ابوت باز, ماساژ, سرو, کافه & Child Care & نگران نباشید در مورد تعداد کسانی که

با وجود بیشتر موارد مثبت coronavirus گزارش در دولت رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز دوشنبه گفت که تگزاس آماده

توسط ABDOOSNEWS در 30 اردیبهشت 1399

با وجود بیشتر موارد مثبت coronavirus گزارش در دولت رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز دوشنبه گفت که تگزاس آماده برای گام بعدی برای کسب و کار در حال حرکت در میان چیزهای دیگر, دوباره, باز, ماساژ, سرو, کافه ها و کوچه بولینگ.

آغاز, امروز, امکانات مراقبت از کودک, ماساژ, شخصی و مراقبت از مراکز کسب و کار در ساختمان های اداری و باشگاه جوانان می تواند بازگشایی شده است. از جمعه میله می توانید شروع به خدمت به مشتریان به عنوان طولانی به عنوان آنها را به قوانین و حدود 25 درصد از ظرفیت اجتماعی و فاصله. همچنین در لیست مارس 22: بازار مال فروشان و حوادث مربوط به اسب سواری; بولینگ alleys یکنوع بازی شبیه لوتو سالن پخش می مسابقه و اسکیت روی غلطک; و آکواریوم طبیعی و غار.

فرماندار هنوز OKed افتتاح پارک با این حال گفت: آنها هنوز در حال مطالعه این موضوع چگونه به نگه داشتن آن امن در حالی که بسیاری از مردم در آن حضور داشتند.

همانطور که از جمعه ها می تواند گسترش به 50 درصد از ظرفیت در فاز 2 بهره برداری است.

آغاز, بلافاصله, کسب و کار واقع در ساختمان های اداری می تواند بازگشایی زمانی که بیش از ده نفر یا 25 درصد از آنها به طور منظم نیروی کار (هر کدام که بیشتر است) در حال حاضر در یک زمان و اجتماعی فاصله انجام شده است.

باغ وحش می تواند بازگشایی در مه 29 و 31 ماه مه روز و یک شبه از جوانان اردوگاه های ورزشی جوانان و مشاغل خاص ورزشی می تواند از سر گرفت. وجود خواهد داشت اجتماعی فاصله میان پدر و مادر در جوانان رویدادهای ورزشی و هیچ تماشاگران در ورزش حرفه ای است که شامل golf, بازی بیس بال, فوتبال, تنیس و بسکتبال.

مدارس دولتی می تواند برای بازگشایی مدرسه در تابستان از ژوئن 1 تا زمانی که وجود اجتماعی فاصله و دیگر شیوه های درمانی به دنبال دارد. برای یک لیست کامل از دستورالعمل ها و حفره ها و تاریخ های مربوطه مراجعه کنید gov.texas.gov/opentexas.

ابوت گفت: به دلیل تعداد موارد مثبت در حال افزایش است که با توجه به افزایش تست. اما او گفت آنچه مهم است میزان تولید با مقایسه تعداد موارد به تعداد COVID-19 انجام شد. این رای گفت: به طور چشمگیری کاهش یافته است و در حال حاضر به کمتر از 5 درصد است. او همچنین گفت وجود دارد مقدار زیادی از اتاق در بیمارستان ها برای رسیدگی به تعدادی از موارد در آینده.

او ساخته شده دو استثنا به جدول زمانی خود را — به آماریلو منطقه و اطراف ال پاسو — که باید دیده خوشه در تعدادی از coronavirus موارد است. او گفت: دولت فرستاده است افزایش تیم ها به این مناطق برای کمک به آنها را بهتر مهار شیوع بیماری وجود دارد و با تاخیر خود را فاز 2 پیاده سازی برای یک هفته پس از استراحت از دولت است.

در زیر یک کنفرانس مطبوعاتی شهردار هوستون سیلوستر ترنر گزارش یک COVID-19 مرگ آوردن مجموع در این شهرستان به 115 و اضافی 139 جدید موارد گزارش شده آوردن تعداد مثبت coronavirus موارد در شهر هوستون به 5.795.

ترنر را مسئله تا حدودی با راه فرماندار تفسیر آمار و گفت آن است که یک سیب و پرتقال در مقایسه. "در ماه مارس و آوریل ما فقط تست افرادی که علامتی," او گفت:. "سپس ما شروع به تست همه است." به عنوان یک نتیجه, البته, بیشتر مردم آزمایش منفی و نسبت کاهش یافته است. به یک واقعا معتبر تجزیه و تحلیل مقایسه باید فقط حاوی داده ها از مردم بودند که علامتی زمانی که آنها در آمد, او گفت:.

یک منطقه شهردار و فرماندار بودند در توافق کامل بر این بود که نیاز مردم برای ادامه عمل در اقدامات پیشگیرانه از قبیل اجتماعی فاصله مکرر دست شستن و پوشیدن ماسک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب