در اینجا چگونه شما می توانید مقابله با چاقی و سالم ماندن در طول مستند

فشار خون بالا یک بیماری جدی co-مير به خصوص در COVID بار. Pixabay فشار خون بالا یک بیماری مزمن و شیوه زندگی و

توسط ABDOOSNEWS در 29 اردیبهشت 1399
Hypertension
فشار خون بالا یک بیماری جدی co-مير به خصوص در COVID بار. Pixabay

فشار خون بالا یک بیماری مزمن و شیوه زندگی و بیماری در پی COVID-19 وضعیت آن پدید آمده است به عنوان جدی همبودی به خصوص در میان افراد مسن می گویند کارشناسان بهداشت و درمان. شیوه زندگی, اخبار همیشه برجسته فشار خون بالا به عنوان جدی co-عوارض.

فشار خون بالا یک بیماری است که زمانی که یک فرد به فشار خون به طور مداوم بیش از 140/90 میلیمتر جیوه. اغلب به عنوان یک 'قاتل خاموش' چرا که آشکار هر گونه علائم خاص و در نتیجه غیر قابل تشخیص می رود بسیاری از مردم از فشار خون است که علت بسیاری از بیماری های غیر واگیر مانند حملات قلبی و نارسایی کلیه و سکته مغزی و آسیب به چشم است.

به گفته دکتر P Venkata Krishnan, طب داخلی, Paras بیمارستان Gurugram آن شیوع گسترده است با مطالعات مختلف انعقاد هر نقطه بین 33-50 درصد از جمعیت مبتلا به فشار خون بالا.

"هر سوم, هندی, بزرگسالان به این بیماری است. آن شيوع باعث می شود همه این افراد آسیب پذیر به کروناویروس که ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار بیشتر به شدت از کسانی که فشار خون بالا و افزایش احتمال مرگ است. بنابراین هدف ما باید به هر دو بررسی تعداد افرادی که به فشار خون بالا و کمک به فشار خون بالا برای مدیریت وضعیت آنها بهتر است. این بیماری همچنین باعث افزایش خطر حمله قلبی و سکته مغزی و نارسایی کلیه و کوری به طور قابل توجهی" ایالات دکتر کریشنان.

Hypertension
مطالعات نتیجه گیری کرد که 33-50 درصد از جمعیت مبتلا به فشار خون بالا. Pixabay

"همه این باعث می شود غربالگری باید هر کسی که بیش از سن 35 سال باید خود را برای بررسی فشار خون بالا. علاوه بر این حق را از دوران کودکی مردم باید تشویق به زندگی یک شیوه زندگی سالم و فعال با قند کمتر و مصرف چربی و حداقل 30 دقیقه فعالیت روزانه می گوید دکتر Manjeetha Nath Das, طب داخلی, Columbia Asia بیمارستان.

کارشناسان هشدار می دهند که فشار خون بالا می تواند منجر به شدید عوارض و افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سکته مغزی اگر نه مراقبت های گرفته شده در مرحله قبلی است. هنگامی که یک بازدید 40 یکی از نیاز به احتیاط اضافی در مورد یک شیوه زندگی است.

"سن 40 نقطه عطفی است که بدن ما شروع به تغییر داخلی و اگر نه پس از آن می تواند منجر به عوارض جدی در سلامتی. تغییر در شیوه زندگی می تواند کمک به کنترل فشار خون بالا. روزانه تغییر در شیوه زندگی مانند کاهش مصرف سدیم در رژیم غذایی, کاهش وزن, فعالیت بدنی منظم و استفاده محدود از مصرف الکل سود نه تنها سالمندان بلکه بیماران با فشار خون بالا. اگر شما با موفقیت کنترل فشار خون خود را با یک شیوه زندگی سالم, شما ممکن است جلوگیری از وقایع خطرناک از زندگی" دکتر Tarun Sahni, طب داخلی, ایندرپرستها Apollo Hospitals, New Delhi گفت IANSlife.

افراد بالای 40 در افزایش خطر ابتلا به فشار خون بالا اگر آنها زنجیره ای افراد سیگاری اضافه وزن و یا خوردن یک رژیم غذایی کم در تولید و فیبر و/یا بالا در چربی و نمک بیش از حد مشروبات الکلی و زندگی با استرس مزمن و یا نمی توانید مقدار فعالیت فیزیکی است. برخی از علل فشار خون بالا را نمی توان کنترل — از جمله ژن های خود را و نژاد خود را در او می افزاید.

hypertension
فشار خون بالا یک بیماری مزمن و شیوه زندگی بیماری در پی COVID-19 وضعیت. Pixabay

در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن فشار خون در بررسی:

گرفتن فعالیت بدنی منظم

حفظ وزن سالم

محدود کردن مقدار الکل می نوشند

پرهیز از سیگار و تنباکو

پیاده روی سریع

اجتناب از کافئین

کاهش استرس

همچنین بخوانید: کودکان نیاز به کمک اضافی برای ساخت روانی و انعطاف پذیری در همه گیر

ما شیوه زندگی ما را تعیین سطح فشار خون. اما گاهی اوقات تغییر در شیوه زندگی کافی نیست. در علاوه بر این به رژیم غذایی و ورزش یکی باید توصیه به مصرف دارو برای کاهش فشار خون است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب