مهمان نظر: شهرستان باید شفاف مسئول در چگونه آن اختصاص COVID-19 پول

نظر

وجود دارد برخی از چیزهایی که ما انتظار داریم از دولت ما: به ما بگویید آنچه در آن است انجام می دهند به صرف پول مالیات ما عاقلانه و راستگو. متاسفانه در Lee County, ما در حال ارائه کمی از این. و این به این دلیل است که ما باید انتخاب های جدید county کمیسیون.

بیایید نگاهی به آنچه که اتفاق می افتد با $134.5 میلیون ارسال به شهرستان برای برای کاهش استرس مالی ناشی از COVID-19. افراد رنج می برند — ما نرخ بیکاری صعود از فوریه 3.0% به 14.4 درصد در آوریل و بی حد و حصر تعدادی از کسب و کارهای کوچک را بسته اند و یا در حال بسته شدن هستند. کسب و کار در حال انجام است بهتر به عنوان نشان داده شده توسط هرتز ورشکستگی. اثر موج دار شدن در اقتصاد ما این است که گسترده و نکات بسیاری است. است که چرا این $134.5 میلیون است بسیار مهم است.

و آنچه که در این شهرستان انجام با آن ؟ اول آن اختصاص داده است $57.5 میلیون دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک افراد و خانواده ها با اجاره/وام مسکن, پرداخت قبوض آب و برق, مراقبت از کودکان, و غیره.; برای خرید PPE برای کسب و کار و کمک به بانک های مواد غذایی و pantries. یک شروع خوب برای اطمینان حاصل کنید. اما برگ که $77 میلیون در دسترس برای بیشتر پرداخت. ما نمی دانیم که در آن در جریان است — ما در حال حاضر در “مرحله 1” و بسته شدن در شروع “فاز 2” — اما ما در حال تماشای.

بیشتر: هنوز پول به سمت چپ LeeCARES COVID-19 برنامه کمک به ادامه

بیشتر: Lee County می بیند جریان ثابت از درخواست برای COVID-19 بازیابی کمک از طریق LeeCares برنامه

از اهمیت حیاتی در تمام این نظارت. شهرستان ما شناخته شده نیست برای آن شفافیت و باز بودن. برای مثال جزئیات فعلی ما بودجه نیست حتی نوشته شده در شهرستان را در وب سایت ما پیدا کردن یک خلاصه کوتاه که به راحتی با حذف جزئیات در مورد که در آن پول است. و امروز آن را و یا ضربه از دست تلاش برای یادگیری آنها county کمیسیون تعیین متفاوت مشورتی کمیته اطلاعات که قبلا در دسترس است اگر یکی می خواهد برای مطابقت با کمپین کمک به ما در کمیسیون با کمیته قرار ملاقات.

به چه کسی خواهد شد $57.5 در حال حاضر اختصاص داده می شود و در جایی که باقی مانده $77 میلیون صرف می شود در آینده ؟ سرسری شهرستان اقدام به خرید به مفهوم نظارت اما در عمل چیز دیگری است.

پس از دریافت فشار در این شهرستان اعلام کرد سه پا نظارت مدفوع: گزارش ماهانه در شهرستان وب سایت به طور منظم به روز رسانی به BoCC و در نهایت bi-monthly ارائه به کمیته مشورتی منصوب شهرستان به نام کمیسیون اجرایی و نظارتی نظارت کمیته (EROC). مردمی با $134.5 میلیون نفر در خطر است, ما جدی جدی مشکل است.

با توجه به بخش “[T]او هدف از EROC است برای ارزیابی تاثیر تمام مقررات جدید در اقتصاد محلی مطابق با اقتصادی عنصر لی طرح است.”

متاسفانه مشکل این است که این کمیته که متهم است با ارزیابی اقتصادی تاثیر مقررات جدید تشکیل شده است از منافع تحت تاثیر مقررات جدید. همه اعضای خود را در برخی از راه نشان دادن و یا مقابله با توسعه جامعه است. از 15 عضو — 14 مرد و 1 زن — و نه یک نشان دهنده منافع عمومی. اعضای آن عبارتند از توسعه دهندگان چهار مهندسین مشاور سه نفر با ساخت و ساز-کسب و کار مرتبط با دو وکیل مدافع و یکی سابق لی شهرستان کمیساریای که صرف چهل 40 روز در زندان برای دروغ گفتن به یک هیئت منصفه در یک رشوه خواری شد.

پرداخت به بازی ؟ شما تصمیم می گیرید. این غیر ممکن است می گویند که آیا یا نه کمک های مالی مبارزات انتخاباتی به کمیسیون منجر به این افراد منصوب کرد. اما به گفته سرپرست از انتخابات ما نمی دانیم که از 15 نه ساخته شده کمک های مالی یا به صورت جداگانه و یا از طریق کسب و کار خود را. ما می دانیم که این اینجا شایع است (در واقع ما خود را کمی “باتلاق”) به عنوان آن را در جاهای دیگر است اما به نظارت به این گروه از افراد به سادگی اشتباه است. ما نیاز عمومی نمایندگان که منعکس کننده کل جامعه برای نظارت بر از کجا و به چه کسی $134.5 میلیون می رود.

(شارلوت نیوتن عضو کمیته راهبری برای زنان بهتر است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im