانی در واشنگتن دی سی برای شروع یک پردازش کارت اعتباری کسب و کار به نام اتصال مستقیم سوگند مسائل.

"من به شما گفتن" Gavidia گفت. "این من را نجات داد ،

در نور گیر Gavidia گفت: او خواست رژه شرکت کنندگان در روز شنبه به دنبال این شهرستان فعلی قایقرانی مقررات که شامل ممنوعیت در کاروان های دریایی.

مشتری پلیس سخنگوی وزارت کریستین Rightler گفت: نبود هر گونه مسائل با رژه یکشنبه هر چند ماموران مجبور به کم کردن سرعت منجر قایق در یک نقطه به دلیل پی آنها ایجاد شده است.

در این رژه که Gavidia ادعای کشیده برای 8 مایل در یک نقطه فقط یک زن و شوهر هفته از برنامه ریزی است.

Gavidia گفت که او صرفا راه اندازی یک Facebook صفحه رویداد و آن را در زمان خاموش از وجود دارد. تلاش کردم یک افزایش زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن, پسر اریک مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشتن یک پست در مورد Gavidia قایق در Instagram, Gavidia گفت.

آن را مقدمه ای از توجه به آمده است. در این روز پس از قایق رژه Gavidia تبدیل شده عزیزم در محافل رسانه های محافظه کار.

رادیو فردا میزبان Sean Hannity او در مصاحبه. او برجسته بود در فاکس و دوستان ، مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به جمع آوری در یک فاکس نیوز ظاهر یکشنبه. مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh, یک نخل در ساحل, ساکن است پس از ذکر آن را به عنوان به خوبی.

"این یک گردباد ولی خوب" Gavidia گفت. "این همه در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن."

پست تحریریه کیمبرلی میلر کمک به این گزارش.

showard@pbpost.com

@SamuelHHowardtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن