'گیاهان قدرت' کمپین توسط Ahimsa اعتماد به آموزش مردم در گیاهی در رژیم غذایی

از زمان بحران بهداشتی با توجه به Covid-19 وسرد است یادآوری به ما که ما نیاز به تغییر عادات غذایی. Pixabayاین A

توسط ABDOOSNEWS در 18 خرداد 1399
Veganism
از زمان بحران بهداشتی با توجه به Covid-19 وسرد است یادآوری به ما که ما نیاز به تغییر عادات غذایی. Pixabay

این Ahimsa اعتماد راه اندازی دیجیتال نه برای سود کمپین به نام "گیاهان قدرت' (www.plantsarepower.in) در روز جهانی محیط زیست برای آموزش مردم در مزایای متعدد از یک گیاه بر اساس (گیاهی/وگان) رژیم غذایی و تبدیل به گیاهی زندگی می کنند.

این ابتکار با هدف الهام بخش آنها را به یک سوئیچ برای سالم و پایدار تر و اخلاقی زندگی به خصوص با تمرکز بر روی محیط زیست با توجه به Covid-19 ستاره طراحی کمپین ویژگی های بالیوود مشاهیر رهبران کسب و کار و ستاره های ورزشی به قرض دادن یک دست کمک می کند. ضربه ی شروع حرکت هستند Lisa Haydon, Neha Dhupia, کریس Srikkanth, Naveen Jindal و سونیل Munjal خواهد شد که به زودی دیده خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در یک سری از فعالیت های رسانه های اجتماعی مردم را تشویق به مشارکت.

صحبت از قلب لیزا هیدن می گوید: "اگر شما توافق می کنید که این مسئولیت ما را به عنوان نگهبانان از زمین برای محافظت از سیاره ما پس ما باید بپذیریم که زباله های حرص و آز و بیش از مصرف عادات ما دیگر نمی تواند افراط در. من اعتقاد دارم که فرزندان من سزاوار یک سیاره سالم و پس از انجام خدمت شماست. وجود دارد چیزی است که ما می توانید انجام دهید در این مورد در حال حاضر – آگاه تر در ما مصرف محصولات حیوانی."

Vegan
از زمان بحران بهداشتی با توجه به Covid-19 وسرد است یادآوری به ما که ما نیاز به تغییر عادات غذایی. Pixabay

طراحی با توجه به نیاز فوری به این کمپین موسسان Ahimsa اعتماد Sethu Vaidyanathan و Parag Agarwal می گویند: "در زمان بحران بهداشتی با توجه به Covid-19 وسرد است یادآوری به ما که ما نیاز به تغییر عادات غذایی. وجود دارد بسیاری از اسطوره ها در اطراف غذا می خوریم. اکثر مردم بر این باورند که رژیم غذایی گیاهی را فراهم می کند نیست کافی مواد مغذی مانند پروتئین ها و ویتامین ها; نیز وجود دارد یک اشتباه مفهوم است که ما نیاز به خوردن گوشت برای ساخت عضلات و قوی تر شدن به انجام خوبی در ورزش و یا سالم باشد. این نادرست است – برخی از sportspeople (و جهان قوی ترین فرد!) مصرف هر گونه محصولات حیوانی. مردم احمق نیستند اما این اسطوره شده اند در اطراف برای مدت طولانی است که ما شروع به باور به آنها را! این نیاز به تغییر است. ما باید راه اندازی شد 'گیاهان قدرت' – جنبش به یاد همه ما که گیاهان دارای یک قدرت است که غذاهای دیگر به سادگی نمی باید. این است که برای الهام بخشیدن به سرخپوستان به تغییر به یک سبک زندگی سالم و به ما کمک می کند متوجه باشید که در انجام این کار ما را یک تاثیر فوری بر روی این سیاره و حیوانات است."

مصرف گوشت و سایر محصولات حیوانی مضر است سلامت ما به آرامی و همچنین این سیاره! جدا از باران غیر قابل بیان ظلم و ستم در حیوانات. در حال حاضر این دانش مشترک است که اگر ما می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در کشتارگاه ما را جلوگیری از خوردن غذای غیر گیاهی – آن است که بی رحمانه و ناسالم. افراد با ارائه یک راه حل امیدوار کننده این کمپین است که در اینجا به خوبی از رژیم غذایی مبتنی بر گیاه در کانون توجه و کم ارزش کردن اسطوره ها در ارتباط با مصرف محصولات حیوانی. این مدافع مزایای یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه برای سلامت انسان و آن اثر آبشاری بر روی حیوانات و محیط زیست, بهداشت. با تأکید بر این تصور بسیار کمپین می رود #ForYourBodyForEverybody.

به منظور تسهیل در تعویض به یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه, 'گیاهان قدرت' به ارمغان می آورد یک 21-چالش روز حمایت فدراسیون از سازمان حفاظت از حیوانات (FIAPO) که مردم را به ثبت نام برای یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه برای 21 روز. شرکت کنندگان هم می توانید برای خود و یا ظروف می توانید با استفاده از دستور العمل های ارائه شده در وب سایت کمپین و از طریق emailers. این ساده چالش می تواند اولین گام به سوی یک زندگی سالم با تاثیر مثبت در سیاره ما به عنوان به خوبی.

Vegan
گیاه خواری یک شیوه زندگی است که تلاش می کند تا نوار تا آنجا که ممکن و عملی انواع استثمار و ظلم و ستم به حیوانات برای غذا و یا هر هدف دیگر. Pixabay

آیا می دانید ؟

70 درصد از بیماریهای عفونی گفته می شود زئونوز در مبدا. که صحبت در مورد پتانسیل برای 'سرريز' از ویروس ها به جمعیت های انسانی اگر مردم همچنان به خوردن گوشت.

دنبال Newsgram در LinkedIn برای اخبار جالب روز رسانی!

افرادی که در درجه اول خوردن گیاه بر اساس رژیم غذایی تمایل به کاهش نرخ چاقی و کلسترول و بیماری های قلبی و دیابت نسبت به کسانی که گوشت می خورند.

همچنین بخوانید: اینجا یک Vastu راهنمای برای خانه جدید خود را

در آن طول می کشد 322 لیتر آب برای تولید 1 کیلوگرم از سبزیجات – اما در آن طول می کشد 1,020 لیتر آب برای تولید یک لیتر شیر گاو, 3,265 لیتر آب برای تولید یک کیلوگرم تخم مرغ و 15,415 لیتر آب برای تولید یک کیلوگرم گوشت گاو. هر سال در سراسر جهان 72 میلیارد حیوانات زمین و 1.2 تریلیون حیوانات آبزی کشته خوراک دام من.e با توجه به ثبات جمعیت 7 میلیارد, بیش از یک طول عمر متوسط 70 سال – هر فرد است که مسئول کشته شدن نزدیک به 12,600 حیوانات! (IANS)is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب