مهمان نظر: ما باید رالی در حال حاضر برای حمایت از ما قهرمانانه پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی

نظرلایحه McDaniel و ریموند Sandelli ویژه به news-press.comانتشار: 10:57 AM EDT May 13, 2020همه ما می آیند از ا

توسط ABDOOSNEWS در 25 فروردین 1399

نظر

همه ما می آیند از اقشار مختلف از زندگی است. این زمان همه گیر مراقبت می کند. آن را آلوده جوان, پیر و سالم ورزشی و کسانی که با شرایط موجود از قبل. ما به عنوان خدمتگزاران مردم برای لی و ذغال سنگ شهرستان در حال نظارت بر تاثیر از هر چشم انداز. وجود دارد یک نیاز واقعی برای خدمات بشردوستانه و اثر آن بر اقتصاد پایدار باشد اما در میان نیاز فوری ما است ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سیستم های.

در این زمان بی سابقه چیزی تاریخی است که اتفاق می افتد. لی بهداشت و ناپل جامعه سیستم بهداشت و درمان (NCH) در این با هم. آنها متحد هستند. که به طور معمول رقابتی سازمان پیوستن به نیروهای به همکاری — ما نیاز به جشن و پشتیبانی. ما به عنوان جنوب غربی فلوریدا, نیاز به همکاری با یکدیگر برای ارائه هر منبع مورد نیاز ما خط مقدم پزشکی تیم است. ما SWFL قوی تر با هم. نام آن را می گوید اما بیش از یک فانتزی شعار این کمپین این است که واقعی و کمک به SWFL مبارزه COVID-19 کارآمد ترین.

لی بهداشت و NCH می های سیاست, اقدام, برنامه روزانه به روز رسانی رسانه های هماهنگی تلاش های امداد رسانی از جمله درایو-از طریق تست سایت های همکاری با یکدیگر به حد غیر فوری به عمل جراحی و تکمیل مشترک آموزش مداوم پزشکی (CME) آموزش برای اعضای تیم است. این تلاش ها مشغول به کار هستند اما هنوز هم وجود دارد کار را به انجام. مبارزه با این بیماری همه گیر خواهد شد یک ماراتن است نه یک دو سرعت.

لی بهداشت و NCH غیر انتفاعی سیستم بهداشت و درمان. هر دو بیمارستان تکیه بر انسان دوستی به ارائه مراقبت های استثنایی است که جامعه ما سزاوار است. خود را از کمک های مالی سخاوتمندانه کمک به این بیمارستان اکسل و در حال حاضر نیاز بیشتر شده است هرگز. بنابراین چه چیزی دلار اهدا به SWFL قوی تر با هم انجام دهید ؟ دلار خود را با ارائه آخرین فن آوری برای انجام تست سریع تر در سایت خرید مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کمک به خانواده های برقراری ارتباط و اشتراک خسته پزشکان و پرستاران شیفت در سراسر ساعت.

در اینجا برخی از مهم راهنمایی های ارائه شده توسط Lee بهداشت و NCH برای در نظر گرفتن:

  • 100.000 دلار اقدام به خرید یکی از تخصصی ربات مانند Virtua ربات — نوآورانه تمیز کردن دستگاه است که به طور چشمگیری کاهش می دهد گسترش میکروب ها. هر دو لی بهداشت و NCH یک تعداد انگشت شماری از این ماشین اما می خواهم به آن است به طوری که هر سیستم می تواند zap بیشتر میکروب ها سریع تر است. این یک سرمایه گذاری بلند به آینده است. این ربات نه محدود به این بیماری همه گیر. این کمک می کند تا تمیز انکولوژی اتاق برای کودکان و نوجوانان و sanitizes فضاهای برای اکثر بیماران در معرض خطر در طول سال.
  • 400 دلار کمک می کند تا خرید یک iPad — در حال حاضر آن را تنها راه خانواده ها می تواند اتصال و به اشتراک گذاری لحظات ارزشمند با عزیزان خود. ملاقاتها به شدت محدود هستند در طول بیماری همه گیر. خانواده است و نه حتی مجاز به همراه عزیزان خود را به صورت معمول ترین و لازم است جراحی. مردم به تنهایی جدا شده و این اجازه می دهد تا پرستاران و خانواده به ارائه مورد نیاز به راحتی به خود بیمار عزیزان. مجازی آغوش بسیار بهتر از هیچ چیز است.
  • $12 فید یک پزشک یا پرستار در طول بلند خود را تغییر. لی بهداشت و NCH هزینه تا $15,000 یک روز به ارائه وعده های غذایی رایگان به کارکنان آنها به عنوان نیروی کار برای مراقبت از عزیزان ما. به نظر شما تغذیه ER تیم یا ICU یا تروما واحد است ؟
  • $6 کنونی نرخ رفتن برای یک N-95 تنفسی مورد استفاده در خط مقدم. این ماسک در تامین کوتاه مدت هستند و تشدید هزینه یک واقعیت است از عرضه و تقاضا است. هر دو لی بهداشت و NCH می خواهید مطمئن شوید که PPE است این موضوع در ارائه مراقبت های استثنایی.

بیشتر از لباسهای به ماسک: چگونه یک اسکودوی کیپ مرجان فروشگاه لباس عروس با هدف کمک در سن coronavirus

بیشتر: Coronavirus: Lee سلامت جشن کارمند چرخ از ICU

بیشتر: زوم مصاحبه با لی سلامت مدیر عامل لری Antonucci در مورد کوروناویروس موارد در فلوریدا

هر دلار می شمارد و هر از عوامل مهم! در هر شماره شما در اخبار می شنوید این است که یک شخص, یک, مادر, پدر, پسر عموی پدربزرگ و مادر بزرگ ، اگر غیر از این بود شما عزیزان آنچه را که به شما کمک کند ؟

این کمپین در حال کار است. کمک به آن است به ارائه منابع مهم.

لطفا با پیوستن به ما جنوب غربی فلوریدا. بیایید با هم قوی تر. ما با هم می توانید برنده شدن در این مبارزه با COVID-19 است که ریشه معمول ما راه زندگی در SWFL. بازدید www.SWFLTogether.org و یاد بگیرند که چگونه شما می توانید پشتیبانی از جامعه ما است. ما با هم قوی تر!

لایحه McDaniel نشان دهنده منطقه 5 در ذغال سنگ شهرستان کمیسیون. ریموند Sandelli نشان دهنده منطقه 3 در Lee County کمیسیون.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن