پرواز ممکن است رزرو به ظرفیت کامل در ماه جولای: American Airlines

یکmerican شرکت های هواپیمایی گفت: پروازهای خواهد بود رزرو به ظرفیت کامل شروع ژوئیه 1 به این معنی است که مسافرا

توسط ABDOOSNEWS در 9 تیر 1399

یکmerican شرکت های هواپیمایی گفت: پروازهای خواهد بود رزرو به ظرفیت کامل شروع ژوئیه 1 به این معنی است که مسافران ممکن است متوجه شلوغ تر پرواز همانطور که بیشتر مردم همچنان به سفر.

فورت ورث آمریکایی مستقر قبلا محدود کردن آن گنجایش در 85% در هر پرواز یا تقریبا 50% از کابین اصلی وسط صندلی.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

اما مدیران شرکت هواپیمایی هشدار داده اند که underselling صندلی چیزی است که می تواند آنها را برای همیشه لطفا برای و به خصوص به عنوان آنها همچنان به خونریزی نقدی در وسط coronavirus بیماری همه گیر.

American Airlines Warns Flights May Be More Crowded in July
آمریکا شرکت هواپیمایی تعداد مسافر باید دوباره از پایین رسیده در ماه آوریل است. Pixabay

آمریکا گفت: آن را به اطلاع مشتریان اگر پرواز خود را در حال رفتن به کامل و اجازه می دهد آنها را به حرکت به بیشتر باز پرواز زمانی که در دسترس است.

همچنین بخوانید: پسته: یک مهره است که مزایای تمام سنین

آمریکا شرکت هواپیمایی تعداد مسافر باید دوباره از پایین رسید و در مارس اما مدیران و تحلیلگران ابراز نگرانی در مورد افزایش coronavirus موارد در تعدادی از ایالات آمریکا از جمله تگزاس.

در میان اقدامات برای کمک به مردم احساس راحتی بیشتری در مورد پرواز آمریکایی گفته اند که در همکاری با مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت به نگاه به سلامت و تمیز کردن مهم است.

شروع 30 ژوئن آن آغاز خواهد شد درخواست مشتریان در طول بررسی در فرایند تایید شده است که آنها رایگان از COVID-19 علائم گذشته برای 14 روز. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن