قهرمانان در مقابل Coronavirus: رتبه بندی Avengers و لیگ عدالت در برابر COVID-19

آنها به انجام نبرد با بیگانگان و نیمه خدایان. آنها مواجه خاموش در برابر یکدیگر و اغلب خود را. آن را به سختی در خارج وجود دارد برای یک ابرقهرمان. اما آنهایی که خود دیدار خواهد کرد برای مطابقت هنگام مواجهه با یک قاتل مانند coronavirus? این ما را به فکر کردن.

به خاطر فضا و زمان ما را با فیلم اصلی اعضای Avengers و لیگ عدالت از مربوطه مارول و DC میکنند. ما در اینجا می تواند بنشیند تمام طول روز و شکستن هر X-Man و هر نگهبان از کهکشان اما این به نظر می رسید مانند یک بیشتر روش معقول و منطقی. شما نمی خواهید به می دانم که اگر ما فکر می کنم بروس وین نیش گرد و غبار ؟

ایمنی بدن

Thor, هالک, کاپیتان مارول, Superman, Wonder Woman, چشم انداز, سایبورگ, Aquaman

ثور و در تعجبم که زن در حال demigods. کاپیتان مارول است که حاوی بیگانه انرژی و سوپر من یک بیگانه. چشم انداز و سایبورگ در حال بیشتر دستگاه نسبت به انسان است. Aquaman است از گوشی آتلانتیس و او اساسا یک ماهی. و به عنوان برای هالک, خوب, او حتی نمی تواند خود را بکشد.

هیچ یک از آنها در حال گرفتن یک ویروس است.

احتمالا سیستم ایمنی بدن و یا لعنت نزدیکی

مرد عنکبوتی, Captain America, Black Panther, فلش

مرد عنکبوتی و فلش را فوق العاده بهبود توانایی های خود به عنوان کاپیتان امریکا با تشکر از کسانی که دیوانه استروئیدها او پشت در ’40s. پلنگ سیاه شفا ابزار mentality mag که به نظر می رسد بی نظیر و بسیار معجزه آسا. در حالی که ممکن است یک ویروس سرکش می تواند آنها را آلوده و باعث برخی از مسائل جدی ما رای این بسیار بعید است.

زنده ماندن آنها بدون در نظر گرفتن.

واقعا نمی شوید اما احتمالا امن

Scarlet Witch دکتر عجیب و غریب

راستش ما نمی دانیم که اگر واندا می شوند. او انسان است. خداوند می داند که او را mopey و عاطفی. کسانی که خود انواع بیماری ها. اما او که ذهن خم افسون مسائل و که است که می گویند فقط به آنچه او می تواند انجام دهد ؟ برای همه ما می دانیم که او می تواند ارسال آن نور قرمز در داخل بدن خود و پاره کردن ویروس توسط کسانی که تند و زننده به دنبال فنجان مکش. ایضا دکتر عجیب و غریب است. او یک دکتر و او می تواند انجام دهد واقعی سحر و جادو شما بچه ها سحر و جادو!

پول ما در جنوب و Dr. S.

آسیب پذیر, اما آنها حفاظت

آهن مرد جنگ, ماشین بتمن, مرد مورچه زنبور

مرد آهن و ماشین جنگی می تواند زندگی می کنند در حالی که در خود مهر و موم شده فلز تابوت برای مدتی. آنها اساسا پرواز در اطراف در الاغ بد hazmat مناسب. مورچه و زنبور هنک پیم یکی از درخشان ترین ذهن در جهان و توانایی کوچک به اندازه یک ویروس و zap آن اگر نیاز باشد حتی اگر رفتن زیر اتمی خطرناک است. بتمن یک tossup. که مرد همیشه ضرب و شتم به جهنم بنابراین سیستم ایمنی بدن خود را نمی تواند در نوک شکل بالا. او تا به بسیاری از ابزارهای ما فرض کنیم که یکی از آنها شامل ویروسی آنتی بادی است. و اجازه دهید صادقانه بروس واقعی قدرت فوق العاده است که غنی است که می تواند به شما خرید تقریبا هر چیزی از جمله معجزه های بهداشتی.

این خدمه می تواند بیمار, اما آنها احتمالا نمی خواهد.

آنها Gonna Die

Black Widow, Hawkeye, شاهین

شاهین (یا باید ما می گویند کاپیتان؟) فقط یک شخص با برخی از فلز سرد بال. ما حتی مطمئن نیستید که چگونه او تبدیل به یک انتقام جو. Hawkeye است که اساسا یک کشاورز با هدف مرده. این می آید در دستی هنگامی که شما نیاز به ضربه سنجاب با BB از 200 فوت زیرا او را نگه می دارد حفر در باغ خود را و شما می خواهم به جای ترساندن و سپس آسیب کمی fella. اما وقتی که می آید به گرفتن بیمار که بی ارزش است. ما عاشق زن بیوه او یکی لگد زدن الاغ, قاتل, اما تمام مهارت های نینجا خود چیزی در تاج.

ببخشید Clint سام و ناتاشا شما نمی خواهید به آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im